Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Gyönyörű. :K

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát szerintem egy kicsit aránytalan, de már az MX3 sem volt piskóta ebben a tekintetben. (mármint kávavékonyságban, nem aránytalanságban)

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) dsr


dsr
senior tag

Nagyon , de nagyon szép ez a telefon :))

[ Szerkesztve ]

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Én leszek a kivétel. Nekem nem tetszik. Iphone utánérzésem van. A Flyme os se tetszik, mondom ezt úgy, hogy M9 és MX is volt a tulajdonomban huzamosabb ideig.

(#5) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ennek mi értelme? A véletlen érintéseket hogy tudják kiküszöbölni? Így már nem is lehet rendesen megfogni a telefont. Az igaz, hogy látványnak nem rossz, de szerintem a használhatóságot rontja...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6) Thaaleum válasza icemad (#5) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Biztos olyan megoldás lesz, hogy a szélén nem érzékel. Volt egy ilyen Huawei tablet, aminek nagyon vékony volt a kerete, és ott ilyen megoldás volt.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#7) jozso1989


jozso1989
őstag

Tetszetős, nagyon is! :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8) Kasya válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kepek alapjan nekem se tetszik...

(#9) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

nem tudom, de nekem valahogy nem igazán jön be ez a nagyon vékony keret...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) Ádám16


Ádám16
addikt

Szépnek szép, viszont nekem ez már kényelmetlen kategória.

(#11) Fr0z3n válasza Ádám16 (#10) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nincs is a cikkben leírva mekkora a telefon. :)

(#12) BoC1ka válasza Thaaleum (#6) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Appleéknél megoldották már, itt is meg lehet oldani.

YNWA

(#13) NeRo28 válasza Fr0z3n (#11) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Biztos lesz vagy 5.5 colos,de az Lg g3 sem tűnt amúgy nagynak mikor kipróbáltam a Mediában!

(#14) energy4ever


energy4ever
addikt

Ahogy latom lassan mar a keret nelkuli telefonoknal fogunk tartani. Vagy csak minimalis keret lesz rajtuk, azert, hogy ne erjunk hozza akaratlanul a szelehez.

(#15) honda 1993


honda 1993
senior tag

Akkor az 5.5" os kijelző csak a maxiban lesz? A nagyobb mint Qhd felbontás engem nem érdekel, a fullhd nekem elég.

A snapi processzorok meg fognak egyezni mind a három kiadásban?

Végezetül akkora baromság az az állítás hogy a vékony káva miatt nem érzékel majd, hogy ez már már tényleg agyzsibbasztó...

Ott van pl a g2 vagy a g3 lehet nézelődni, és tájékozódni.

XD alias IKSZDé

(#16) Fr0z3n válasza NeRo28 (#13) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor legalább rendes méretű lenne. Már akinek ugye. Nekem Note 2 után minden kicsinek tűnik. Majd ha a Nokia/Microsoft/akármi kiad egy jó 6 colos telót. Jelenlegi s4 zoom olyan kicsi, hogy attól félek, elejtem (pedig van egy szép nagy pukli megtámasztani az ujjam. :D )

(#17) jozso1989 válasza NeRo28 (#13) üzenetére


jozso1989
őstag

Ez érdekes amúgy, mert nekem sem tűnt nagynak a G3 a One-hoz képest... egy icipicit szélesebb, de semmi különös, hiába 5,5 inch. A Sonyk nagyobbnak hatnak szerintem.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#18) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„Majd ha a Nokia/Microsoft/akármi kiad egy jó 6 colos telót.”

A Lumia 1520 nem elég jó? :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) NeRo28 válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Amúgy én is a 6 colos phabletek felé kacsingatok!Már fogtam a kezebe ekkorát és nekem kényelmesnek tűnt!Amúgy a Note 4-et várom,ha jókat írnak róla meg is van a következő telóm!

(#20) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#18) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Jónak bőven jó lenne, de 100e feletti telót nem veszek. Ha találok majd jó áron, használtan akkor lehet. De majd októberben lesz esedékes a teló vétel.

Nero: Samut nem veszek :DDD Most is csak a kamera miatt van egy S4 zoom-om. Nem az amoleddel, a tácswizzel vagy a szolgáltatásaival van gondom. Csak a szögletes telefonokat szebbnek találom. Illetve a lumiák.

[ Szerkesztve ]

(#21) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

addigra fog esni az ára.
én azt mondom, várd ki a karácsonyt, hátha lesz valami karácsonyi akció.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#21) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Talán te is lecseréled a 820-at :DDD

(#23) s3nsitivity válasza icemad (#5) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én sose szoktam tapicskolni a káváját :DD
Amúgy ilyennek akkor van igazán értelme ha swype to swype UI lenne.
Viszont maga a készülék igen tetszetős :K
Már az elődje is szép volt. Tény, hogy ájfonosnak néz ki de legalább értelmes méretben van és érzel mess op rendszerrel. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#24) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#22) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

jó kérdés. de szerintem legkorábban jövő nyáron vagy jövő télen lesz esedékes a csere.
Addig meg még jönnek újabb modellek. Jelenleg amúgy csak a 1020, az 1520 és a 930 az, amire érdemes lenne cserélni, de ezek meg kivétel nélkül a 150+os kategória.

Illetve nem tudom, hogy jó lenne-e a 6". Játékra, netezésre jobb, mint a 4,3", de egyszer médiában kipróbáltam élőben, és azért mégiscsak k.va nagy, így eléggé elbizonytalanodtam, hogy nem-e túl nagy telefonnak.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) Zsolt74 válasza icemad (#5) üzenetére


Zsolt74
senior tag

A véletlen érintéseket a széleken úgy is meg lehetne előzni hogy a szélső részeknél 3mm-en nem érzékelné az érintést, vagy oldalt is lenne érzékelő és tudná hogy ott vannak az ujjaink és nem venné ezt figyelembe ,csak ha felűlröl közelít az újjunk a kijelzőhöz.

Zsolt

(#26) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#24) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát kell pár nap megszokni, de aztán több az előnye mint a hátránya. Kivéve ha csőnacit hordasz. Valamelyik topikba olvastam, hogy azért szar a teló mert nem tudja szűk farmer zsebbe beletuszkolni, ráadásul hátsó zsebbe. :D Jó hogy nem bringás cicanaciban szaladgál az utcán :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) Zsolt74 válasza icemad (#5) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Várom már a teli kijelzős telefonokat, felül a hangszóró a kamera és az érzékelők miatt lehetne 5-6 mm a perem de oldalt és alul 2-3 mm kéne hogy legyen.
Így egy 6"-os telefon akkora lehetne mint most egy 5"-os.

[ Szerkesztve ]

Zsolt

(#28) sz.balazs.95 válasza Fr0z3n (#26) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

elég távol áll tőlem a csőnadrág. már csak azért is mert nem éppen fogpiszkáló lábaim vannak. :DDD
viszont nem minden nadrágom „kompatibilis” vele. ami viszont poén, hogy a rövidnadrágomba különösebb gondok nélkül elférne, de van olyan hosszúszárú nadrágom, aminek már kicsi lenne hozzá a zsebe. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) Márko88


Márko88
aktív tag

Szèp de nem kène.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#30) Fr0z3n válasza sz.balazs.95 (#28) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Sokzsebes, terepmintás nadrág rulz :D Rekorderem 27 zsebbel rendelkezett. Abba aztán lehetett pakolni. Na de off vége. Nem ide tartozik, max annyiban, hogy az is kínai gyártmány volt mint a Meizu :D

(#31) Viktor0610 válasza Márko88 (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És ezt megállapítottad az előlapot fedő üvegből. :P

Gratu! :))

Samsung Galaxy A54

(#32) NPeete válasza Zsolt74 (#27) üzenetére


NPeete
tag

Ezzel már tényleg az lenne a probléma, hogy ha ráfogsz, akaratlanul is nyomkodni kezded; én már a (sajnos manapság mikronak nevezhető, nekem pont jó méretű) defy-m érintős keresőgombját is véletlen meg szoktam nyomkodni, aztán az is van a saroktól ~4-5mm-re.
A telefon nekem amúgy tetszik,máshol spec. alapján azt olvastam, hogy 5"ös lesz, ami még épp elfogadható - lévén hogy kisebb nem igazán van elfogadható hardverrel, hiába is várok ilyenre...
Szerk: uramatyám, ezeket a kínaiakat csúnyán keverem, benéztem a meizu mx4-et a xiaomi mi 4-re...

[ Szerkesztve ]

(#33) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Kövezzetek meg, de szerintem ez így már ronda. Az MX3-nál pont jól eltalálták, de ez aránytalan is, és szinte nincs oldalsó keret. Gyanítom emiatt leejteni sem lesz tanácsos véletlenül sem.

Szerk.: Arról nem is beszzélve, hogy ebből lesznek akaratlan kijelző széli érintések.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#34) halkow


halkow
őstag

Biztos meg oldják egy kis peremmel a szélén hogy azért csak még is, ne történjenek véletlen érintések, szerintem a lg a g2,g3 nál jól fel adta a leckét a többi gyártónak

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) vimes


vimes
senior tag

Szép, tetszik :))

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#36) Duree


Duree
veterán

Szerintem igazán jól néz ki.Lehetne esetleg forgalmazni nálunk is?

duree54

(#37) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez a keskeny kávamánia egy nagy baromság :D

(#38) s3nsitivity válasza Ali G. (#37) üzenetére


s3nsitivity
addikt

a fenéket.
Majd amikor elérik, hogy az egész előlap csak kijelző legyen akkor mondd ezt. ;] :P

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#39) Ali G. válasza s3nsitivity (#38) üzenetére


Ali G.
senior tag

az aztán tényleg hasznos, leejted az oldalára és mehet azonnal a képernyőcsere :D

(#40) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Már csak az akksira kéne rágyúrniuk, eddig az mindig gyengére sikeredett.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Ali G. válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Ali G.
senior tag

ilyen vékony kivitelezéssel gyenge is marad :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Cyberpunk válasza Ali G. (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ettől félek én is. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#43) Ali G. válasza Cyberpunk (#42) üzenetére


Ali G.
senior tag

majd terveznek neki akkus felcsatolható hátlapot :D

(#44) sz.balazs.95 válasza Ali G. (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

lassan megint válltáskás akkuk lesznek. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Ali G. válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


Ali G.
senior tag

azaz, táskarádió modern módra :D

(#46) s3nsitivity válasza Ali G. (#39) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Látom otthon vagy a témában :U
Inkább nem is forszírozom. ;]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#47) sz.balazs.95 válasza Ali G. (#45) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

most úgy is divat a retro. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#48) Ali G. válasza s3nsitivity (#46) üzenetére


Ali G.
senior tag

miért van valami haszna az oldalsó keret nélküli telefonnak? Ha bárhol fogod nem fogja érzékelni a véletlen érintéseket? Ha meg nem érzékel a széleinél akkor mi értelme? olyan mintha meglenne az oldalsó keret :D

(#49) honda 1993 válasza Ali G. (#48) üzenetére


honda 1993
senior tag

Ómájgáád. :U
Fuss neki mégegyszer.

1. Ki mondta nektek azt a baromságot hogy nem fog érzékelni?

2. Ha úgy is lenne, akkor az az értelme a vékony oldalkeretnek hogy a kijelző nagyobb.

"olyan mintha meglenne az oldalsó keret"
Ja, hát igen azzal a különbséggel hogy ott a kijelző lesz. (és ha még nem is lenne baromság az hogy nem fog érzékelni az oldalán, akkor is jobb ha a kijelző tölti ki azt a helyet amit a vastagabb keret foglalna el.

Mégpedig azért jobb, mert nagyobb a kijelző.
Netezés, filmnézés, esetleg játék közben is annyival nagyobb kijelzőn láthatsz mindent.

Ui: és még most sem értem hogy kitől hallottátok ezt a nem fog érzékelni butaságot.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#50) s3nsitivity válasza Ali G. (#48) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem igazán tudok rád mit mondani. :DDD
A logiak teljes hiányát vélem felfedezni de jófej leszek segítek..

Tegyél fel magadnak egy kérdést. Ha van egy készüléked egy 6"-os előlappal és azon 3" a kijelző a többi meg a káva. Akkor az olyan szuper?
Vagy inkább lenne egy 6"-os előlapú készüléked egy 5,8" -s kijelzővel? :F

Jó vannak érdekes emberek de azért ez már tőlük is fura lenne. :D

Most, hogy ott káva van vagy maga a kijelző szerinted mi különbség van sérülés szempontjából?
Segítek.. semmi. :B

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.