Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atis707


Atis707
tag

A Corsairtól elvárnám azért 1600@Cl7-et, ha már a Patriot megbírta csinálni... :F

(#2) Killing válasza Atis707 (#1) üzenetére


Killing
addikt

De legalább ő megcsinálta...
Láttam már több brutálisan magas időzítésű memóriát.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

nemrossz cuccok...gondolkodtam lecserélem a Corsair XMS 3 1600 9-es id. memókat valami gyorsabbra...de azthiszem nemlessz belöle semmi, jövöre remélem összejön a Ci7 (inkább spórolok):DD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Miért nem csinálnak ilyesmikből 2x4GB-os pakkokat?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Bár az Intel erről még nem számolt be hivatalosan, az imént bemutatott modulok mindegyike 1,65 V-os feszültségen dolgozik.

az zsír lenne, ha nem lenne összefüggés a kettő között, akkor nem kéne új ramot vennem :DDD mondjuk integrált memória vezérlővel kicsi erre az esély :(((

(#6) Duree


Duree
veterán

:R

duree54

(#7) Móci válasza Atis707 (#1) üzenetére


Móci
addikt

Na igen, az kicsit gyengére sikerült...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) Chaser


Chaser
titán

"A mindegyik memóriamodulra a vállalat saját fejlesztésű, Viper II névre keresztelt hűtése került fel, mely hatékony hőelvezetést kínál." -A

1600mhz@cl7 1.65V-on? Mért kételkedek én ebben?:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) Oliverda válasza Chaser (#8) üzenetére


Oliverda
félisten

Talán azért mert ugyanilyen órajellel és fesszel van már CL6-os kit is? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#10) Chaser válasza Oliverda (#9) üzenetére


Chaser
titán

Nekem akkor is meredek, de ha a hozzájuk társított árat nézem akkor el is várható ilyen tudás...na majd akkor váltok ddr3-ra, ha ilyen órajelű/késleltetésű cucc olyan áron megy mint most a 800@cl5-ösök :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Oliverda válasza Chaser (#10) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor neked sem lesz DDR3-ad 3-4 éven belül. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) Xirtam


Xirtam
veterán

áá de durván néznek ki :C :C

(#13) anulu válasza kraftxld (#4) üzenetére


anulu
félisten

nekem is ez a bajom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) PH-User


PH-User
addikt

Menjen már a Corsair... Ott az 1600-as CL7-s Kingmax elég bika az. ;]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#15) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Kár, hogy árak nincsenek :U

...

(#16) ManOfUnknown


ManOfUnknown
csendes tag

Lehet egy kicsit OFF lesz, de az am3-as procik tiszteletére miért nem csináltak dd3-as csomagokat?? Lehet nincs akkora tábora az amd központi egységeknek mint az intelnek, de attól még nem jelentéktelen! :(

(#17) NKing válasza ManOfUnknown (#16) üzenetére


NKing
tag

Talán mert ott nincs megkötve az 1.65V-os feszhatár... de ha minden kötél szakad, akkor ezek az AMD-hez is jók ám :DDD

(#18) Oliverda válasza ManOfUnknown (#16) üzenetére


Oliverda
félisten

OCZ, Corsair, Patriot, Mushkin már csinált... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nem rosszak, bár semmi extra...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#20) Chaser válasza Oliverda (#11) üzenetére


Chaser
titán

Sztem azért 2 év múlva már igencsak esélyes lenne:) De majd visszatérünk akkor rá kinek lesz igaza. Nem halok meg ha nem a legújabb cuccok vannak a gépemben, most pl SD-s gépről vagyok, osztakkómiva', semmi, a ph műxik itt is:D

anulu: DDR2-ből is ritka mint a fehér pingvin a 2x4GB, jómagam abból is csak 533mhz-est láttam, arany áron apróban...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) szki válasza Devid_81 (#15) üzenetére


szki
őstag

Az árak?
A 2 db modul ára olyan lesz, mintha csak 3 modul lenne az i7-hez...
Amúgy a DDR3 ram ára most épp emelkedőben van!

A Patriothoz annyit, hogy ha a Viper 1. szériához hasonlóan jó kis Micron chipek vannak a modulokon, akkor jó eséllyel simán megy az eggyel szűkebb időzítés is (tehát akár 1600 MHz/CL6 1,65V).

(#22) ManOfUnknown válasza Oliverda (#18) üzenetére


ManOfUnknown
csendes tag

Mo-n lehet kapni mert sajna én még nem találkoztam olyan matricával vagy szlogennel egyik dd3-mas modulon sem hogy "designed for AM3" vagy "optimal for AM3" vagy hasonlóakkal! Persze tudom jól hogy függetlenül attól jók AM3 cpu-k mellé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.