Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) guga válasza poronty (#22) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Fentebb leírtam, hogy nem kétlem, lehet én látom a világot rosszul.
De gondolj csak bele, miért vonultak fel? Azért, hogy felhívják magukra a figyelmet, a jogaikért.
Mi lett az eredmény? Függetlenül attól, hogy kint voltak az ellentüntetők.
Nem lett egy fikarcnyival sem több joguk. A jelenlegi kiélezett helyzet nem alkalmas, az idő nem alkalmas. Az emberek mentális állapota nem befogadó, nem elfogadó velük szemben.

Egy ház építését ugye megtervezi az ember, ha látom, hogy eleve kudarcra van ítélve folytatom?
Igen, mert politika van mögötte. A unio nem nézné jó szemmel ha betiltanák, viszont a hazaiaknak pont jól jön, hogy ráverhetik a szélsőjobbra.
Mi lett volna az arányos, józan paraszti ésszel elgondolt, s mindenkinek legjobb megoldás?
Ha nem rongyrázással hívják fel magukra a figyelmet, hanem a köz javát szem előtt tartva "esetleg leruccannak egy faluba tavat takarítani, vagy Budapest utcáin önkéntes takarítást végeznek, de sorolhatnám még az ötleteket, ami elősegítette volna a pozitív megítélést.

Hja, nem tartom kizártnak, hogy bigott vagyok, magamat, belülről nem tudom megítélni kívülről.
Tételezzük fel, hogy maximálisan igazad van, a tények azonban még mindig azt mutatják, hogy nem kell erőltetni. Most nem, az írásom csak is erről szólt.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.