Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Hogy a demó pontosan mit tartalmaz azt nem tudni, de nem ugyanaz lesz, mint ami a Zone of the Enders HD Collection mellé volt csomagolva, legalábbis a jelenlegi információk ezt állítják."

Hát erre kíváncsi vagyok, én mindenhol azt hallottam hogy ugyanaz lesz. A játék első Chapter-e.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) waithEard


waithEard
őstag

Nem ismerem a sorozatot, de első blikkre azt hittem, hogy 6-8 évvel ezelőtti játékról van szó. :) Ez a grafika büntet.
UltraLOL.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#3) trex4d válasza waithEard (#2) üzenetére


trex4d
tag

Ez a "grafika" :D Ez a "játékmenet", lórezzöld... hát ez tényleg LOL
De magáért az ötletért is darabolással büntetném azt, aki beszennyezte a Metal Gear sorozat nevét. :(((
Ha valamelyik cég tényleg tudja érzékeltetni, hogy ez a generáció már a múlté, akkor az jelenleg a KONAMI :C

(#4) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Grafika: az MGS soha nem az ultimate grafikáról volt híres, hanem a hangulatról és a hatásról.

Nem értem mi a probléma, kicsit váltottak, a név sem "SOLID" hanem "Rising" és az alcím is egyértelműen jelzi, hogy itt valami brutálisabb lesz. Hogy a végeredmény milyen lesz azt várjuk ki szerintem. Atttól hogy kicsit agresszívebb az akció még lehet ez is jó minőségű és hangulatú Kojima-s játék. :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#5) trex4d válasza sad_Vamp (#4) üzenetére


trex4d
tag

Igaz, de talán ezt a grafikai szintet jópár éve ők már megugrották.(vagy csak az emlékek szépítik meg a MGS-ot?)
Ebből a videóból egy sima Devil Gear Rising jön át, de várjuk meg a megjelenést, hátha tartogatnak valami jó meglepetést.
Nem tudom ehhez Kojimának ténylegesen van e most sok köze.Ha jól emlékszem, nem sok.

(#6) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

na akkor jövöhéten végre kaszabolhatok kicsit a move-al :D

(#7) Mister_X válasza trex4d (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyértelműen az emlék szépíti, a Metal Gear Solid 4 szép volt a maga módján, de a textúrák enyhén szólva alacsonyak voltak. Az összhatás viszont remek.

Ez egy Metal Gear spin off, Kojimának ehhez is volt rendesen köze. Én várom, mert a Zone of the Enders-es demó alapján a sztori és a történetvezetés príma, a grafika szerintem jó, hack'n'slash-eket meg amúgy is egyre jobban kedvelem. Idén három játékot rendeltem elő, ez a DmC, MGR: Rising és GoW: Ascension.

Ha klasszikus Metal Gear Solidra vágysz, akkor ott lesz a Ground Zeroes és The Phantom Pain.

@WongFeiHong: tudtommal nem lesz Move támogatás.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) WongFeiHong válasza Mister_X (#7) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ahogy nézem tényleg nem lesz move támogatása. :( Nem tudom miért hittem ezt...

(#9) ldave válasza Mister_X (#7) üzenetére


ldave
félisten

Te, lassan nem lesz olyan aktuális topik, melybe ne írtad volna le, hogy melyik játékot rendelted elő és mikor veszed át :)

A Slime draws near! Command?

(#10) Mister_X válasza ldave (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hast du problem? ;] Örülök, hogy még ezt megtehetem (előrendelések), észre se vettem, hogy ennyiszer leírtam már.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.