Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) Geller72 válasza deicide (#175) üzenetére


Geller72
veterán

A bőrömön én is meglepődtem, mert semmi csík, vagy bármi folt nem lett. Amúgy is könnyen fogyok, bár könnyen is hízok, ha elkezdek zabálni..:D. Én is szeretek enni. Azt kell hogy mondjam, azt megállni, hogy ne egyek, sokkal nehezebb, mint hogy leszokjak a cigiről. de ezt te már biztosan tudod...D. Hiszen te már választottál. gondolom, neked sem volt egyszerű..:D. Amúgy a bicajjal elég nagyokat megyek, ha nem külföldön vagyok, hanem otthon. A havi 1200km is meg szokott lenni teljes hónapokban. Alapból a napi 35 és akkor még csak az ügyeimet intézem, persze mindig a hosszabb utakat választva..:). Hétvégén legalább egy hosszabb kör jön erre rá, de van úgy, hogy estefele még a családdal nyomunk egy harmincast is..:D. Havi szinten számolgattam és ha teljes hónapom van, 40 ezer felett spórolok ahhoz képest, mintha kocsival mennék. Ez annyit jelent, hogy a bicajra éves szinten - főleg tavasszal - ennyit rá is nyomok (40k körül) viszont ezért cserébe nem nagyon van gondom egész évben. Igaz, nem gagyi holmikat veszek. Hol lehet olyan cipőt venni?
..amúgy, ha Tamásiban jársz, írj rám, összefutunk..;). Ha nem gond. Amúgy belegondoltál már, hogy ha ezt mondjuk 20 évvel korábban kezded, mire jutottál volna???? :Y
Én régen többet mozogtam, alapból rengeteget bicajoztam, már gyerekkoromtól kezdve. 3x mentem végig a Kinizsi százon, szerintem te tudod, mi az. :). A célom nekem is valahol az, hogy egy maratont végig tudjak majd futni. Akarom és tudom, hogy sikerülni fog. Ha az meglenne, megpróbálnék egy Iron Man-t. Te azon nem gondolkoztál? Az egyik nemzetközi tekintetben is elismert Iron Man egy tamási srác. A legjobb meg ugye megint Magyar..:).

A bebétes nacit már akartam korábban is. Nyeregből nem rossz nyergem van. Talán ott rontom el, hogy van 5 bicajom és szinte mindegyiket használom, eltérő nyergekkel..:D. Lehet, hogy csak a nyerget kellene cserélgetnem, mert azt megfigyeltem, hogy ha egyet megszokok, akkor egész jól bírom. De gondolkoztam már egy rekumbens bicón is. Ott elméletileg nincs ilyen gond. Ha egész nap mész, akkor azt is sokkal könnyebben bírod. A világkörüli tekeréseket is ilyenekkel nyomják..;). Amúgy van egy Bianchi speedem is, bár nagyon régi, de szépen fel van újítva. Én is nézegettem komolyabb versenybicókat, de mocskos drágák..:D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.