Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#368) #54625216 válasza dabadab (#366) üzenetére


#54625216
törölt tag

Létezik zárt tartalomfejlesztő platform?
Nem létezik.
Filmeket, tv sorozatokat, szoftvereket, zenéket, stb. sehol sem készítenek zárt platformon.
A játékkonzolokra sem zárt platformon fejlesztenek.
(Csak a felesleges körök elkerülése végett: egyes részfeladatok elvégzése zárt platformon nem cáfol semmit, mert attól még marad n+1 egyéb feladat, amit nem lehet az adott eszközön megoldani.)

Én azt állítottam, hogy - mivel sehol senki nem fejleszt digitális tartalmat üzemszerűen zárt platformon -, ha az Apple zárttá tenné a macos-t, azzal ellehetetlenítené a tartalomfejlesztést, ezzel az ökoszisztémája függetlenségét veszélyeztetné, ezért nem áll érdekében.

Erre felhozod, hogy nagyvállalati rendszerben márpedig lehet admin jog nélkül is szoftvert fejleszteni, majd látványosan kerülöd annak nemhogy a bizonyítását, de még a logikai levezetését is, hogy ez mennyiben cáfolja az én állításaimat, helyette elvárod, hogy ellenpéldákkal cáfoljam a Tiedet.

Egyébként arra meg eddig egyikőtök sem válaszolt, hogy mégis milyen alapon feltételezi egyáltalán, hogy az Apple a macos bezárására készülne, amikor erre semmilyen jel nem mutatkozik és az Apple üzleti érdekei is ezzel ellentételesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.