Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez most egy gagyi, túlárazott vacak, ahol a márkát kell megfizetni, vagy jó is?

(#2) Predatorr


Predatorr
őstag

Sok mindennel kompatibilis (jack dugóval, el nem hinném), eldobom az agyam. Mekkora inno váció! :) Marketing bullshit.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) forgonati


forgonati
őstag

Mi ez a cím? Van rajta jack bame. És? Ez egy fejhallgató, logikus hogy van rajta. Anyám...

Keelah Se'lai!

(#4) Rover623


Rover623
félisten

"A HS35 jack csatlakozójának köszönhetően a legtöbb eszközzel kompatibilis, "
Aha...
Akkor szeretnék példát olyan eszközre, amivel nem.

primus inter pares

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintetek lehet még olyan fülecset kapni, ami 5.1 és 3 jack csatival van szerelve? Hasonlóan, mint a Roccat Kave XTD analog.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) O_L_I


O_L_I
őstag

"kék, zöld, piros és fekete színeknek köszönhetően pedig hovatartozásunkat is meg tudjuk mutatni a világnak."
What the actual fuck??

A 3,5-ös jack csatit eladni mint feature? (Terveztünk egy autót és azzal a forradalmi újítással álltunk elő, hogy az utakkal való jobb kompatibilitás érdekében nem egy nem kettő hanem rögtön négy(!) kerékkel láttuk el)

(#7) O_L_I válasza tibaimp (#5) üzenetére


O_L_I
őstag

Én nem látom hogy ez 5.1 lenne.

(#8) tibaimp válasza O_L_I (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocsi, nem fogalmaztam pontosan, csak felhoztam, mert kb. minden fülhallgató vagy usb-s (pedig vettem egy Asus hangkártyát), vagy sima sztereó, mint ez is. Azt szerettem volna írni, hogy nincs a piacon számomra "normális" 5.1-es fülecs.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.