Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) [CsuCsu] válasza ggbuffon1897 (#47) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

En ugy osszessegeben veve nem ertem a nyafit az adatgyujtesrol. Te csak ott egy statisztika vagy, amibol aggregalt mutatoszamokat keszitenek, hogy kesobb jobb termeket tehessenek le az asztalra.

Peldaul ha erzekeli, melyik ficsort kapcsoljak ki tomegesen az emberek, akar cmd-bol is, lesz egy jo kepuk arrol, hogy hol kell javitani. Lehet arrol panaszkodni, hogy mi a szar a rendszerben, de a gyartonak is kell valami megerosites, hogy tudja mit kell kijavitani. A forumon hangoskodo egyedek nem a reprezentativ minta, onnan nem indulhatnak ki. Erre a legjobb modszer az adatgyujtes.

Nehezen tudom elkepzelni egyebkent, hogyan tudnanak visszaelni vele.

(#52) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Mindenki nyugodjon le a picsába, a legtöbb ryzen alapú rendszeren működni fog a W7.
A kaby lake sem támogatott mégis fel lehet tenni rá w7et.

(#54) ggbuffon1897 válasza Madárpók (#52) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

szerintem senki nem mondta h nem fog működni, kevered az almát a körtével

(#55) Formaster válasza [CsuCsu] (#51) üzenetére


Formaster
addikt

Én nem azért veszek jobb gépet, meg jobb netet h a win ezután azt használva talája ki, hogy tud majd a következő oprendszeren nagyobbat kaszállni. Ezt meghagyom a basic usereknek, a sávszélt meg a konfigot magamnak...

(#56) Sinesol válasza WZP (#33) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem azert, de kb rosszul vagyok ha win 7 UI-t meglàtom azokkal a nagy ablakkàvàkkal és a fura designnal. Nemrég telepítettem valakinek egy ilyen 7-es rendszert, de nem tudtam netre se fel menni, mert lan drivert kért, vagy mit..kajak kőkor az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#57) kenwood válasza Sinesol (#56) üzenetére


kenwood
veterán

mondjuk azt meg a win 10ben sem sikerult megoldani,hogy az eszkozkezelobol inditott netes driver kereses ne fagyjon le olyan 40-50% esellyel :D
elkezd keresni,megy a csik,varsz 5 percet,kinyomnad,de nem reagal a cancel,ott marad az ablak :D
Hogy esetleg a hardver gyartojanak a legfrissebb driverjet szedje le,ne valami microsfotos fos,azt meg aztan tenyleg nem varhatod el,mert a technikai hatter hozza alig 20 eve adott.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#58) F34R


F34R
nagyúr

Who cares, I will install the LINUX. ;]

(#59) #51736960 válasza Sinesol (#56) üzenetére


#51736960
törölt tag

Te már az új generáció tagja lehetsz, ha lan driver nélkül állsz neki win7-et telepíteni :)

(#60) Male válasza berVi (#19) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, már több, mint fele annyi gépen van, mint a Win7... messze van innen még a legelterjedtebb cím.

(#61) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

UNDORÍTÓ amit a MS művel , de ezt AMD szintén NEM mondhatja ki , 1000% hogy beszóltak , hogy : nemkéne támogatni , mert az nekünk nem jó és a közös érdek is azt akarja , hogy NE legyen Win7 támogatás !

De miután már procikban ez eleve már benne van , így max letilthatták ezt utólagosan ... szerintem lesz majd aki ezt szépen feloldja és közkincsé teszi , hogyan aktiváljuk a Win 7 támogatást ... :C

Természetesen AMD letiltotta és hivatalosan NINCS támogatás :))

Nagyon bízom benne , hogy ez így van ... :U

(#62) devast válasza Male (#60) üzenetére


devast
addikt

Gondolom az a cél, hogy mire megszűnik a támogatása (2020 január) arra az a szám legalább 10% de inkább 5% alatt legyen.

(#63) #83685760 válasza laceszgamer (#16) üzenetére


#83685760
törölt tag

Steamet használsz, ugye? Abban az adatgyűjtést nem lehet kikapcsolni, sem korlátozni (illetve lehet olyan módon, hogy a felugró kérdőívet nem töltöd ki). Ismerik a géped hardvereit, a telepített programjaidat, pár szoftveres adatot, az aktív időszakaidat, hogy akkor hogyan töltöd az időd, a játékokkal kapcsolatos szokásaid, a Steames kapcsolataid, a telefonod típusát, stb. Ha a Valve holnaptól a szerződésbe írja, hogy minden indításnál kérdőív lesz, akkor vagy elfogadod, vagy törölteted a fiókodat tokkal, vonóval, pénzvisszafizetés nélkül. Melyik a rosszabb? Az MS-féle crash report és használt (modern) appok adatainak alapértelmezés szerinti gyűjtögetése, vagy a Valve? :)

(#64) Male válasza devast (#62) üzenetére


Male
nagyúr

Nyilván, és ez érthető is, csak jobban örülnék, ha azzal motiválnának, hogy milyen szuper az új rendszer, és nem a kényszerítés menne.

(#65) 8th válasza berVi (#19) üzenetére


8th
addikt

Jó úton mi? Jó hosszú lesz az az út. Elég csak azt megnézni mekkorát esett a váltási kedv az ingyenes frissítési időszak lezárultával. A Win7 részesedése pedig alig csökkent valamit az utóbbi időben. [link]

(#66) schawo


schawo
titán

Hogy kell aknázni a Ryzent kifelé? Mit nem fog támogatni a Ryzen a Win7-en?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#67) devast válasza Male (#64) üzenetére


devast
addikt

Mert az olyan jól működött legutóbb az xp => win7 váltásnál.... :U

(#68) #20691712 válasza WZP (#33) üzenetére


#20691712
törölt tag

Nem vedeni akarom mert lassan keteves es meg mindig bugos tragyadomb (foleg amd-n), De a frissitesek kikapcsolhatok!!!!!
Csak nem ket klikk hanem kb 8.
Servicesbe bemesz es leallitod es letiltod azt a ket feladatot ami ezt intezi.
A defender attol meg frissul de a kovetkezo frissitesig amit szinten nem telepit nincs aruhaz (ez milyen erdekes, egy meg nem levo frissites es nem tudod hasznalni, de ha a kovetkezot kihagyod akkor mar igen).
Tapasztalat.
2 gepen is fente van (egy borzadaj a gephaz vezerlopult okadmany), de nem frissit csak ha en akarom.

[ Szerkesztve ]

(#69) cl.aci válasza WZP (#33) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Akkor te valamit nagyon nem jól csinálsz, nekem edig egyetlen drivert sem frissített autómatikusan, nincsenek felugró ablakok frissítésekről, értesítést rak csak ki oldalra, 8.1-ről frssítettem a rendszert azóta nem volt ujrarakva, megfordult a gépben azóta egy 790-es és egy 970-es AMD alaplap, egy x3és x4 Phenom pocival, egy B85-os Intel i5 4350-es procival, most egy z170 van bent i5 6600k-val, valamint vagy 4 féle vidokari és érdekes módon nem omlott össze a rendszer megy stabilan, az istenített win 7 enyi hardwerváltástól már el sem indulna, tapasztalatból beszélek nem a levegőbe, driver gondom sem volt a 7 éves Epson multifunkciós nyomtatómat is simán kezeli alap win driverrel.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#70) szaszlaci válasza Sinesol (#56) üzenetére


szaszlaci
addikt

rosszul vagyok ha win 7 UI-t meglàtom azokkal a nagy ablakkàvàkkal

Mármint erre gondolsz?

Nos kérlek, inkább megtanulom használni a nekem szükséges szinten a rendszert, és nem cserélgetem le az újabb hulladékokra, amilyen a W8 és W10 is.
Valamint nem is hülyézném azokat, akik W7-et használnak, hogy milyen ragaszkodóak, főleg nem, ha én magam ragaszkodnék így az aktuális legújabb vacakhoz.
Miért fáj nektek ennyire, hogy sokan maradnának a W7-nél?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#71) CMST2015


CMST2015
tag

Nem csoda mivel anno az FX Xopot a Qrva MS miatt w7en

[ Szerkesztve ]

(#72) Pubszon


Pubszon
veterán

Egy gonddal kevesebb... ;]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#73) schawo válasza CMST2015 (#71) üzenetére


schawo
titán

Az fx egy felépítésében elcseszett proci volt. Agyon kellett hackelni a rendszert alatta. A Ryzen egy egyszerű, megszokott, hagyományos felépítésű proci. Hol lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#74) devast válasza szaszlaci (#70) üzenetére


devast
addikt

Azért fáj nekünk, mert a microsoft így egy már halálra ítélt operációs rendszer supportálásába, javítgatásába, stb öli az erőforrásait, nem az aktuális fejlesztésébe.

(#75) Viktor77 válasza devast (#74) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon komolyan kérdezem, ha Win10-en valami nem jól működik, akkor az a Win7 miatt van?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#76) devast válasza Viktor77 (#75) üzenetére


devast
addikt

A support fenntartása, ill kibővítése, jelen esetben pl a ryzen támogatása, erőforrásokba kerülne. Amit más, hasznosabb dolgokra is fel lehetne használni. Ha egy fal kék egy fal meg piros, annak nincs semmi köze egymáshoz nemde ? De ha az egyik azért piros, mert nem volt elég kék festék....

(#77) Bici válasza Viktor77 (#75) üzenetére


Bici
félisten

Szélsőséges esetben akár lehet ez is ok. pl. mert ha már megszűnt volna a W7 támogatása, akkor az erre szánt emberek dolgozhatnának Win10 bugfix-en is.

De az MS vállalta a w7 2020-ig történő supportálását, így lényegtelen, hogy 100, vagy 100 millió júzer használja még. Hamarabb úgysem fogják megszüntetni a támogatást - gondolom.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#78) szaszlaci válasza devast (#74) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szóval olyan "jó" a W10, hogy a MS-nak minden erőforrását annak javítására kellene fordítania. Jaa, várj, szupport, az más; én kérek elnézést. :DDD
.
.
.
Más. Mi történik, ha egy W7-et akarok felrakni egy ilyen procira, ha nem lesz támogatott? (Esetleg egy WinXP-t, csak a kérdés kedvéért?)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#79) , válasza cl.aci (#69) üzenetére


,
addikt

A Win7-es tesztgépemben már vagy 50 féle videokártya járt, meg minimum ennyi alaplap (nem számolgattam), de tökéletesen működik. Az XP volt az, ami nem bírta ezt, a Win7-nek meg se kottyan (nálam legalábbis).

(#80) Viktor77 válasza devast (#76) üzenetére


Viktor77
titán

Ez nem magyarázat, te is tudod. A Win7 felhasználók és a Win10 felhasználók is kifizették a termék árát, elvárják a supportot. Nem az egyik vagy másik kárára, meg amúgy is, nekem/nekünk ezzel nem kell törődnünk. Eladtak valamit, vállaltak valamit, oldják meg. Az nagyon rossz duma, hogy azért mert a Win7...

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#81) devast válasza Bici (#77) üzenetére


devast
addikt

Support meg support között is van különbség. 2020-ig extended support van, ami gyakorlatilag nuku új dolog csak bugfix. A mainstream support már 2015-ben véget ért. Gondolom azért nem támogatnak már azóta új platformokat.

(#82) opr válasza Goblin12 (#49) üzenetére


opr
veterán

Mondom, nincs vele bajom, sot... Meg tamogatom is, hogy minden eszkozzel torekedjunk az OS-fragmentacio ellen, igy igazabol szamomra szimpatikus lepes.

Pusztan annyi, hogy az AMD-nek ez nem feltetlen erdeke, neki ugye az lenne az idealis, ha minel nagyobb piacot tud lefedni. Es ha mas nem, ceges kornyezetben biztos van sok user, aki orulne a plusz kraftnak, viszont nem lenne rentabilis OS-t valtani.
Persze, a masik oldalrol viszont ha AMD-eknek nem kell nyuglodniuk a regi rendszerekkel, plusz tesznek a toredezettseg ellen, es meg penzt is kapnak erte, hulyek lennenek visszautasitani. Csak annyit allitok, hogy szerintem a M$ hathatos tamogatasa nelkul ez nem igy lenne. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#83) PeL


PeL
addikt

Microsofték gyorsan szabotálták a lehetőséget, nehogy visszaváltsanak páran Win10-ről :DDD

(#84) devast válasza Viktor77 (#80) üzenetére


devast
addikt

Mikor megvették, pontosan lehetett tudni a support meddig tart, és mit takar be.
Ajánlom figyelmedbe: [link]
A win7 mainstream support-ja 2015-ben lejárt.

(#85) #20691712 válasza devast (#74) üzenetére


#20691712
törölt tag

Mar bocs de ha kirugnanak par buzi marketingest, a helyukre fel lehetne venni szakembereket akik heggesztik meg a win7-et.
Nem hinnem, hogy par embernel tobb kene ra.
Raadasul usakiat ismerve egy marketinges fizetesbol kijonne legalabb 2 progamozo fizuja.

Azt, hogy egy kozel ket eves rendszer meg tiszta bug, design-talan, atgondolatlan es ronda talan nem a win 7 hibaja.
Aki ezt hiszi, az konkretan hulye.

Amugy meg konnyen beszel aki nem specko eszkozoket hasznal, hogy frissits.
Van aki nem tud szoftverek, hardverek miatt.
Igazad van az meg dogoljon meg.
A fontos az aki toketlenkedik a gep elott...

[ Szerkesztve ]

(#86) 8th válasza PeL (#83) üzenetére


8th
addikt

Egyébként ja. :D

(#87) [CsuCsu] válasza Formaster (#55) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Na nehogy mar azt gondold, hogy az ez altal elfoglalt eroforras barmit is befolyasol. Az elso betoltott internetes banner tobb savszelt es memoriat vesz el, mint az ilyesfele adatkuldes. Ezt a magad fajta nem 'basic' usernek tudnia kene.

A Microsoft nagyobbat ezzel pedig csak ugy tud kaszalni, ha a felhasznalt informacio jobb rendszert eredmenyez, ami neked is erdeked.

(#88) Male válasza devast (#67) üzenetére


Male
nagyúr

Nálam igen (főleg a tálcára amit kitaláltak, engem az vett rá a kipróbálásra már béta időszakban), másoknál nem tudom.
Te most arról akarsz meggyőzni engem, hogy egy cég ha erővel akarja rákényszeríteni valamire a felhasználóit, az milyen szuper jó dolog, és tapsikolni kell hozzá? :U

(#89) #20691712 válasza [CsuCsu] (#87) üzenetére


#20691712
törölt tag

Te meg ezt el is hiszed.
Szarnak a te felhasznaloi elmenyedre, elhiheted.
A penztarcad a lenyeg a tobbi lóóóóóóófasz.

(#90) devast válasza #20691712 (#85) üzenetére


devast
addikt

Azzal azt az üzenetet továbbítanák, hogy az új gépedre is nyugodtan rakjál win7-et, minden jó lesz, és eljönne 2020, a 40 millió jóska bácsi meg marika néni meg csak nézegetné, hogy miért piros aza izé a sarokban miközben azt dobálja fel hogy a támogatás véget ért. Jaaa mert mikor 2018-ban a pc-t vette és megkérdezték milyen windózt akar akkor "ááájjj kisfiam a héjt jólesz nekem, azt már megszoktam". Az emberi hülyeséget nem lehet kivédeni. Az, hogy az új vas/platform csak az új windózzal megy, egy teljesen logikus és érthető lépés.

(#91) [CsuCsu] válasza #20691712 (#89) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Igen, elhiszem. Es igazad van, a penztarcam a lenyeg, mint barmilyen epeszu vallalkozasnak. Vagy te ingyen dolgozol?

Viszont az ut a penztarcamhoz a jo szolgaltatason keresztul vezet, amibe jelen esetben bele tartozik a felhasznaloi elmeny. Fogadd el, hogy a felhasznaloi elmeny javitasa szukseges a profit maximalizalasahoz.

(#92) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Elmondom, miért nem akarok oprendszert váltani, annak, aki nagyon ráér.

DOS-al kezdtem, sőt, C64-el, de mondjuk az első "komoly" a W95 volt. Örömöt okozott az, hogy feltelepíthetem a rendszert, mindent szépen, jól. Kellett is, sőt még a W98-nál is, mert két hónap alatt elkezdte magát összekakilni.

A WinXP jó volt, kiismertem mint a tenyeremet. A telepítések már nem okoztak örömet, szerencsére elkerülhető is volt.

Muszáj volt váltani a W7-re, ami egy jó rendszer. Jó, mert van Start menüs gyorskeresés, ami nélkül sokkal nehézkesebb lenne a használata, mert ezt már nem ismerem úgy, mint a tenyerem, ahogy a WinXP-nél volt. Mivel a két rendszer nem tér el felhasználói szemszögből gyökeresen, az átállás nem volt fájdalmas.

Mi van a W10-el? A konkrét gondjaimat nem akarom részletezni, a lényeg, hogy számomra sokkal rosszabb, nincs értelme a váltásnak, semmi pluszt nem nyújt a 7-hez képest. Csak a negatívumok, és semmi kedvem azt is megtanulni. És pont ez a másik lényeges szempont, hogy ha valami jó és ismerem, akkor nem akarok egy újba csak azért energiát és időt ölni, hogy legjobb esetben ugyan ott legyek. Nem azért, mert maradi vagyok vagy nem tudnám megtanulni, hanem mert amit tudok és működik jól, azt nem akarom zargatni a semmiért. Illetve ez itt pont, hogy még visszalépés is lenne.
Ha valamire szükségem van és új, azt megtanulom, ezekre folyamatosan van példa. Amíg viszont a Windows nem mutat fel valami baromi jó és hasznos újdonságot, sőt, legalább tízet, addig nem akarok váltani róla. Pont.

Egyébként mit tudott a WinXP -> W7?
-- Jó Startmenü
-- szép Aero
-- nagyon jó hangeszköz kezelés
-- meg ugye a 4+ GB RAM
Azt hiszem, ennyi, amivel nekem több. De még ez is kevés lett volna ahhoz, hogy váltsak, egyedül a RAM kezelés, ami miatt muszáj volt.
Most persze meg lehet magyarázni, hogy de hát ami a motorháztető alatt van, hát ott van a lényeg. Aha, csodás látvány lehet, ami a W10 felnyitásakor elénk tárulna, ahogy azt képzelem az állandó frissítgetésekből. Inkább csináljanak egy W7 SP5-öt abból az energiából, amiből kijött a W10. Ja, hogy abból nincs pénz...

(Egyébként érdekes lenne tudni, mi az átlagéletkor azoknál, akik őskövületnek tartják a W7-et. Nem fitymálás, csak tényleg. Meg hogy hány évente cserélnek okostelefont. Ez sem személyeskedés, mindenkinek szíve joga, csak ez is elárul sokat egy emberről ilyen szempontból.)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#93) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

A win 7 olyan mint a kurblis LADA. Megy hasít a 100 -is átlépi. beleülhetnek 5-en. Előzni is lehet vele. Tuning szempontjábol első osztályú. Olcsó fentartani. Az eredetisége megkérdőjelezhetetlen. A kor amit képvisel maga a felhőtlen kánaán. :K

huhh

(#94) bitblueduck válasza #68237056 (#3) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Nekem véletlen időközönként beakad, úgy hogy pl videofelvételen nem is látszik, mintha megállna az idő egy tized másodpercre. Nekem ez elfogadhatatlan. i7 4790 16GB RAM SSD r9 280 xonar hangkártya. azóta vga csere volt, de nem ér annyit hogy kipróbáljam. Párom core2-es nvidia-s gépén is integrált hanggal és xonar-ral is. Egyik barátom i7 920+HD7900-as gépén is.
Egyetlen probléma a DX12 hiánya a 1060-on, de ez nem baj: nincs dx12-es játékom, nem rándul görcsbe a gyomrom amikor a régi wondows-ok fagyását idéző beakadás + sound buffer stutter van, nem szivat meg az xbox live ha egyszer "véletlenül" bejelentkezek, van kontrollom az updatek felett, kevesebb a spam meg adatküldés állítólag.
én nem vagyok semmi jó ellen, vista-t is szerettem mert volt alá gépem. 3GB RAM meg pentium D805, nem a tipikus P4+1GB amivel sokan panaszkodtak.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#95) Picturemaker válasza [CsuCsu] (#91) üzenetére


Picturemaker
őstag

Ugye csak hecceled a közönséget az "MS javít a kikémlelt adatokkal a dolgokon" dumával?

Csak egy példa: Vistánál jött be az intézőben a "full row selection", rögtön több százezer (vagy millió) fórumbejegyzés keletkezett arról, hogy hogyan lehet kikapcsolni. MS reakciója - W7-nél már nem lehet külső progival sem kikapcsolni (tudomásom szerint).
"Laboratoár ganyé - mert megtehetem!"

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#96) #83685760 válasza szaszlaci (#92) üzenetére


#83685760
törölt tag

Elég szubjektív okokat írtál (már amit), ez rendben van. Használd tovább azt a rendszert ami neked kényelmesebb. Viszont azt el kell fogadnod, hogy nem fogják a végtelenségig támogatni (ahogy semmilyen szoftvert sem), és már közeledik az EoS. A W7 még más elképzelések alapján (és más időben) készült, nem lehetne akkor sem keverni a 10-zel, ha a Microsoft megbolondulna, és SP-t gyártana. Egyébként a felsorolt előnyöket a Vista is már tudta, arra nem váltottál?

(#97) [CsuCsu] válasza Picturemaker (#95) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Jo, csak viccelek. A kikemlelt adatokat termeszetesen arra hasznalja, hogy szandekosan minel jobban osszeszarja a rendszert es minel tobben elpartoljanak Linuxra es OSXre. Kevesebb userrel tobb a profit, a hulye is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#98) szaszlaci válasza #83685760 (#96) üzenetére


szaszlaci
addikt

:K

Pont az volt a Vistával, hogy bughalmaz, meg szenvedés, és nem volt értelme. Ja és akkor nem volt 4 Gigánál több RAM. :)

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#99) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A Win7 ma pont annyira őskövület, mint anno a Win7 debütálásakor az XP. A Win7 az új XP, szerintem nem gond, hogy ezt nem támogatják már. A Win 8 (8.1) nem támogatása viszont már fura, az még annyira azért nem régi. De amúgy meg új géphez, új OS való, szóval nem sok értelme van sírni ezért.

Az új OS leszarozása egyébként hagyomány. Mindig mindennel baj van, amikor új. Az ember lusta, nem szereti a változást. Régen minden jobb volt. Persze ha jön a Win 11, akkor a Win 10 már jó lesz, a Win 11 lesz a szemét.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#100) Formaster válasza lezso6 (#99) üzenetére


Formaster
addikt

Azért a win10 már koránt sem új :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.