Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Jó kis hiánypótló írás, én ezt néztem most ki magamnak:
[link]

https://utdetailing.hu/

(#2) Predatorr válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Sajnos SEHOL nem találni részletes független teszteket, mindenki szponzorokból él (pl. AMD, ugye), nem lehet a rosszat megírni, csak a konkurenciáról. Volt drága, mindenhol istenített mecha billentyűzetem, szar volt, pedig kapcsolóknak, NKRO-nak, minden egyébnek utánanéztem. Gépelésre egy 7 éves Trust slimet (3 szín) használok (kibírta az almalével elöntést és a többszöri mosást, pedig nem vízálló), játékra jó ideje egy Volcano-t (kék kapcsolókkal).

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) tibcsi0407 válasza Predatorr (#2) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam főleg gépelés, de néha (ha éjszaka van egy kis időm), akkor játékra is kellene. Most egy 1000 éves Microsoft comfort curve 3000 van nekem, kicsit elhasználódott. :)
Én sem láttam túl sok tesztet a Hama-ról, de ár/érték arányban nem tűnik rossznak.

https://utdetailing.hu/

(#4) #92116480


#92116480
törölt tag

rgb

(#5) Cr00py válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


Cr00py
senior tag

Én inkább egy alloy fps-t vennék a helyedben. Azzal nem lehet mellé lőni.

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Egy Asus ROG Horus RGB-t használok... magyar kiosztással nem nagyon volt más multimédiás akkoriban. Egy gyatra Razer Blackwidowot cserélt egyébként.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) tibcsi0407 válasza Cr00py (#5) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azon nincs Í betű.

https://utdetailing.hu/

(#8) Nvrrz0r


Nvrrz0r
kezdő

Én egy CM MK 750-et (brown switchekkel) nyúzok pár éve már, teljesen elégedett vagyok vele.

(#9) dqdb


dqdb
nagyúr

Sokan egy lapon említik a Cherryvel a Gateront, mely nagyon hasonló séma alapján színezi saját kapcsolóit, mint a cseresznyés vállalat, sőt sokan egyenesen úgy vélik, hogy jobb termékeket is tesznek le az asztalra.
A Cherry egy ideje semelyik kategóriában (lineáris, taktilis, clicky, halkított) nem számít a legjobbnak, a piaci beágyazottsága és az emberek nevében a minőséggel egybeforrt neve tartja ott, ahol, a kínai gyártók innovációban és gyártási minőségben elrobogtak mellette.

Ezenkívül nem lehet csak a gyártó neve alapján általánosítani a termékpalettájára, kell a konkrét sorozat is, egy alapszínű Kailh a futottak még kategória, míg például a Box sorozatukkal clicky és taktilis vonalon olyat tettek le az asztalra, amire nem igazán érkezett másoktól válasz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10) Zotya84


Zotya84
őstag

"...hiányzó Í betű, a rövid verzióhoz az AltGr + J, a hosszúhoz pedig az AltGr + I gombkombináció lenyomása szükséges."

Ezen elgondoltam: milyen lehet az a rövid Í, meg a hosszú Í betű? :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Kihagytam valamit, vagy tényleg nem került szóba a "hang" kérdése?
Szerintem az egyik legfontosabb.
Nincs is attól rosszabb, mint mikor csattog, kopog a billentyűzet.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#12) gulyasa


gulyasa
őstag

Én is egy ősrégi törtfehér színű Logitech Deluxe 250-est használok (vagy így is ismert: Y-SAF76).
Sok-sok éve vettem az egyik Office Depot-ban, amikor még jelentős üzlethálózatnak számított és volt rendes méretű választék számítástechnikai cuccokból (is).
Sajnos gyakorlatilag már senki sem árul újonnan ilyen rendes méretű fehér/szürkésfehér/törtfehér színű billentyűzeteket. Nekem nem nagyon jönnek be a fekete billentyűzetek és az RGB LED fényekkel csicsázott vonal sem.
A Deluxe 250 már a sokadik építésű gépemet "szolgálja", az idők folyamán a gombok kb. 1/3-a anyagában besárgult, de amíg teszi a dolgát, nem cserélem le.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Apró hiba:
"Lineáris és taktilis kapcsolók működés közben"
Lineáris és "csattogós" kapcsolók működés közben
Ha már a "szakzsargon"-ban a clicky-t alapesetben a blue-val (és annak variánsaival), a tacktile-t (és annak variánsaival) meg a brown-al szokták bemutatni.

Bár jobban örülnék, ha a megfelelő topic-okból írnák (de legalább ellenőriznék előre) kollégák, de jó látni, hogy végre jelennek meg prohardver-re illő írások.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) tibaimp válasza GreatL (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Olyat akartam én is venni, de nem lehet/lehetett akkoriban kapni, így lett a szintén magyar kiosztású Asus ROG Strix Flare barna kapcsolókkal.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) siposz


siposz
aktív tag

Én olyat szeretnék ami:
-Mechanikus
-Halk (a lehetőségekhez képest)
-világít (de egyszínű elég)
-Magyar

Bónusz:
- Logitech, mert az egerem az, és akkor nem kell még 1 progi a macrókhoz.

@tibcsi47 (1): Hopp ezt már mentem is. Majdnem mindent tud, amit szeretnék.

(#16) tsi válasza Nvrrz0r (#8) üzenetére


tsi
tag

Dettó. És az ára sem volt teljesen elrugaszkodott. Én vettem még hozzá egy egyszerűbb szivacsos CM csuklótámaszt és úgy már kifogástalan.

(#17) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem mechanikus TKL billentyűzet létezik egyáltalán ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18) Cs1csó válasza siposz (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

;)
Amit én:
- TKL
- ISO magyar (Í és ű is meg minden gomb)
- olcsó - tehtá nem szükséges, hogy mecha legyen de le legyen az a "superslim" ami semmire sem használható pl. Genius LuxeMate 100 (sajnos az í nem jó helyen van és gyenge ez a supervékony kialakítás sem teszi megfelelővé) ha MECHANIKUS akkor ne legyen hangos.

Amúgy ilyen billentyűze NINCS mert ami ISO magyar és TKL az jellemzően MECHANIKUS és nem olcsó vagy ha olcsó akkor meg hangos, de nagyon

(#19) siposz válasza Cs1csó (#18) üzenetére


siposz
aktív tag

"- TKL
- ISO magyar"
Hát sok szerencsét.

Amúgy nem értem a nagyobb gyártóknak miért nincsenek DIY kitjei. Simán el tudnám képzelni, hogy kiadnak 6+ féle deszkát (iso TKL, iso normál, ansi tkl, ansi normál, slim, világítós, RGBs, ...),
Lehetne választani hozzá kapcsolókat, meg keycap-készletet, a user meg összerakja magának. A kapcsolók és a keycap-ek úgyis cserélhetőek a mechanikus billentyűzetekben.

(#20) ilor14


ilor14
tag

Valaki esetleg tudna segíteni, hogy milyen billentyűzet lenne a megfelelő?
Fő elvárásom az lenne, hogy vezetéknélküli legyen és alacsony a késleltetési ideje, mint a logitech g305 egeremnek. Örülnék, ha nem lenne nagyon nagy se, legjobb lenne, ha nem lenne numpadja. Logitech G613-t néztem eddig, meg a G915-t (na jó ez azért már pár kategóriával drágább, mint amit elköltenék rá.) Valaki esetleg tudna még alternatívákat? Még a Corsair K63 Wireless amit tudok, de ennyi.

(#21) Kolbi_30 válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem hyperx alloy Fps rgb van. Szeretem silver speed kapcsoló, kicsit szokni kellett hogy kB 1mm és már kapcsol. Játéknál szoptam egy darabig. Angol kiosztás de ékezetes betűk ott vannak, csak tudni kell hol :)) Ajánlom mindenkinek.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#22) tibcsi0407 válasza Kolbi_30 (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham, megnézem majd. Irodai használatra is jó?

https://utdetailing.hu/

(#23) Kolbi_30 válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Gyorsan lehet vele gépelni, ha lenne magyar kiosztás nem lenne baj, de ha megszokod a láthatatlan betuket(ékezetes) akkor szerintem simán ajánlott. A programjával az rgb kiloheto vagy szolidra lehet venni

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#24) tibcsi0407 válasza Kolbi_30 (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem hangzik rosszul, de a Hama sem lenne rossz.Még kicsit agyalok a dolgon, aztán megveszem.

https://utdetailing.hu/

(#25) Kolbi_30 válasza tibcsi0407 (#24) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Valahol probald ki.
Nalam egy Genius KB-G255 lett leváltva.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#26) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nagyjából 5-6 éve használom a Logitech K750 napelemes billentyűzetét, amit akcióban vettem 7e-ért. Nagyon kényelmes és kiváló minőségű. Hibátlanul működik még most is, pedig fps-re is használom. Eddig ez a legjobb billentyűzet amit valaha vásároltam.

Viszont van egy Logitech G11 is, amin egyszerűen megborult a kiosztás és szinte használhatatlanná vált, ráadásul nagyon kényelmetlen és fárasztó használni. Játékra sem jó igazán. Van egy G15 is, az viszont totál behalt, a kijelző szalagkábele is megtört.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#27) tibcsi0407 válasza Kolbi_30 (#25) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi a tippet!

https://utdetailing.hu/

(#28) nyunyu válasza siposz (#19) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy nem értem a nagyobb gyártóknak miért nincsenek DIY kitjei. Simán el tudnám képzelni, hogy kiadnak 6+ féle deszkát (iso TKL, iso normál, ansi tkl, ansi normál, slim, világítós, RGBs, ...),

Erre egyelőre csak a GMMK létezik, de az nem slim, magyar kupakszettje célnak megfelel. (ha a világítás a cél)
Minőségi magyar kupakszett nem nagyon van, világítósban konkrétan nulla.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) siposz válasza nyunyu (#28) üzenetére


siposz
aktív tag

Hmmm, köszi. Nagyon pofás. Pont ilyenre gondoltam. (a slim csak példa volt)

(#30) fogtunder válasza dqdb (#9) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem is nagyon pozitív meglepetés volt a barna Gateron az MX Brownhoz képest, sokkal könnyebb hozzászokni, stabil, egységes nyomáspontja van minden kapcsolónak, mint a régi Kailh kapcsolóknál. figyelembe véve, hogy olcsóbbak is az ezzel szerelt eszközök, szerintem nem nagy kockázat kijelenteni, hogy jobb, mint a Cherry párja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31) totron válasza AssAssynn (#11) üzenetére


totron
addikt

Annál. Annál rosszabb. Az XT/AT és csattogós IBM Model-ek korszakból maradt feel miatt jó szállni a kattogások szárnyán, kicsit meg is dobja a gépelés sebességérzetét a hang, ami azt illeti. Emellett persze tényleg lehet száguldani. Játék közben rém zavaró viszont nekem a klikk klikk. Jobbra-balra kanyarodásnál, szegmentálja a játékmenetet.

[ Szerkesztve ]

(#32) copass válasza AssAssynn (#11) üzenetére


copass
veterán

a mechanikus lényege az hogy "érzed/hallod" amint kapcsol, ezért tudsz gyorsabb lenni.
írógépen kezdtem, aztán jött c64,tvc,ibm model m. ezek után úgy néztem a gumidómosokra mint noé a harmadik tervére! :D
ha igazán halk mechanikusat akarsz, akkor nagyon mélyen a zsebbe kell nyúlni.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#33) Wolverine válasza ilor14 (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre van az ajánló topik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) totron


totron
addikt

Meg különítsük el az olcsó enter- és space csattogást a mechanikusok hangjaitól.

Copass, ez nagyobbrészt érzet. A WPM inkább rejtőzik az emberben, másodsorban a gépben. Lehet szűk keresztmetszet a bill, de nem a mechán áll vagy bukik ez a kérdés.

(#35) ilor14 válasza Wolverine (#33) üzenetére


ilor14
tag

Köszi szépen :B

[ Szerkesztve ]

(#36) Nozi


Nozi
csendes tag

Én nagyon sajnálom, hogy a mai komolyabb billentyűzetekből nincs LCD-s verzió, mint pl. a Logitech G15-ös is. Mai napig használom az LCD részét, mindig rátekintek, ha gyors infó kell (pl. van-e és mekkora hálózati forgalmam van épp, a proci szálak dolgoznak-e vagy sem, stb.), de egyéb más pluginek is vannak hozzá, amiket szintén használok. Akartam már váltani mechanikusra, de emiatt nem léptem meg. Talán az Evga-nak van lcd-s bill.-je, de az meg nem tetszett.

(#37) nyunyu válasza copass (#32) üzenetére


nyunyu
félisten

ha igazán halk mechanikusat akarsz, akkor nagyon mélyen a zsebbe kell nyúlni.

Meg lehet ezt egyáltalán 60-70k alatt úszni?

Nekem sehogy sem sikerül:

Hozzávalók:
- GMMK ISO barebone (black friday akcióban 56$ volt szállítva ~70$ helyett, itthon az akkori 26k-ról felment 32k-ra?)
- Gateron Silent Brown (~50$), megy a kukába, mert nem tetszik a puhasága+nyöszörgése, meg erősebb taktilitásra vágyom
- Outemu Sky Silent (70$), ezt is erősen moddolni kell, hogy ne nyikorogjon+nyöszörögjön
- custom rugók (13$?)
- SA 9009 kupakszett (75$), szép, de túl magas, jobb lenne helyette egy alacsonyabb (mondjuk Cherry profilos) kupakszett (de az megint 30k, ha a nemszeretem kínai brigádét rendelném)
- kenőanyag+ecset

Alapvető bajom a GMMK túl merev és visszhangzó acél házával van, bottom-outnál nagyon csörög az egész billentyűzet.
Szét kéne szedni, és valami hangtompító anyagot tömni a PCB és a billzetház tetejét képező plate közé, meg a stabilizátorokat is alaposan kezelésbe venni, mert szokás szerint nagyon hangosak.

Gateron Silent Brown kapcsolónak gyenge a hangtompítása, ráadásul furcsán nyekken, ha izomból tövig ütöm.
Taktilitása ugyan jobb, mint az MX Browné, de még mindig kevésnek érzem, ráadásul én ízlésemnek túl puha a rugója. (MX Browné, vagy az annál kicsivel keményebbek jobban tetszenek.)
Outemu Silent sokkal jobban elnyeli a bottom-outot, de elég nyikorgós a rugója, másrészt kenés után a kapcsolóház+stem környékéről is suhogó hangot hallok, szóval azt is meg kell kenni, hogy csendben tudjon siklani.

Pár kapcsolót már kicseréltem, 4 kurzor alatt gyári rugós, agyonkent Outemu Sky Silent van, de ezek néha még mindig nyikorognak, ha offcenter ütöm a felhőkarcolókat.
Ins/Del hatos alatti 6 Outemu kapcsolóban már kicseréltem a rugókat a méregdrága customra, így valamelyest puhább lett, lágyabb a hangja, valamint kevésbé nyikorog, mint a gyári rugósok.

Többi kupak alatt egyelőre még a kenetlen Gateron Silent Brownok rejtőznek, de falra mászok a kopácsoló hangjától, mivel a puhasága miatt nem tudok rajta bottom-out nélkül gépelni, az meg nagyot csattan+ház felerősíti. :(

Persze az egész billzet lebontása, plate alatti rés hangszigetelése, stabilizátorok csendesítése, 100 új kapcsolóról PCB mount extra lábak levágása, merev polikarbonát tető lefeszegetése, rugó ki, ecsettel ház belseje, stem, új rugó alaposan összeken, majd visszalegó, az bő egy napos móka, és nincs türelmem nekiállni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38) dqdb válasza nyunyu (#37) üzenetére


dqdb
nagyúr

Meg lehet ezt egyáltalán 60-70k alatt úszni?
Persze, a felesleges körök helyett veszel egy Varmilót silent reddel. Vagy ha taktilitás kell, akkor veszel egy Varmilót silent reddel, kiforrasztod a kapcsolókat, és beleteszel a helyükre egy zacskónyi Aliazt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#39) #92116480


#92116480
törölt tag

én egy 3 éves blackwidow chroma v2-t nyúzok és megvagyok vele elégedve. egyedül annyi a gondom vele hogy elég hangos és esténként párom nem nagyon preferálja a dolgot.

(#40) nyunyu válasza dqdb (#38) üzenetére


nyunyu
félisten

Tudod jól, hogy az nem lehetséges.

Egyrészt nem árulnak barebonet, pláne nem fehérben, másrészt meg a tököm akarja kiforrasztatni a benne lévő kapcsolókat (+fél nap), harmadrészt meg csak. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41) dqdb válasza nyunyu (#40) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha valaki veled ellentétben még nem nyúlt alaposan mellé és/vagy nincsen előtörténete a Varmilóval, akkor neki opció.

Neked nem ;] Neked opcióként maradt az a leendő 100%-os GB, amit a hétvégén linkeltem, ha lesz belőle hagyományos változat is az eredetileg terezett southpaw mellett (hajlanak rá), bár ez már a limiten túl van.

Amúgy taktilis hívőként egészen jó érzés rugalmas plate + ezt támogató plate rögzítés + lineáris kapcsoló összeállításon gépelni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#42) zetor2000 válasza tibcsi0407 (#24) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a Hama az a slim aluházas Rapoo?
Olyat ne vegyél... nekem van olyan, több baja van:
-az elemfedél le-lejár, ami nem nagy baj, meg lehet egyedi, de amikor megemeled, akkor tuti ottmarad.
-gépelés közben vetemedik, ami azt eredményezi, hogy nem minden gombleütést érzékel, Te tuti lenyomtad, csak nem adja át a nyomást a PC felé
-néha a multimédia funkciók előjönnek belőle, ami nálam úgy manifesztálódik, hogy lenémítja a PC-t. Pedig senki nem kérte.
-ha bármi beleesik, ami néha előfordul, ha más nem, hajszál, azt te onnan ki nem szeded.
Amúgy tetszetős, dizájnos, az egere nagyobb kezű felhasználóknak is kényelmes tud lenni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#43) zetor2000 válasza nyunyu (#28) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez nem teljesen igaz.
Találni hazai szettet gyártót, de ~100-120USD az ára a szettnek, amennyiért már más gépet vesz, nem csak billentyűzetet. Erre jön a pósta, ami nem olcsó.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#44) dqdb válasza zetor2000 (#43) üzenetére


dqdb
nagyúr

Minőségi magyar kupakszett nem nagyon van, világítósban konkrétan nulla.
A végeredmény ugyanaz a tejfölös doboz anyagvastagságú valami lesz, amivel az összes magyar nyelvű gamer billentyűzetet szállítják, és amit szabványos alsó sorra 6200 forintért megkapsz. A Max egyetlen előnye, hogy lehet Corsair és Razer alsó sorral is rendelni, ha olyat szeretnél magyarítani, valamint tudsz pár opciót állítani. De rettenetesen nem éri meg.

Két minőségi magyar kupakkészlet érhető el, a Varmilo külön árult darabja (80 euró volt, amikor legutoljára láttam) és a KPrepublicé (77 dollárra jön ki a teljes készlet), de ezek csak szabványos alsó sorra jók, és mivel 1.5 mm vastag PBT-ből készülnek, a fény nem világít át rajtuk (ha ez szempont). Cserébe világosak, így a monitor fényénél is látszik a felirat (ha ez szempont).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45) zetor2000 válasza copass (#32) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem érzed pl. az enyémen, hogy kapcsol. Ez egy MX red kapcsolós Fnatic Gear Rush. Totál nincs érzékelési pont, ahol kijelentheted, hogy "Na, itt kapcsol". Ez sima kapcsoló, nem taktilis. De mechanikus. A mechanikusnak a lényege, hogy minden egyes tetves kapcsoló az egy egyedi, cserélhető mikrokapcsoló, ami a működési elve miatt mechanikus. A gumidómos cuccnál meg két fólialapot nyomsz össze a gumiharang lenyomása után. A gumiharang "beroppan", és amiután ez összejött, cirka akkor kapcsol.
Érzetre ég és föld a kettő.
És akkor a kettő közé ékelődnek a "MEMCHANICAL" vackok, amik a kettő típust próbálják ötvözni, több-kevesebb - inkább kevesebb, sikerrel.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#46) Wolverine válasza zetor2000 (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

A #1-ben írta, melyik Hama tetszene neki (uRage Exodus 900 Brown).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#47) DextyPremium

Én is mechanikus párti vagyok. Jelenleg Cherry MX Red switchet használok, de a Bluenál jobb hangja nincs egyiknek se szerintem :D Csak hát ember legyen a talpán aki amellett tud aludni :D

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#48) zetor2000 válasza dqdb (#44) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sajnos ezt csak rendelés után lehet megtudni, hogy milyen. Értékelések ugyan vannak, de olyanok, hogy azt akár a honlap készítője is csinálhatta. Képek meg nincsenek a kész termékről.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#49) zetor2000 válasza DextyPremium (#47) üzenetére


zetor2000
senior tag

Alvással nincs gondom, repülőtér mellett nőttem fel. Konkrétan az ablakkal szemben volt a falu végén a reptér, még anno az oroszok használták is. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#50) nyunyu válasza zetor2000 (#45) üzenetére


nyunyu
félisten

És akkor a kettő közé ékelődnek a "MEMCHANICAL" vackok, amik a kettő típust próbálják ötvözni, több-kevesebb - inkább kevesebb, sikerrel.

Memchanical az egy fancy név a ~25-30 évvel ezelőtti gumidómokra, amiken a gumidóm még nem 2 vékony műanyag fóliát zárt rövidre, hanem egy rendes PCBt.

Pl. BTC 51xx széria ugyanazt tudja, mint egy mostani 15-20k-ért árult membráneres, maximum nem világít.
5131 robbantva

Vagy nemrég volt egy világítós gamer billzet teszt, annak a kupak felfüggesztése meg egy az egyben a tizensokévvel ezelőtti Silitek billzetekének felel meg. (Ez konkrétan egy Lenovo Preferred Pro)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.