Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) broaff


broaff
tag

Nagyon élvezetes játék, de Kani-n arra számítsanak a most kezdők, hogy 1 óra mire eltud kezdeni egy normális játékot. Állandóan kilépegetnek az emberek, pl. all randomban ha nem kapja meg a kedvenc hősét kilép, ha te ölted meg először és előnybe kerültél paff kilép, állandóan kilépnek az emberek ha valami nem tetszik nekik. A másik fele az meg a színvonal. Megölsz valakit, rögtön elküld a jó anyádba és olyan trágár ocsmányságokat írogatnak egyesek, hogy csak nézek néha. Komolyan mondom, tanultam egy pár új káromkodást kani-n. Nagyon nagy arányban játszik 15 év alatti egyed és ellehetetlenítik a normális játékot. Ha kezdő vagy akkor nehogy bemenj valami szerverre mert ha elkezdődik a játék és látják, hogy még nem nagyon tudod mit kezdj magaddal, rögtön anyáznak nooboznak, a különlegesen begyepesedett gyökerek a "kokk" szavakat óbégatják. Azt még a mai napig nem tudom mit jelent, valószínüleg valami nem magyarral játszottak és az a "cock" jelzővel illette meg őket és azóta ezt hajtogatják mindenkinek. Ha netalántán nem lépnek ki rögtön az elején, akkor az lesz, hogy ha esetleg nyerésre álltok de még kb. a játék felénél tartotok, elindulnátok az utolsó toronyra egykét játékos úgy gondolja, hogy hagyjuk az egészet és elköszön és kilép. És ez csak egy csipet. Még nem beszéltem a laggerekről, akik nem tudom milyen nettel rendelkeznek, amikor a warcraft 3-nak elég egy 512-es net bőven és amúgy ennél kisebbet nem is lehet rendelni ha jól tudom. Aztán lehet csak azt gondolják, hogy jó dolog torrentezni, vagy egyéb más letöltést végezni játék közben.
Következő iszonyatosan játékélmény romboló dolog azok stealerek, egyszerűen gusztustalan amikor harcolsz egy ellenfél hőssel, oda se megy segíteni, se semmi és a végén amikor már lenullhp-ztad az ellent, odafut és az utolsó ütést ő méri rá és ő kapja a pénzt, mindent. Ennek a durvább formája amikor még meg is halsz, ő meg aztán odamegy és learatja a babérokat. Ami engem személy szerint a legjobban idegesített, az az volt amikor a sok okoskodó tróger, akinek nem inge ne vegye magára persze ugat, hogy erre menjél arra menjél ezt csináld azt csináld, "jajj de én akarok oda menni gyere inkább ide" meg, hogy ezt vedd azt vedd. Jó én aláírom vannak olyan cuccok amik tényleg kötelező megvenni egy karinak, vagy vannak olyan cuccok amik abszolút nem illenek egy karihoz. De amikor kiakarok próbálni dolgokat, és egy pár embernek nincs kreativitása és amit a neten guideban olvasott az szent törvény és mindenkit leugatunk aki nem azt csinálja az már kicsit szánalmas.

Nekem ezek a tapasztalataim kanival és a dotával, nemtudom, hogy ez officialon mennyire más. Jó az írásod amúgy, jól bemutatja a játékot és érdeklődést kelt fel szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.