Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58) Mcray válasza Vakegérke (#54) üzenetére


Mcray
senior tag

Ok lassan feladom :) Látom hiába jártatom, hogy nem úgy van ahogy a TV-ben láttad, legalábbis pontosan azt látod a TV-ben amit itt is látsz, ha bekapcsolod és mutogatják:

A fogatlan cigányt, aki büszke mert 13 éves lánya már a második gyereket várja.

Az én "felnőttesebb" szemem csak azt látja hogy a mi, te és én által egyformán szeretett kis Magyarországunk a népi sokszínűségével és minden jóságával rohamtempóban épül lefelé.

Fogy a lakosság, összeomlik az adórendzser, a gazdaság, a nyúgdíj, az oktatás és minden, és én örülnék a legjobban ha ez nem így lenne!

India ellenben ebben az örökmozgó ping pongban éppen most jön felfelé és teljesen igazad van, hogy milyen áron. Légszennyezés, vízszennyezés stb.

Most jelenleg, India semmivel sem igénytelenebb, mocskosabb mint a mi hazánk, de csak akkor látható pontosan ha arányaiban nézed a 2 országot. Nem pedig a TV-t. Ha nem hiszel nekem, utazz oda és nézz körül.

Ha szükséged van egy listára a helyekről, hogy mit nézzél meg, hozzám bátran fordulhatsz, mert mutatok neked szépet és csúnyát is, ugyanúgy ahogy itt is szép pl Zebegény, Visegrád csak hogy a kedvenceimet említsem, és itt is undorító a belváros ahol az ember sűrű húgyban tapicskol és a hajléktalan ott szarik vagy pisil a bejáratban.

India is PONT ilyen. Ez tény, "nem ígéret" :R :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.