Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) Vakegérke válasza Mcray (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne add fel.
Írtál valamit, mások is elmondják a véleményüket. Ez benne volt a pakliban, számíthattál rá. Vagy baj lenne, ha sokan nem értenek Veled egyet?

Jó, tudom, a TV hatásvadász, szívesen mutogatja az elrettentő dolgokat.
Viszont a koldulásra szánt gyermekek szándékos rokkanttá tétele tény.
Az asszonyka arcába robbanó tűzhely tény.
A mértéktelen környezet szennyezés tény.
Jó, nem folytatom.

Nekem két gyermekem van. Nem mérlegeltem, hogy előbb ugye a lakás, aztán az autó, egyéb vagyon, és csak aztán "szülünk". Fogy a lakosság, főleg a magyar, ez tény.
De mondd, Te vállalsz gyermeket? És ha igen, mikor? Bocs, nem ismerem családi állapotod. Értsd úgy a kérdést, hogy nős létedre hajlandó vagy növelni a népességet? Ugyanis ettől (is) függ országunk jövője.

Hurrá, éljen, India feltörekszik. De milyen áron? Mérgezik a környezetet, és nem csak sajátjukat, hanem az egész világét.

Nézd, Mcray barátom, én csodálom kultúrájukat, imádom a zenéjüket, vonzódom a buddhizmushoz. Viszont eszem ágában sincs, hogy személyesen megtapasztaljam a mocskos kifőzdék légkörét, avagy megfürödjek a (khm...) nem túl tiszta szent folyóban.

Tisztelem véleményed, álláspontod. Elmondtam, kinyilvánítottam a sajátom, és nem személyed ellen irányultak bejegyzéseim.
Neked volt szerencséd megtapasztalni valamit, amelyre szívesen emlékszel. Bármit mondtam, nem az emlékeid akartam bemocskolni, ezt remélem érzed.

Sarva mangalam asti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.