Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

na, gyorsan összeszedve ezeket néztem ki erre az évre :) utolsó címeknél nem sok infó van, pedig a tükrök2 érdekelne nagyon és örülnénk neki, ha idén megjelenne... (remélem nem marad ki semmi, de majd befrissítem, ha mégis)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) EczkE válasza mephi666 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Prince of Persia? :))

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Móci


Móci
addikt

Area 51 jól hangzik, remélem nem rontják el...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Leforgatták a Machete-t? :Y

:C

(#5) mephi666 válasza EczkE (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, azon gondolkoztam kicsit, de nem tudom még... a játékokból a régi első 2 résszel rengeteget játszottam... főleg az első etalon volt anno... utána kicsit más irányba indultak és úgy már annyira nem tetszett... nagyon ????-es, hogy megnézem-e...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Móci válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Móci
addikt

Majdnem el is kerülte a figyelmemet, pedig mekkora jóság lesz, ha hozzák a trailer színvonalát! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) EczkE válasza mephi666 (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Egyszer kötelező lesz megnézni. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#8) mephi666 válasza Gergő_ (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

most nézem, hogy machete - szeptember 3 :( ez rossz hír... viszont freddy jön hamarosan :C tegnap néztük újra az első részt és szerintem sorba lenyomjuk addig az összeset, hogy rákészüljünk...kár, hogy nem robert englund játsza már a szerepet, de rorschach sem lehet olyan rossz... majd meglátjuk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) csimave


csimave
tag

Ezek közül engem is érdekel elég sok:)

A Nightmare On Elm Street
Robin Hood
Predators
Little Fockers( Ez főleg:) Sok jó színész, egy vígjátékban)
Resident Evil 4 Afterlife
Saw 7
Game of Death

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.