Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Ez már nem a régi Silent hill lesz :( Nekem az 5. rész hangulata sem tetszett annyira.. De a 2. rész az teljesen sokkolt olyan jól sikerült ;] Toltam az 1et is anno Ps1-en az volt életem első besz*ratósabb játéka... :D

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#2) iSonic válasza Janika!2 (#1) üzenetére


iSonic
addikt

Hát minden változik.. ;)

(#3) Janika!2 válasza iSonic (#2) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Reméljük... :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#4) zcool válasza Janika!2 (#1) üzenetére


zcool
aktív tag

Ez tökre így igaz...
Az 5 sem volt már a régi SH.
Meglátszik, hogy már azt sem a japánok csinálták hanem amcsik.És most a csehek..hát nem tudom.. :( Remélem sikerül nekik jól összehozni.
Az 5 ben csak megíjedni lehetett és nem folyamatosan rettegni mint az előző 4 részben és a kettő nem ugyan az...
Amúgy nállam a 4. rész (The Room) a best.. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#5) Samus


Samus
addikt

Már a négy sem volt az igazi, mikor Akira átvette a rendező szerepét. Az öttel már nem is játszottam. Számomra etalon a második rész, az a széria csúcsa. Az első sajnos PS Only volt (emulátorral gond nélkül megy szerencsére), pedig az volt a vérbeli Silent Hill, a kettő feljebb tolta a lécet a három pedig nem volt rossz..., innen már lefelé haladunk. A változás itt rossz irányba haladt...Kíváncsian várom mit nyújt majd az új rész...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) zcool válasza Samus (#5) üzenetére


zcool
aktív tag

Így igaz ...Tényleg az SH2 volt a sorozat csúcsa...De engem mégis a 4 fogott meg sztem sokkal nyomasztóbb.. :K
Egyébként a 4 még sztem bőven hozta az SH szintet.

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem az HC nagyon bejött...nem volt olyan nyomasztó hangulata mint a korábbiaknak de nálam bőven hozta azt a szintet ami szórakoztat..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) wednesday válasza zcool (#6) üzenetére


wednesday
őstag

Ugyan ez a véleményem nekem is. :) Játszottam 1-4ig az SH sorozattal és nekem is a 2. rész az etalon minden téren, főleg a zenék nagyok jók benne. A 4. rész se volt rossz, kicsit talán kilógott az addigi SH részekből, meg az irányítása mintha sutább lett volna az tény. De ha úgy tekintek rá mint önálló horror játék (és nem hasonlítom SH részekhez) akkor egész jó volt a 4. rész is, sőt.

Az 5. résszel még nem játszottam.

(#9) zcool válasza wednesday (#8) üzenetére


zcool
aktív tag

Próbáld ki a HC-ot is, ha mód és lehetőség van rá...mert igaz ahogy Sirandrish is mondta, hogy nem olyan jó a hangulata nem olyan nyomasztó de azért összességében szvsz méltó folytatása a sorozatnak...csak hát tény ,hogy vannak hibái.

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#10) nghost


nghost
tag

ki tudja, lehet kaptunk egy újabb mafia-szintet horrorban létrehozni tudó csapatot?! :DDD csipáznám.. :K

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#11) monsta007


monsta007
tag

Szerintem a Homecoming se volt olyan rossz, de azért látszott rajta h a Double Helix messze van a Team Silent-től. Viszont a Shattered Memories ritka jóra sikerült, más volt mint az eddigi SH-k, mégis piszok jó. Reménykedem hogy ez az új csapat a régi Silent Hill-ek középszerű másolata helyett valami egészen újat fog alkotni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.