Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4503) MarQs válasza Sub-ZeRo (#4497) üzenetére


MarQs
senior tag

[LINK]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#4504) razzorr válasza old rocker (#4488) üzenetére


razzorr
őstag

Ezek szerint te vagy Szekszárdi Miklós? Ha igen,akkor megtisztelve érzem magam.

(#4505) b.barby


b.barby
csendes tag

Sziasztok. Kicsi segítség kelene. A lezárt képernyőn csak az órát mutatja, hiába állítom be az időjárást. Mi lehet a gond?

(#4506) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

Androidos értesítési hangokat szeretnék beállítani amit megszoktam a messengernel, gmailnel stb. Egyszerűen nem találom ezeket külön letölthetőbe a neten, valakinek van ötlete? köszönöm előre is.

(#4507) chipesz válasza hungar (#4506) üzenetére


chipesz
őstag

Próbáld ki a Zedge-t, hátha benne van, amiket keresel.
De én például a Melodia-t használom(lehet, hogy ez nem ingyenes.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#4508) JamesFinn válasza b.barby (#4505) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Nem is fog mást mutatni az órán és az értesítéseken kívül. A 640-en Ennyi a glance screen.

(#4509) hungar válasza chipesz (#4507) üzenetére


hungar
tag

Köszönöm, nagyon jo ez a zedge,találtam olyat ami jo lesz. :)

(#4510) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Feleségemnek most van egy Lumia 640 készüléke. Nagyon szereti, de van egy kisebb gond vele. Van, hogy simán rezgőre állítja, közben valaki hívja és nem rezeg, így lemarad a hívásról. Kérdésem, hogy ilyennel találkozott-e már valaki? Mi lehet a baj? Kb. 4-5 napja csinálja, előtte nem volt ilyen probléma.

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4511) old rocker válasza razzorr (#4504) üzenetére


old rocker
veterán

Ne érezd magad megtisztelve; még én sem érzem magam magamtól megtisztelve... Az a fickó, akivel farkasszemet nézek borotválkozás közben, már elég sok rosszat tett velem 6 évtized alatt- Igen, én vagyok Szekszárdi Miklós; nem szégyen, de nem is dicsőség. Szekszárdi Miki. Huszonéves kollégáim is így hívnak, ehhez jobban kötődök.
speedhungary: az én telóm még új fiú, én nem tapasztaltam vele semmilyen anomáliát. Csak a közhely megoldást tudom ajánlani: gyári beállítás visszaállítás, vagyis reset, vagy szervizelde...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4512) Sub-ZeRo válasza MarQs (#4503) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha ilyen ára lesz, akkor egy új kijelző megy a 640-be. Ennyiért már surface-t kapok...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4513) JamesFinn válasza SpeedHUNGARY (#4510) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Nem lehet, hogy a zsebében, táskában esetleg elnyomódik? Már fordult velem is elő, hogy a zsebemben a hangerő- és rezgőre állt...

(#4514) SpeedHUNGARY válasza JamesFinn (#4513) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sajnos nem. Tegnap este Ő vette le rezgőre és kb. ezután 4-5 perccel hívták és a teló nem rezgett, így lemaradt a hívásról. Kb. 1 m-re volt Tőle a készülék, az éjjeli szekrény fa felületén, szóval biztosan észrevette volna, ha rezeg.

Megpróbáljuk a gyári visszaállítást - amit fentebb fórumtársunk javasolt -, hátha az segít. Jobbat akkor én sem tudok. Max. szerviz, ha a probléma utána is fennáll.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4515) JamesFinn válasza SpeedHUNGARY (#4514) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Lehet hogy elég egy ki-be kapcsolás... Akku, sim, sd ki-be...

(#4516) zorzy4


zorzy4
őstag

Mostanában 3szor is eljátszotta a telefonom, azt a mókát amit korábban az egyik nagy frissítés után csinált sokaknak. Nem lehetett felhúzni hívásfogadásnál, a képernyőzárnál stb. Akku ki be segíttet, de remélem ez nem egy tendencia kezdete. Jött valami frissítés az elmúlt pár napban amiről nem tudok?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4517) SpeedHUNGARY válasza JamesFinn (#4515) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Köszi! Akkor először megpróbálom ezt a módszert.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4518) KunEmber válasza zorzy4 (#4516) üzenetére


KunEmber
senior tag

Az 520-asom rendszeres csinálja, segít, ha az oldalgombbal ki- majd bekapcsolom kijelzőt, utána felvehetővé válik.

De a problémádat ezt sem oldja meg.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#4519) ToniSoprano válasza zorzy4 (#4516) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Használj gestures beta-t és akkor nem kell a húzogatással bajlódni, odateszed a füledhez és felveszi.

(#4520) zorzy4 válasza ToniSoprano (#4519) üzenetére


zorzy4
őstag

És olyan van, hogy egy érintéssel felvegyem? Remélem a win 10ben ezt is javítják.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4521) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
A kamera alkalmazásban hol lehet beállítani hogy kisebb képet csináljon (640XL)?

"A remény hal meg utoljára"

(#4522) MeSKA válasza old rocker (#4488) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Annyira azért ne szállj el magadtól! Mindenféle előzmény történettel (vagy anélkül) unalmas a szöveged. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4523) SpeedHUNGARY válasza kutitomi73 (#4521) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

A Lumia Camera vagy a gyári kamera alkalmazásban?

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4524) ToniSoprano válasza SpeedHUNGARY (#4523) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Miért adod el az XL-t?

(#4525) SpeedHUNGARY válasza ToniSoprano (#4524) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Mert kettő van belőle! :D Ez az asszonykámé volt, csak neki már túl nagy volt ez a méret, így sima 640-et vettünk neki utódként.

Az enyémtől meg nem válnék semmi pénzért! Imádom!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4526) Gusztáv válasza zorzy4 (#4520) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nincs és ez nem nagyon fog változni. Ha ez a tulajdonság annyira fontos, használj headsetet.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#4527) zorzy4 válasza Gusztáv (#4526) üzenetére


zorzy4
őstag

Azt csak akkor ha muszáj.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4528) ToniSoprano válasza zorzy4 (#4516) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Miért akarod érintéssel felvenni? Odateszed a füledhez azonnal felveszi, nem egyszerűbb?
Nekem nem volt bajom a feloldással, nem tudom mi lehet nálad a probléma.

(#4529) old rocker válasza MeSKA (#4522) üzenetére


old rocker
veterán

Nem akarom a többieket szórakoztatni a kettőnk polémiájával, priviben megírtam; lényege, ha untat, mi a f@sznak olvasod el? Nézzél Maúnika sót, azt olvasni se kell, értelmezni sem....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4530) old rocker válasza ToniSoprano (#4528) üzenetére


old rocker
veterán

... ez nem a Gesture bétával működik?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4531) PhilBrick válasza old rocker (#4529) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha priviben megírtad, akkor ide minek is.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#4532) ToniSoprano válasza old rocker (#4530) üzenetére


ToniSoprano
addikt

de

(#4533) razzorr válasza old rocker (#4511) üzenetére


razzorr
őstag

Akkor örvendek Miki. Legalább van egy kis jókedv is a topicban, fórumon. Nem csak a száraz adatokkal teletűzdelt unalmas überszakértő hsz.-eket kell olvasni. 😊 Valahogy kihalóban van a humor manapság, de nem csak a fórumokon,hanem a való életben is,az meg, hogy valaki önmagán is tud viccelődni, számomra szórakoztatóbb,mint ha rajtam élcelődne :D

(#4534) kutitomi73 válasza SpeedHUNGARY (#4523) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Lumia kamera!

"A remény hal meg utoljára"

(#4535) SpeedHUNGARY válasza kutitomi73 (#4534) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Ha 16:9-re állítod, akkor 10 megapixeles képet csinál, ha 4:3-ra, akkor 13 megapixeleset. Ennyi. Ezek közül választhatsz egyelőre. Lehet, hogy egy későbbi frissítés - mondjuk a win10 megoldja, de egyelőre ennyit tehetünk.

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4536) kutitomi73 válasza SpeedHUNGARY (#4535) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszi!

"A remény hal meg utoljára"

(#4537) SpeedHUNGARY válasza kutitomi73 (#4536) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Szívesen! ;)

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#4538) old rocker válasza razzorr (#4533) üzenetére


old rocker
veterán

Mint láthatod, azért már itt is akadt egy rajongóm... :DD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4539) 8kati válasza AMDaZERG_1 (#4455) üzenetére


8kati
csendes tag

Én pár héttel ezelőtt megírtam, h a májusban vásárolt 640 dualom , sokszor randomra, ledobta a hálózatot, hiába új sim kari stb, a térerőm persze fullon volt. Nem értek el sokszor, pedig úgy láttam elérhető vagyok :( Fagyni ilyenkor úgy fagyott le, hogy a kimenő hívást nem tudtam letenni ,nem csengett ki, tök süket volt, de a menübe be tudtam lépni meg minden, de a kimenő az besült :( Többször indokolatlanul magától újraindult a teló (ez azért baromi jó mert sokan pont ezért térnek át droidról) . Szóval vissza vittem a MM-ba , és elküldték Pestre a Microsoft szervízbe, szóval teljes belső csere után, lekopogom most rendben van !

[ Szerkesztve ]

(#4540) old rocker válasza 8kati (#4539) üzenetére


old rocker
veterán

1-1 selejt mindig akad.... de az a lényeg, hogy most már jó.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4541) old rocker válasza razzorr (#4533) üzenetére


old rocker
veterán

Még annyit: "Késői felnőtt fejjel gyereknek lenni: a derű diadala a konvenciók felett." (Az ezerarcú kór)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4542) ToniSoprano válasza 8kati (#4539) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mennyi ideig tartott az egész procedúra. A belvárosi Nokia szervizzel nekem pl. jó tapasztalataim voltak, udvariasak, korrektek, mondjuk csak hátlap csere volt. Nem egy Telemax, ami sokszor szétbarmolja és rosszabb lesz a telefon, mint ahogy odavitted. Az régi Alcatel OT-995-nél sokan egyértelmű hibákkal sem vitték szervizbe a telót, mert féltek rosszabb lesz, mint amikor kb. 1,5-2 hónap múlva amikor visszakapják.

(#4543) AMDaZERG_1 válasza 8kati (#4539) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Erős a gyanúm, hogy ez sem ússza meg a szervizt. :(
Amikor olvastam írásod gondoltam egyet, és feloldottam a készüléket, de csendben maradt. Ez már gyanús volt, így megcsörgettem, de nem adott ki magából hangot, viszont felajánlotta, hogy fogadhatom a hívást. Fogadtam a hívást, de kővé fagyott, és csak az akku kiszedése, visszahelyezése olvasztotta ki a fagyott állapotából.
Egyre sűrűbben észlelem, hogy újraindítja magát. De van, hogy az asztalon hever és látom az újraindulását :D
A fiamé nem csinálja, vagy jól titkolja az ilyen jellegű problémáját a telefonnal.
Szóval számomra ez egy csalódás. Az a duma meg nem igazán érdekel, hogy "jó ez a készülék, mert nálam jó". Ez nem magyarázat a rossz termékre, amiből ahogy látom azért akad, és abból szerzek tapasztalatot amit használok, nem abból, amit más használ. A telefon számomra arra kell, hogy felhívjanak, én felhívjak mást, hosszabb utazás esetén navigáljon, ha szükséges, és megmutassa a jövőbeli időjárást. A legfontosabb része nem igazán életképes.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4544) ToniSoprano válasza AMDaZERG_1 (#4543) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Akkor szerviz után/alatt szerintem add el és vegyél másik telefont ha nem bízol ebben már. Hardverapron viszonylag jó áron el tudod adni. Ez lesz a megoldás szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4545) JamesFinn válasza AMDaZERG_1 (#4543) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Melyik az a márka, ahol 100-ból 100 jó? Minden tipusnak megvan a maga nyűgje. Akármelyik telefonos topikba benézek, mindenütt van ilyen. Szerintem van rá garanciád, vidd el megjavítják.

(#4546) old rocker válasza AMDaZERG_1 (#4543) üzenetére


old rocker
veterán

A hogy is mondjam... keserűségedet megértem. De ez egyelőre olyan, mint a beteg ember haragja az egészségessel szemben: miért éppen én?
Ha egy adott termék közül túl sok a selejt, tömeges a meghibásodás, arra objektíven azt lehet mondani: az a termék sz@r.
De napjaink fogyasztói társadalmában elvárni, hogy x millió készüléke között egy se legyen hibás, az -bocs, de - dőreség. Ezért vannak a három munkanapokon belüli visszacserélések és a garanciás javítás.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#4547) Gusztáv válasza AMDaZERG_1 (#4543) üzenetére


Gusztáv
addikt

Egy tapasztalatból nem lehet helyes következtetést levonni. Nálunk is volt olyan, hogy a frissen érkezett 20 Dell Latitude-ból ötnek alapból szar volt az érintő kijelzője. Ettől még nem gondolom, hogy rossz minőségűek lennének a gépek, mert látom hogy a kb 100db gépünk közül évente mennyi garanciás hiba van.

Laci

(#4548) razzorr válasza AMDaZERG_1 (#4543) üzenetére


razzorr
őstag

Ha esetleg betéved ide egy laikus potenciális vevőjelölt,azt látja hogy a telefon: sz.r
Ez a jellemzően a "hiba az Ön készülékében van" tipikus esete.
Jelentkezem nekem hibátlan a készülék, bár az első napokban szépen megkarcolta a puha zsebem a kijelzőt, de biztos ez is tömeges hiba,vagy nem.

(#4549) scyllarus válasza Gusztáv (#4547) üzenetére


scyllarus
veterán

A Dell Lattitude-ök nagyon jó kis gépek, rengeteget használunk mi is :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4550) Beca1990


Beca1990
senior tag

valaki találkozott már olyan problémával hogy legyen akár mobilnet vagy wifi, netezéskor sokat gondolkodik aztán nem tölti be az oldalt, illetve messengeren, viberen nem küldi el az üzeneteket. és sok idő múlva 5-10 perc múlva kapom meg az üziket az internet is akkor lesz jó.
ötlet?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.