Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nagy dobás lenne, ha jönne az új XBOX-ra exclusive címnek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) GodGamer5 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pontosan ez a terve az MS-nek. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Sosem voltam rágerjedve egyetlen Flight vagy Train Simulator-ra, de ez kezd egyre jobban izgatni. Felrakni egy fülest egy kövér 21:9 vagy 32:9-es monitor előtt és csak röpködni.

(#4) Wesder válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Wesder
félisten

MS exklúzív, tehàt W10 és talàn SX, valami nagyon lebutított irànyítàssal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Jó lehet ilyen munkát is végezni, csomó gépet lecsekkolhatsz. A játékot pedig várjuk, elképesztőnek ígérkezik. :)

Megyen!

(#6) dreampage válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Nem jön konzolra, miután a Microsoft politikája értelmében minden konzolos játékuk Xbox One-ra is meg kell, hogy jelenjen. Ezt pedig nem lehet értelmes formában Xbox One-ra átültetni. Arról nem beszélve, hogy billentyűzet és egér is kell hozzá, az aprólékos beállításokat nem lehet kontrollerről elvégezni. Sajnos ez PC exkluzív lesz.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) bulikavagyok válasza dreampage (#6) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor a saját honlapjuk hazudik?! :U :B

Microsoft Flight Simulator Xbox One konzolra és Windows 10 rendszerre

[ Szerkesztve ]

(#8) hhenry


hhenry
őstag

Ez qrva jó lesz :C

(#9) Vesa


Vesa
veterán

Döbbenetes a víz a video egyik részében...
Tulajdonképpen lényegtelen, hogy jön-e konzolra, mivel ezt a programot csak normális vezérlőkkel érdemes hasnzálni, ami minimum HOTAS rendszert jelent. Mivel nem egy arcade címről van szó, rengeteg funkció lesz (a korábbi részekben is karcolta a 400-at), ezt konzol kontrollerrel nem lehet rendesen irányítani. Maximum valami kávédarálót, motoros sárkányrepülőt. A többi esélytelen.

A tudomány a valóság költészete!

(#10) Tigerclaw válasza Vesa (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Már XBOX ONE -hoz is van ilyen speciális kontroller, ahogy rákerestem.

Valami ultra-ultrawide felbontás támogatása is jól jönne ehhez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A sorozatban jártas emberektől kérdezném: mod támogatás esetleg várható ehhez a megjelenéshez?

Lenne néhány gép, ami érdekelne, de kétlem, hogy az alapjáték tartalmazni fogja (pl. Beechcraft Starship).

(#12) Vesa válasza PR0JECTNR56 (#11) üzenetére


Vesa
veterán

Jó kérdés...Ugye az FSX-ig bezárólag éppen az volt az egész sorozat sikerének a kulcsa, hogy modolható volt: fel is épült rá egy komplett iparág. Az alap szoftver tulajdonképpen csak a keretet adta meg, a gyári gépek nem voltak jók semmire. Aki kicsit is komolyabban akart ezzel foglalkozni, az vásárolt magának a komoly kiegészítők tárházából amit csak akart.

A kérdés most az -és erről nekem még nincs infóm-, hogy az új verzió mennyiben követi ezt a hagyományt, ugyanis jelentős piacról van szó, és nem tartom kizártnak, hogy az MS rá szeretné tenni a kezét és saját maga akar majd DLC-zni. Ami nagyon nem lene jó-

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#13) Chapel


Chapel
addikt

Sokat elmond róla, hogy noha az esetek 99,9999... százalékában nem fogod látnia füvet, főleg nem álló helyzetben, de mégis azt hiszem a legrealisztikusabb megjelenítés amit valaha láttam. Még ha nincs is feltétlen külön fizikája.

Eddig nekem a Crysis 3 Pc maxon volt a top, plusz ugye ott fújta a szél, reagált rád, robbanásra stb. (Konzolon nem láttam élőben.)

Tudom, hogy azért fotó realisztikus, mert ez valódi fotók bedigitalizálása alapján készült, de mégis...tekintve milyen programról van szó, wow.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) Vesa válasza Chapel (#13) üzenetére


Vesa
veterán

A bedigitalizálás még hagyján, tulajdonképpen már az FSX-hez is volt olyan mod, ami a Google Earth alól szedte ki a műholdképeket és tette be a szimulátorba repülés közben (baromi jól nézett ki), viszont ez csak a magasból volt szép. Közeledve a talajhoz, kilapult a táj, mivel 3D objektumokkal feltölteni lehetetlen volt. Az új verzióban számomra az a döbbenetes, hogy ezt meg tudták oldani. Egy AI elemzi az adott textúrát, és ennek alapján helyezi rá a 3D modeleket (épületek, fák stb.). Na ez nagyon durva...

Egy dolog kérdéses számomra: Hogy fogják ezt győzni hálózati sebességgel? Mert azt az X PB képi adatot nyilván nem a HDD-re kapjuk meg OFF-Line, hanem real-time szedi majd a szerverről. Nincsenek jó tapasztalataim az ilyen rendszerekkel...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#15) fatal` válasza PR0JECTNR56 (#11) üzenetére


fatal`
titán

Lesz. Persze mire a nagyobb cégek addonokat készítenek az idő. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.