Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Biztos lecserélem az S10+ -om egy S11+ -ra ha megjelenik.
5G, 120Hz, 25W töltés ezek már mind olyan ami nekem nagyon jól jön majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) MikeWazowski válasza jacis (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az általad leírt 3 dologból engem pl. egyikse érdekel. 5G...minek? 120Hz... tök hidegen hagy. 25 W töltés... ráérek... én megvárom az S12-őt.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) jacis válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Ok rendben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Majd ha az s7edge nél ténylegesen jobb üzemidejű telefonnal jönnek elő, akkor nézelődök a top galaxy-k között, de ez így elég gáz egy méregdrága "nemkínai" telefontól:

(forrás)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) Schuler888 válasza jacis (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

A kamera lesz meg durva elorelepes

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) jacis válasza t72killer (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a mostani telefonom egy S7e -et váltott és nyugodt szívvel kijelentem hogy jobb üzemidőben az S10+ mint az S7e.
Az S7e 3,5 évig volt használatban így képben vagyok mire volt képes.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) t72killer válasza jacis (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor 3 eset lehetséges: 1. vagy snapis s10+-od van, 2. vagy vmit nagyon félremértek a notebookcheck-es srácok 3. vagy nálad nem volt kerek* valami az s7edge-en.

* Az s7/s7e még gyerekcipőben járt az LTE-hálózatkezelésben + amikor "fiatal" volt, a hálózatok is kezdetlegesek voltak. Lehet ez okozta a problémát és lehet nálad nem járt csúcsra az üzemidő anno?

Nálam a wifi-s használat a legfontosabb, és ha a #4-ben beszúrt táblázat stimmel, akkor elég 1értelmű a telefonválasztás...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) jacis válasza t72killer (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Mindig LTE-n használom a telefonokat mióta van ilyen tipusú hálózati elérés. Lehet hogy ez okozta azt hogy az S7e gyengébb volt nálam mint a mostani. Persze hozzáteszem hogy nekem az S7e is jó volt akkis szempontjából. Lehet nekem kicsi az igényem. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) t72killer válasza jacis (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valószínű a korabeli LTE kezdetlegességek voltak akkor. Mivel kb a legjobb akksiidejű telónak számított annakidején, némi extra toronyhozkapcsolódgatással még belefért az "elég/nagyon jó" kategóriába. A laborméréseken ez nem látszik + ma már valszleg nem lenne gond.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) jUUh válasza jacis (#1) üzenetére


jUUh
addikt

Az a 25W töltés nekem nagyon nem tűnik kiemelendőnek.

Samsung Galaxy S23+

(#11) jacis válasza jUUh (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Az általam használt 15W-tól nekem jobbnak tűnik. Sőt ki is emelkedik :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) zalyy válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


zalyy
tag

Ok boomer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.