Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

"Arról, hogy a Windows 7 is kapni fog-e DirectX 12-támogatást, a cég nem kívánt nyilatkozni."
Pedig ez az ami engem leginkább érdekelne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) dergander válasza satz18 (#1) üzenetére


dergander
addikt

Ezt már biztosra veheted hogy nemfog kapni,különben is mi haszna az MSnek ha nem veszed a termékét,akkor nemömlene be a pénz.
Szerintem itt csak a 9 kapja meg,na meg lehet hogy a 8.1 .Minden a pénzről fog szólni,márpedig rákényszeriti az embert majd a windows cserére ;) A pénzért tudást kapsz ;]

(#3) hommeros válasza dergander (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Akkor te felvázoltad azt a koncepciót, hogy visszamenőleg nincs DX támogatás az oprendszerekhez, és a DX frissítéssel akarják majd az évente megjelenő Windows rátukmálni még egy ideig a fogyasztókra. De állítólag ingyenessé akarják tenni, és a playhez hasonló áruházból akarják fenntartani a rendszert. Így az értékesítési elképzelést nem tartom valószínűnek.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) dergander válasza hommeros (#3) üzenetére


dergander
addikt

Az a baj mindenki eléggé beleéli magát ebbe,pedig ez egyátalán nem biztos,nézd csak azt hogy windows 7hez még dx11.2 support sincs. Akkor majd honnan olyan biztos hogy majd pont 12 lenne...az a baj énmár nemhiszek az MSnek. De ahogy elnézem nembiztos a dolog,elkell adni azokat a fránya windows9eket is :U

(#5) Spancho válasza dergander (#4) üzenetére


Spancho
őstag

Meg még azt se tudják milyen lesz a Win9 ,de nekik a 7 a fontos :D
Az is lehet hogy sokkal jobb lesz majd.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) .mf válasza hommeros (#3) üzenetére


.mf
veterán

Azt az állítólagot hiszem, ha látom. Az eddigi gyakorlat az, hogy új DX főverzió csak új OS-szel jön, meglévőek nem kapják meg visszamenőlegesen.

Btw. az aláírásodból a futball-szakértőket kihagytad. Közös halmazok vannak? ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Chapel


Chapel
addikt

És hol vannak a hiper-über látványos gameplaynek beállított videók??
Mégis csak kell valami, amiről majd 2 év múlva kiderül hogy kamu volt... :U

Bocs, negatív vok, ez megy mostanság, ismerjük :U

Amúgy meg XP-ről win7-re váltottam, Vista kuka. Így lennék a 8-al is, a 7-et imádom, de ha nem kap supportot...szomorú, de hát pénz beszél.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) Revolit


Revolit
senior tag

Akkor most év végén/jövő év elején nem nagyon éri meg gépet újítani? Vagy addigra már lehet lesznek DX12-es kártyák?

Egyszerűen megfogalmazva: érdemes DX12-es kártyákat megvárni gépújítással? :P
Bár az is igaz, hogy VGA-t le lehet cserélni később is... csak hát nem egy olcsó komponens :(

(#9) satz18 válasza Revolit (#8) üzenetére


satz18
őstag

A cikk alapján a fermiig visszamenőleg van támogatás, szóval vehetsz új gépet nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) Spancho válasza Revolit (#8) üzenetére


Spancho
őstag

És 2016 -ban lesznek majd előnyben a dx 12-es játékok addigra meg gyűjtögetsz aztán lecseréled :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) hommeros válasza dergander (#4) üzenetére


hommeros
őstag

Én csak leírtam, amit olvastam és abból gyököt vontam. :DDD Hogy mit csinál az MS, csak találgatni tudom. Az meg annyit ér, mint aranyhalnak a Jenga.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) SityiSXT válasza .mf (#6) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Vista is tamogatja a DirectX 11-et, nemcsak a 7. ;)

(#13) tDr1v3r válasza Revolit (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem lesz visszafele kompatibilitás (a tavalyi Intel Iris Pro-k támogatva vannak mint be lett jelentve), de azért érdemes várni egy kicsit ezügyben véleményem szerint...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) djculture


djculture
félisten

Az Nvidia még a dx11.1-2 se támogatja egy csomó minden előírásnak nem felelnek meg akkor hogy lesznek ezek dx12-es támogatásuak:) Nagy hülyeség ha így lenne minden dx11-es kártyánal támogatnia kellene ...

[ Szerkesztve ]

(#15) BiP válasza dergander (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem is ez lesz. A 9-cel debütál, és a 8.1 még megkapja. (a sima 8 még esélyes, de szerintem az lassan olyan státuszú lesz, mint XP-nél az SP2 előtti változatok)

"Négy embernek négy havi munkájával megoldható volt, hogy a játék tökéletesen, 60 FPS sebességgel fusson egy nVidia GPU-val szerelt Windows PC konfiguráción."
Az igen. Akkor azt tényleg elég egyszerű portolni. Ezek után már tényleg csak az exkluzivitás megőrzése lehet az utolsó indok, ha nem készül PC port.
És ha ekkora ráfordítással megoldható, akkor kb. meg is éri kiadni, mert visszajön még a kalózkodással nehezített PC-s terepen is. Párezres eladás már fedezi.

(#14) djculture: Én simán el tudom képzelni azt a faramuci helyzetet, hogy a DX11.1-et és 11.2-t nem támogatja teljesen, mégis teljesíti a DX12 minimumot, és mehet rá a plecsni.

[ Szerkesztve ]

(#16) RECSKA válasza djculture (#14) üzenetére


RECSKA
veterán

Minden dx11 kartya tamogatja a dx12ot ...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#17) afk22 válasza dergander (#2) üzenetére


afk22
tag

Aha tehat a win7-re valo portolas csak egy kapcsolo beallitasa. Semmi erroforras, semmi penz es semmi ember kerdes???? Tehat ilyenre forditsak az eroforrasaikat, es veletlen se uj dolgokat fejlesszenek ki es tokeletesitsek a legujabb rendszert... Maradjanak le, ne fejlodjunk, mert par ember nyafog, gratulalok, nem kellene dx12 winXP-re, na meg 2000-re, 95-re stb.?

(#18) BiP válasza Revolit (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Addigra talán kikristályosodik, mi lesz. Lesznek-e egyáltalán új kártyák, ill. a mostaniak milyen mélységben támogatják majd a DX12-t, de elvileg a mostani DX11-esek fogják.
"érdemes DX12-es kártyákat megvárni gépújítással?"
Szerintem nem. Nagy eséllyel a mostaniakkal is menni fog. Meg bazi sok idő, mire abból játék is lesz. Felesleges _annyit_ várni.

"Bár az is igaz, hogy VGA-t le lehet cserélni később is... csak hát nem egy olcsó komponens"
Nem, viszont ha cserélsz, úgyis csak a különböztetet kell kifizetni, nem 0-ról váltasz majd akkor.

(#17) afk22: Barokkos túlzás a Win7-nél maradt felhasználói bázist pár embernek hívni, ill. a 20éves win95-öt összemosni a 4-5éves Win7-tel.
Értem, mit szeretnél közölni, részben még egyet is értek, de a tálalás eléggé demagógra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

(#19) Abu85 válasza djculture (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert a DirectX 12 minden DX11 fejlettebb funkciót csakis opcionálisan igényel. Ha ezeket a hardver nem támogatja, akkor attól még DX12 ready, csak az opcionális funkciókat használó effekteket nem tudja futtatni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) theuprising


theuprising
tag

Csak nekem szúrt szemet a Chrome ikon a bal alsó sarokban?
Well played Microsoft, well played...

(#21) Cathulhu válasza theuprising (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

:))

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#22) djculture válasza Abu85 (#19) üzenetére


djculture
félisten

Oké így már értem. De viszont én ezt a ready szöveget hogy utálom. Win7 ready hülyeség jut eszembe. Az ezt a cimét tartalmazó számitógépen laptopn is futott a win7 csak olyan kinézettel mint valami win98. Mivel a vga ezekben nem teljesítette a win7 követelményeit.
Ha ez a ready dolog itt is ilyen lesz akkor attól a jó isten mentsen meg. Futni fog a játék csak éppen olyan randa lesz a nem támogatott funkciók hiányának köszönhetően hogy az ember sirva szalad új vga kártyát venni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Televan74 válasza djculture (#22) üzenetére


Televan74
nagyúr

A hozzászólásod végén tökéletesen megragadtad a lényeget.Az utolsó mondat maga a tökéletesség. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.