Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megleptődtünk? :D Nem igazán szerintem. Én kíváncsi vagyok az új iPhone-ra mindenképp.

"Az esemény helyszíne a kaliforniai Cupertinóban még mindig épülő Apple Park lesz, azon belül is az alapító nevét viselő Steve Jobs Theater"

Na akkor csak elkészülnek vele addig. :R

Live-Die-Respawn

(#2) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Szóval ez már tuti, a következő iPhone a 7S és a 8 lesz? És a 7S úgy néz ki, mint a mostani 7-es?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#3) modd3r válasza fordfairlane (#2) üzenetére


modd3r
őstag

Sztem perpill csak a 8 a tuti.

(#4) petrson


petrson
senior tag

Hát jó. Legyen akkor 12-én.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

(#6) adise válasza fordfairlane (#2) üzenetére


adise
őstag

semmi sem tuti csak az event. tul sok a HA eddig

(#7) Mill3r válasza adise (#6) üzenetére


Mill3r
tag

Hááát, ha event lesz, akkor valamit csak bemutatnak már🙂

IDDQD IDKFA

(#8) mrThomi


mrThomi
addikt

mer kap szerepet a 7s,7 s + ? nem ez a ket jelenlegi piacon levo telojuk ?

Nothing Phone (2a)

(#9) .Szaki. válasza fordfairlane (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem kell már sokat aludni és kiderül. Az iPhone 8 esetében szerintem csak a név lesz a kérdés, annyi minden kiszivárgott már róla, hogy nem hiszem, hogy hatalmas meglepetések lennének, de ettől függetlenül örülnék ha meg tudnának lepni valami jó dologgal. (Kijelzőbe integrált olvasó pl) A kijelzőről sem tudni sokat, olvastam már 5,1"-ről és 5,8"-ről is.

A 7S Plusról egy rendert láttam eddig, értelemszerűen ugyanúgy nézett ki, mint a 7 (végtére is egy facelift-ről beszélünk), króm díszléccel volt a széle borítva, más különbség nem volt.

Azt hiszem ezt a bemutatót élőben fogom követni. :)

mrThomi

Jelenleg három termék van: SE, i7, i7 Plus. Az SE-nek, hogy lesz-e utódja az kérdéses, most annyi pluszt kapott, hogy 32GB-os az alapmodell, meg egyébként sem a nagyokkal szokott megújulni. Az i7-et és az i7 Plust fogja most frissíteni az Apple, ezek lesznek az i7S, i7S Plus modellek, ha az eddig trendet követik. Az i8 pedig a csúcsmodell lesz idén, ha egyáltalán ezen a néven fog debütálni. (Szerintem egyébként nagy baromság lenne így nevezni)

[ Szerkesztve ]

(#10) nagysuhi válasza mrThomi (#8) üzenetére


nagysuhi
tag

de, csak S nélkül

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#11) enginev3.0 válasza oriic (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én minden évben kíváncsi vagyok az új iphonera, pedig életemben egyszer volt, 3 hónapra egy vadonat új hatos, és nem is biztos hogy valaha is lesz többet, de mindig ez az egyik legérdekesebb telefon számomra minden évben amit várok, hogy legalább a tesztet elolvassam róla.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) Enigmagate


Enigmagate
csendes tag

Szerintem valami Windows-apple dolgot mutatnak be, a beharangozó kép láttán...
Az apple logó hátterében a win ablakok jól mutatnak:)

(#13) fishered


fishered
újonc

Nem tud valaki véletlenül egy lájvsztrímet, amin majd lehet követni kicsiny hazánkból is az eseményt?

"Az eljövendő múlt sötétjén át a varázsló látni kívánja az egyetlen kiutat két világ között,tűz jöjj velem!"

(#14) fordfairlane válasza fishered (#13) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az Apple oldalán szokott lenni.

x gon' give it to ya

(#15) .Szaki. válasza fishered (#13) üzenetére


.Szaki.
addikt

Elvileg itt lehet majd nézni.

[ Szerkesztve ]

(#16) fordfairlane válasza .Szaki. (#15) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyébként úgy rémlik, hogy quicktime lejátszó kell hozzá, bár lehet, rosszul emlékszem. Ez probléma lehet.

x gon' give it to ya

(#17) negyedes válasza fishered (#13) üzenetére


negyedes
addikt

windows + ms edge vagy barmilyen apple termek amelyik io6+ es 2gen apple tv lehet nezni a hivatalos streamet az apple oldalan.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#18) fordfairlane válasza negyedes (#17) üzenetére


fordfairlane
veterán

Valami spéci formátumú, ezért kell Edge hozzá?

x gon' give it to ya

(#19) .Szaki. válasza fordfairlane (#16) üzenetére


.Szaki.
addikt

Most tervezem először, hogy élőben megnézem, szóval fogalmam sincs, ebben esetleg valaki akkor tud segíteni, hogy kell-e valami hozzá? :R

Bár ha bármilyen Apple termékkel jó, akkor iPhone-on tudom nézni, de jobb lenne TV-n. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) negyedes válasza fordfairlane (#18) üzenetére


negyedes
addikt

"Requirements: Live streaming uses Apple’s HTTP Live Streaming (HLS) technology" - hogy mi van benne nem tudom, utolso 2 eventet win alol neztem es tokeletesen megy edge alatt.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21) fordfairlane válasza negyedes (#20) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszönöm.

x gon' give it to ya

(#22) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Csak erre külön hír.... Azt hittem már ma lesz. :))

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) .Szaki. válasza 7Heads Drago (#22) üzenetére


.Szaki.
addikt

Akik szeretnék nézni a közvetítést, azoknak fontos infó.

(#24) oriic válasza .Szaki. (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz most lett hivatalos.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) .Szaki. válasza oriic (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan. Eddig minden hír csak arról szólt, hogy "lehet", meg "előre láthatólag 12-én lesz".

(#26) joey04 válasza 7Heads Drago (#22) üzenetére


joey04
titán

minden évben volt erről hír, ahogy a galaxy s bemutatójának időpontjáról is, vagy a note-ról, vagy bármely egyéb meghatározó termék bemutatójáról. legyen az vga, cpu, telefon, tv.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) jUUh


jUUh
addikt

Tűkön ülök! ;]

Samsung Galaxy S23+

(#28) Keem1 válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


Keem1
addikt

Dettó :DDD
Sose vennék apple terméket, de a keynote-okat mindig várom.

(#29) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Végre ez is eljött! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) tomboy0013 válasza mrThomi (#8) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ennek aztán marha bonyolult utánanézni, annyi idő alatt 3-szor ki lehet deríteni a kérdésedre a választ ameddig ezt a kommentet leirod. :N

(#31) valaki654


valaki654
tag

Az Apple biztosan szokásához híven nagy innovációként fogja emlegetni az OLED panelt, amit több más gyártó már kb.10 éve használ.

(#32) moleculez


moleculez
veterán

Visszaszámlálót az oldal sarkába...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) Drp81 válasza valaki654 (#31) üzenetére


Drp81
aktív tag

Jaj kolléga, ez már unalmas megnyilvánulás.. Amióta felröppent az OLED pletyka, ezt olvasni mindenhol :/. Ne legyünk már gyerekesek.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#34) Drp81 válasza .Szaki. (#9) üzenetére


Drp81
aktív tag

Én még olyan rumort is olvastam a 7S-ről, hogy üveg hátlapja lesz annak is.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#35) -Ben- válasza Drp81 (#34) üzenetére


-Ben-
veterán

Üveg lesz és megkapja a vezetékmentes töltést is. A jubileumi csodáról meg már kb. mindent lehet tudni... :)
(egyébként érdekel valakit a 7s? :F 4 éves dizájn, bunkó kávák, ára se lesz alacsony... :F )

[ Szerkesztve ]

(#36) Keem1


Keem1
addikt

Amúgy mi lesz a képlet ezentúl a név konvencióra? ;]
Eddig: x / x+; xS / xS+; z / z+; zS / zS+ volt, megjegyezhető
Ezentúl: x / x+ / x+1; x+1S / x+1S+ / x+2? :U :(((
Mert akkor 2018-ban: iP8S / iP8S+ / iP9
2019-ben: iP9S / iP9S+ / iP10

(#37) Wesder válasza -Ben- (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Na igen, kb a "8." iPhone elviszi a vàsàrlóit majd...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) valaki654 válasza Drp81 (#33) üzenetére


valaki654
tag

Tipik Apple fan vagy ahogy látom. Vannak jó cuccaik, találtak már ki pár innovatív dolgot, de mostanában (az elmúlt kb. 7 évben) nem tudnak semmi olyat mutatni, ami kiemelné őket a mezőnyből, maximum az árakban, ami szerintem egy átlag magyarnak túl drága.

[ Szerkesztve ]

(#39) joey04 válasza Drp81 (#33) üzenetére


joey04
titán

ne etesd. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Viper26 válasza Wesder (#37) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tippre a nyolcas alapmodell 400K brutto körül nyit majd itthon...kíváncsi leszek mennyire járok közel hozzá. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#41) -Ben- válasza Viper26 (#40) üzenetére


-Ben-
veterán

Nagyon kemény ára lesz, ez biztos. Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy 359.990 Ft lesz itthon. :))

(#42) Viper26 válasza -Ben- (#41) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pár nap múlva kiderül.

Mondjuk annyit soha nem fogok kiadni telefonért, ha az iOS 11 nem mutat valamit, akkor jó eséllyel nekem ennyi volt az Apple vonal (telefonok terén legalábbis).

Pixel 7 | FR955

(#43) Drp81 válasza valaki654 (#38) üzenetére


Drp81
aktív tag

Mégis milyen innovációra, forradalomra gondoltál? Mit akarsz még? Írd le nekem, hogy mi az, ami nincs meg benne. És ne az sd-kártyával meg társaival gyere, mert azok nem innovációk.
Vagy, főzzön kv-t Neked a telefon? Fűtse be a lakást (bár erre volt már példa :D ), takarítson ki? A mai felsőkategóriás okostelefonokba már annyi minden bele van pakolva, hogy lassan lehetetlen lesz új ötleteket kitalálni. (És most ne a parasztvakításokra gondoljunk!) A meglévő dolgokat lehet majd csiszolni ill. továbbfejleszteni.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#44) aprokaroka87 válasza Drp81 (#43) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát ő...igazán lehetne benne valami spéci alma pucoló eszkőz.

De akár adhatna almalevet is.

Természetesen mindezeket egy applikáció vezérelje....

(#45) .Szaki. válasza Drp81 (#43) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Vagy, főzzön kv-t Neked a telefon? Fűtse be a lakást (bár erre volt már példa :D ), takarítson ki?"

A takarítás kivételével ezek HimeKit eszközökkel már ma is megvalósíthatók, ezen felül a lámpákat is tudod kezelni telefonról, és iPhone8 sem kell hozzá, akár egy 5S is elég.

(#46) Drp81 válasza .Szaki. (#45) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szorosan a telefonra gondoltam, de tényleg, el is felejtettem a HomeKit-et :) köszi, akkor ezzel megerősítetted, amít próbáltam közölni :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#47) Cranberries válasza valaki654 (#31) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Hidd el, hogy ezt az oled panelt (amit a jubileumi iPhone-ba beépítenek) nem használják 10 éve! Nagyon valószínű, hogy ez minden téren a legjobb lesz.

(#48) fordfairlane válasza -Ben- (#35) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha a 8 olyan lesz, mint a képeken, akkor engem inkább a 7-7s fog érdekelni. Rühellem a kiskávás nyomorék designokat.

x gon' give it to ya

(#49) balgab84 válasza Cranberries (#47) üzenetére


balgab84
aktív tag

Samsung gyartja a kijelzojet...

(#50) balgab84


balgab84
aktív tag

Iphone 8 nem lesz tomegtelefon, meg szerintem itthon nem is lehet majd kapni....hivatalosan persze

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.