Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát ez teljességgel elborult... mi a szarért akarnék a tv előtt úszást imitálni? Néhány sportnál még érthető, hogy játékba ültetik, de ez? Komolyan? :W

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) heihachi


heihachi
addikt

Ez baromi szánalmas :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ez nem az a kábszeres úszó? o.O

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Mine úszásszimulátort csinálni? Akinek van pénze kinectre+a játékra annka van pénze uszodára is.

(#5) havasa


havasa
aktív tag

Az ilyen próbálkozásokról valamiért mindig ez ugrik be: [link] :C

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#6) Anubiss


Anubiss
tag

Ebben is 6 karja meg 4 lába van, mint élőben?

(#7) Xaels válasza szcsaba1994 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Azzal egyet értek, hogy ez a "játék" szánalmas és semmi másra nem jó, csak valamelyik kiadónak a zsebét megtömni.

"Akinek van pénze kinectre+a játékra annka van pénze uszodára is." - Jah csak nem biztos, hogy van ideje elmenni abba az uszodába, ahol a normál 10napos bérlet nem 15.000Huf. [link] Én is akartam menni úszni, de ennyim nincs erre havonta. :((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) D1Rect válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Az megmagyarázná a játékot. :DDD

(#9) szcsaba1994 válasza Xaels (#7) üzenetére


szcsaba1994
tag

15.000 a 10 napos bérlet?
Ennél olcsóbb, ha lefizeted az orvost, hogy írjon fel úszást :)

(#10) zazahoho


zazahoho
őstag

eladásokban biztos a az első helyen lesz hónapokig ;] :DDD :DDD :W

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#11) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Valahogy eddig nem nagyon produkáltak normális, (nem 20 perces) játékot kinect-re.
Valahogy mindet csak kipróbálnám, nem érzem a késztetést hogy meg is vegyem. Akár napokig hetekig elszórakozhatok vele? Ezekkel nem igen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12) Xaels válasza szcsaba1994 (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, ha az orvos hajlandó ilyenre illetve arra is van valami szabályozás. Ha ilyen egyszerű lenne mindenki úszni járna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

Ekkora marhaságot, okés, h. gyorsúszás a levegőbe, de akkor mi van a hátúszással, az érdekes lehet. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) Mártógyurma válasza Ateszzero (#11) üzenetére


Mártógyurma
tag

Másik fórumban a napokban fejtettem ki a Kinect-ról a negatív véleményem. Jól lehúztak páran.
Azzal érveltek, hogy tény, hogy vannak már igazán jó játékok Kinectre, és még csak most jön a java.
Nem volt már kedvem viszaírni, hogy példát is írjon már legyenszíves. Mert amit én eddig Kinect-ből láttam, (testközlből is) szánalmas lagparádé. Nem véletlen, hogy a most bejelentett Kinectet támogató HC címek (Forza,Mass E.3) is mind csak valamiféle "pluszt"
funkcióhoz használják(fejmozgatás,parancsosztogatás), teljesértékű kontrollerként egyik cím sem támogatja. Ez van; az ötlet jó, a megvalósítás gyenge. Ennyi. Mondjuk ez áll a Wii-re is, de azzal a különbéggel, hogy mégiscsak az a gép a mozgásérzékelős technika úttörője.
Engem csak az zavar az egész dologban, hogy Az MS mindent összeigérgetett( nem észrevehető lag, driverfissítés, HC játékok támogatása), de látszik már az eddigi kínálaton
is, hogy az egészből nem lesz komolyabb cucc. A hülyék meg védik (olyan is akinek nincs). De arra azonban kiváncsi lennék, hogy akinek van ; Mióta megvan neki; milyen a megoszlás a Kincet játékokra és a sima Hc játékokra áldozott ideje között. Van egy sanda gyanúm, hogy hasonlóan a Wii-hez; az első 3 nap csodája után a Kinect is a periféria szélére kerűl.

(#15) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Na ez már tényleg a "beteges" kategória :)

essexboy

(#17) Mártógyurma válasza D1Rect (#16) üzenetére


Mártógyurma
tag

Egyszerű és helytálló a képleted.

(#18) lvnt válasza heihachi (#2) üzenetére


lvnt
őstag

+1

(#19) bAtt001 válasza havasa (#5) üzenetére


bAtt001
addikt

jaj ez hatalmas, de hogy nem tűnik fel nekik hogy mit csinálnak ;] az úszásszimulátor meg egy halott ötlet szerintem

(#20) GoldenJ


GoldenJ
tag

Ez valami klónozós, emberkísérletes, mutációs játék lesz ;]

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#21) Polllen válasza Xaels (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez a játék tényleg egy marhaság... :DDD

Talán 10 alkalmas bérletet akartál írni? :DDD Alkalmanként 1500 HUF... Nem vészes, de ne felejtsd el, átlalában ennyiért már benne van a szauna és nincs időlimit... Több helyen lehet valóban úszóbérletet vásárolni, amivel mondjuk nem engednek be a szaunába, és 2 órát lehetsz bent... Illetve néhol megszabják, hogy csak este 6 után v reggel 9-g...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) havasa válasza D1Rect (#16) üzenetére


havasa
aktív tag

Ha a MS megcsinálná a Kinect PC-s támogatását, akkor a hozzám hasonló sokat szimulátorozó PC és Xbox tulajok biztos vennének (head tracking miatt). Nekik fontosabb, hogy 3X annyi casual sz@r jelenjen meg. Köszönjük MSe!

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#23) Xaels válasza Polllen (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz "alkalmas"-at akartam írni. Szerintem meg az az 1500Ft igen is sok. Van olyan nap amikor 500Ft-ból gazdálkodom

"Több helyen lehet valóban úszóbérletet vásárolni, amivel mondjuk nem engednek be a szaunába, és 2 órát lehetsz bent... Illetve néhol megszabják, hogy csak este 6 után v reggel 9-g..." - Itt jön képbe az, hogy nekem általában már javában pörög a munkaidőm a megszabott időpontokban így nekem az kiesik

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Polllen válasza Xaels (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az úszás, ha nem szabad strandon végzed pénzbe kerül. Ellenben ingyen lehet futni, stb-stb, ha valaki sportolni szeretne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

micsoda hülyeség ez, röhej. Inkább menjen el és ússzon egyet egy uszodában. Mintsem ott vergődjön a tv előtt.
A táncolós játék nem rossz, de ez nevetséges.

(#26) Xaels válasza Polllen (#24) üzenetére


Xaels
félisten

"Az úszás, ha nem szabad strandon végzed pénzbe kerül" - Na igen csak nem mindegy mennyibe. Ha egy teljes havibérlet kerülne ennyibe nem zavarna annyira.

"Ellenben ingyen lehet futni, stb-stb, ha valaki sportolni szeretne." - Jó, kapok új térdet a futáshoz? Évekig masszívan fociztam, a térdeim teljesen ki vannak, a futástól sem lehet csodákat várni. Az úszásban az a legjobb, hogy leveszi a terhet az ízületekről, átmozgat tetőtől-talpig és még csak nem is lesz az ember büdös a végére.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) D1Rect válasza havasa (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Nesiess, headtracking még nem lesz. Azt még betartják újdonságnak vagy 2 generációnyit. :DDD

(#28) Manbal


Manbal
senior tag

Sportot imitálni kinecttel? Főleg úszni? :D Inkább menjetek el úszni, 1000x többet ér!

(#29) Polllen válasza Xaels (#26) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd, én 3k-ért járok úszni, 2 órára mehetek be vele a százhalombattai uszodába... Várunk szeretettel, ha sokallod a Pesti árakat.
Ezentúl pedig az árakkal 2 dolgot lehet tenni. Kifizeted vagy nem. (a pufogás meg kb. felesleges, főleg egy kinect játék apropójából. :P )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) harry3


harry3
őstag

Sok értelmét nem látom, mert e nélkül is meg tudok állni, aztán kalimpálok egy percig és kész is első lettem. :C

(#31) fricz19


fricz19
őstag

azért megnéznék egy fejest a tv be:D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#32) Xaels válasza fricz19 (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Ha az embereket nézem, lehet nem kell olyan sokat várni rá ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) - = Zk = - válasza Anubiss (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem.. ebbe is kell majd nyomnod magadba a cuccost:))
a tokot kinyitva megtalálod a lemez alatt, egy kis résben Phelps dedikálásával ellátott drogot:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) XuChi


XuChi
addikt

Az első videóban mintha a karakter nyeklene nyaklana össze vissza. Pattognak a végtagjai. Ez elég gagyi így :))).

(#35) RexpecT


RexpecT
addikt

Ettől sz*rabbat nehezen lehetne elképzelni ;] .

(#36) Anubiss válasza - = Zk = - (#33) üzenetére


Anubiss
tag

Vagy radioaktív hűtővizet, hogy úszkálj benne...

(#37) hohoo


hohoo
senior tag

Hogy lehet egy játékot "fémjelezni"?

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#38) Kashim válasza fricz19 (#31) üzenetére


Kashim
őstag

:DDD
Én is várom szeretettel a Youtube videókat.

(#39) - = Zk = - válasza Anubiss (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vagy azt! :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.