Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Mártógyurma válasza Ateszzero (#11) üzenetére


Mártógyurma
tag

Másik fórumban a napokban fejtettem ki a Kinect-ról a negatív véleményem. Jól lehúztak páran.
Azzal érveltek, hogy tény, hogy vannak már igazán jó játékok Kinectre, és még csak most jön a java.
Nem volt már kedvem viszaírni, hogy példát is írjon már legyenszíves. Mert amit én eddig Kinect-ből láttam, (testközlből is) szánalmas lagparádé. Nem véletlen, hogy a most bejelentett Kinectet támogató HC címek (Forza,Mass E.3) is mind csak valamiféle "pluszt"
funkcióhoz használják(fejmozgatás,parancsosztogatás), teljesértékű kontrollerként egyik cím sem támogatja. Ez van; az ötlet jó, a megvalósítás gyenge. Ennyi. Mondjuk ez áll a Wii-re is, de azzal a különbéggel, hogy mégiscsak az a gép a mozgásérzékelős technika úttörője.
Engem csak az zavar az egész dologban, hogy Az MS mindent összeigérgetett( nem észrevehető lag, driverfissítés, HC játékok támogatása), de látszik már az eddigi kínálaton
is, hogy az egészből nem lesz komolyabb cucc. A hülyék meg védik (olyan is akinek nincs). De arra azonban kiváncsi lennék, hogy akinek van ; Mióta megvan neki; milyen a megoszlás a Kincet játékokra és a sima Hc játékokra áldozott ideje között. Van egy sanda gyanúm, hogy hasonlóan a Wii-hez; az első 3 nap csodája után a Kinect is a periféria szélére kerűl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.