Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

sokakkal ellentétben nekem tetszett (SE fan fúúúúj)
sz'al kiváncsian várom :)
azért jó lenne ha sokkal nem lenne drágább az alapmodellnél hisz kamerában még nemtudni mennyire ér fel az 5mp-s modullja a pronak a normál 8-aséhoz

Ezt mellesleg kéretik javítani a hírben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) Ricardo válasza madstunt (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Az árra én is kíváncsi vagyok. Jó lenne ha nem szállna el.

(#3) Tom_01


Tom_01
csendes tag

A Vivaz Pro nem 8 megapixeles, hanem csak 5, mert nem fért bele a QWERTY billentyűzet miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Valzor


Valzor
aktív tag

Nekem továbbra sem tetszik, de a specifikáció az elég jó! Mondjuk az árára kíváncsi leszek.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#5) zgospel


zgospel
őstag

Jó kis teló, de sajnos nagyon be tud lassulni, és a kijelző kezelése sem az igazi :(
De a 720p-s felvételei egész jók, régebbi miniDV-s kamerákat simán helyettesít.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

hát ez ritka randa :F

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Valzor válasza zgospel (#5) üzenetére


Valzor
aktív tag

A kamera minősége tényleg nagyon jó, azt azért el kell ismerni :K

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) D@niel válasza RaveForce (#6) üzenetére


D@niel
addikt

Szerintem meg gyönyörű! Az SE mobilokat nagyon szépnek tartom. A Mobile Meeting-en kézbe vettem a Vivaz Pro-t, csináltam róla videót is, másfél perc, Youtube.

Nem az igazi a gombsor.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) Valzor válasza D@niel (#8) üzenetére


Valzor
aktív tag

Nem rossz vidi :C

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#10) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem mindenesetre tetszik. De az ár döntő tényező lesz.

(#11) yorka


yorka
tag

Hibátlan a virtuális billentyűzet, felesleges qwerty-set venni.

(#12) RaveForce válasza D@niel (#8) üzenetére


RaveForce
veterán

igen, én is szépnek tartom a SE mobilokat, konkrétan a qwerty-je néz ki egy hányásnak, igazi piaci számologép kinézetü gombok a 80as évekből, maga a vivaz design-ja még elmenős, bár számomra egyáltalán nem SE-s design, amikor megjelentek az elsö kém fotók, azthittem kamu az egész, főleg a hátlap botrányosan csúnya nekem, egyszerűen ha nem lenne rajta a gyártó logója nem hinném el,h ezt a SE-nál rajzolták, plusz, az a HD betűpár...áá sokkal inkább egy X10 vagy akár egy satio

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) D@niel válasza yorka (#11) üzenetére


D@niel
addikt

Fizikális billentyűvel mindig egyszerűbben, és gyorsabban lehet írni, még egy Vivaz Pro esetében is.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#14) madstunt válasza RaveForce (#12) üzenetére


madstunt
addikt

nekem élőben csak annyi volt a bajom hogy nem dől meg nyitás után de gondolom helyhiány az oka a dolognak

(#15) plus44


plus44
veterán

Nekem is bejön a teló, kár hogy rezisztív a kijelzője, am. rendben lenne.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) SirDöme


SirDöme
tag

Lesz Vivaz Pro teszt? Legyen! :DD

Azt vettem észre, hogy nagyobb a vakuja a pro-nak :U Mondjuk ha felvillanna(nem úgy mint a Vivaz-é) akkor elgondolkodnék a pro-n...

SAMSUNG Wave I

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nagyon kíváncsi leszek a fizikai eltérésekre a Vivaz-hoz képest.
Várom, hogy milyen tapintás-kézben tartásbeli különbség lesz észlelhető.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) mrlujoak válasza RaveForce (#12) üzenetére


mrlujoak
veterán

" maga a vivaz design-ja még elmenős, bár számomra egyáltalán nem SE-s design, amikor megjelentek az elsö kém fotók, azthittem kamu az egész, főleg a hátlap botrányosan csúnya nekem, egyszerűen ha nem lenne rajta a gyártó logója nem hinném el,h ezt a SE-nál rajzolták, plusz, az a HD betűpár...áá sokkal inkább egy X10 vagy akár egy satio"

2010 SE mobiljainak alapvető stíluseleme lesz a "human curvature" stílus, azaz a kézbesimuló íves kialakítás.
Ez már jellemzően az Elm, Hazel,(X10), X10 mini, X10 mini pro, Vivaz, Vivaz pro, Spiro, Zylo, Aspen mobiloknál látható.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.