Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

nah vegre... bar a fene csereli le ra az ipad air 2ot :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) Márton


Márton
nagyúr

persze, h csendben dobták piacra - alig van benne újítás :D

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Tulajdonképpen ez apple szinten egész jó ajánlat. Tulajdonképpen. ;] :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, de inkább a pro.

(#5) Eugene Roe válasza hemaka (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Otthonra az air2 teljesen jó, és a proban sincs amoled, hogy jobb legyen, bár kinek milyen felhasználás kell :D

Air2 simán bírja a plants vs zombiest úgy, hogy közben pictureinpicture megy a nezzsorozatokat.hu

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#6) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Nem nagy eresztés egy másfél éves hardverrel (iPhone 6s), viszont belépő szintnek kiváló.

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Ha egyszer tönkremenne anyukám iPad 4-e, akkor egy ilyesmi nem lesz rossz helyette.

(#8) Alex91


Alex91
félisten

Teljesen korrekt, foleg, hogy arat is csokkentett!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) marositech


marositech
senior tag

Hibajavítás kéne. "Retina kijelzőv"
Valahogy retina kijelző öv-nek olvastam. :F

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#10) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Azért kiváncsi vagyok hogy a dual core-ba a a9 mennyire erős :D

(#11) Raymond


Raymond
félisten

Tablet includes an Apple A9 but is actually heavier and thicker than before.

Courageous!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#12) Alex91 válasza ceripapa (#10) üzenetére


Alex91
félisten

A8-hoz kepest cpu 1,6x, gpu: 1,8x erosebb.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13) Bambalazs válasza ceripapa (#10) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Amennyire a iPhone 6s, a 6s Plus és az SE. Piszok gyors. Hétköznapi használatra nagyon is vállalható.

(#14) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Nem arra gondoltam air 2-be a8x van :] , de már megnéztem. ( Nekem is air 2 van :D )

Gpu: lassabb v ugyanolyan teljesítményen van.
Cpu: single core: gyorsabb , multi core : lassabb :]

De ennyiért persze jobban megéri mint a sima air / air 2 meg sima ipade-k, főleg h olcsobban jön , bár nálunk többe fog kerülni sztem mint az air 2 :D , illetve több a háttértár :] .

[ Szerkesztve ]

(#15) Vole


Vole
tag

Ha most kene venni iPad -et, akkor ez teljesen jo lenne. De mivel a par eves iPad Air meg mindig tokeletesen mukodik, es tokeletesen megfelel arra amire kell, ezert biztos nem cserelnem le egy ilyenre.

(#16) hyperspace


hyperspace
őstag

update

azért a $330-tól messze van a Ft ár :) .

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#17) #16820480 válasza hyperspace (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mi az a "sík csúcs"? :))

(#18) hyperspace válasza #16820480 (#17) üzenetére


hyperspace
őstag

Tudod, "gyakorlatilag varázslat" :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#19) ceripapa válasza hyperspace (#16) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Hát azon az áron jön be ahol kb ők eladási áron tartották az air 2-t ,de ez 32gb-s az air 2 meg csak 16 :D

Air 2 ára mikor jött 150k/112k körül volt árúkeresőn én mikor vettem 2 éve 135k volt .

(#20) Alex91 válasza ceripapa (#19) üzenetére


Alex91
félisten

Most hivatalosan 32 GB-os Air 2 150k, az uj iPad 32 GB-os 133k...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#21) kentucky


kentucky
őstag

Anyukám még egy iPad 2-őt használ, bár néhány oldal már beröccen :D

(#22) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Egész korrekt. :K

(#23) #16820480 válasza hyperspace (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem, ez annál jobb, meg kellett nézzem az amerikai honlapon, hogy mire gondoltak... :D

(#24) #54625216 válasza kentucky (#21) üzenetére


#54625216
törölt tag

Az én anyukám is iPad 2-vel tolja, skype-ra és emailre tökéletes, youtube megy röccenés nélkül, infuse-al szokott még sorozatokat nézni rajta, amiket letorrentezek neki.

(#25) mobal


mobal
MODERÁTOR

Jó rá az air 2 tok? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26) ceripapa válasza mobal (#25) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Vastagabb lehet ledobja :D

(#27) FollowTheORI válasza #16820480 (#17) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sík hülye volt aki fordította... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28) [CsuCsu] válasza hyperspace (#16) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azt azert mindig elfelejtjuk, hogy az USA-ban mindig a netto arat kozlik, ugyanis a sales tax allamonkent kulonbozik. A magyar netto ar atszamolva a $367. A $37 magyarazhato a szallitasi koltseggel es dragabb supporttal.

(#29) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Ha a Sony nem villant valami új tabletet, akkor ősszel venni fogok egyet. :Y Nem vagyok apple fan, de ez határozottan jó ár/értéknek tűnik.

(#30) jerry311


jerry311
nagyúr

EU felár +93 USD. :(((

(#31) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, ez korrekt lett! El is gondolkoztam az elsőgenerációs Air-em lecserélésén.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Nem úgy volt hogy a mini helyett is lesz valami újdonság? én arra vagyok már baxottúl kíváncsi

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#33) agabe válasza ceripapa (#19) üzenetére


agabe
addikt

Most 150/115k volt Air2 ára , és ahol még lehet kapni hivatalos forgalmazónál levitték 140ezerre.
Ahelyett már tényleg megéri megvárni 133ezres új ipad-et, de azért lehetett volna mondjuk valamivel fejlettebb a chip...A10-et raktak volna bele azért nem ártott volna, így viszont teljesítményben ugyanaz lesz kb. mint volt [link]

(#34) Balu972


Balu972
aktív tag

A retina nem húzza le az aksi időt drasztikusan?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#35) kalimist


kalimist
aktív tag

32.2Wh akkumulátorral (Air 2 27.6Wh) és energiahatékonyabb chippel ez üzemidő bajnok lesz.

[ Szerkesztve ]

(#36) Scholes9 válasza ceripapa (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az én Mini 4 tabletem is tökéletes a kis 2 magos procijával és a 2 Gb memórájával :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37) agabe válasza kalimist (#35) üzenetére


agabe
addikt

Na az legalabb jobb lesz meg egy kicsit valoban, de eddig sem volt gond ipad-ekkel uzemidoben.
10-12 ora tenyleges hasznalattal 1 hetig elketyeg egy Air2-es is ez most lesz 1-2 oraval tobb.

(#38) johnyblaze válasza Scholes9 (#36) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Játékok terén mennyi különbség van pl-egy pro hoz képest? Érezhetően lassabb?
Rome total war miatt vennék most konkrétan egy ipadet és a mini 4 vagy a pro között vacilálok.
Viszont a mini jobban kézre áll

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#39) Angel1981 válasza Márton (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez PONT az Apple-re nagyon nem áll - ők a fekete öves nagymesterei annak, hogy hogyan kell minimális (vagy akár semmilyen) fejlesztést is tömeghisztériát keltő show keretében bemutatni / eladni.
Ha a tablet eladások továbbra is szárnyalnának, kb. kibérelték volna rá a Madison Square Gardent. :U

(#40) Totheground


Totheground
addikt

Fontos újítás: végre nem lóg ki a kamera!
Remélem az iPhone refreshre is állni fog...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41) Luck Dragon

Azt hittem az új mini :( Akkor még várnom kell.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) ceripapa válasza johnyblaze (#38) üzenetére


ceripapa
aktív tag

prohoz képest XD 9,7-s pro 30%-45% -l gyorsabb a a8x chipes verzionál ennél is kb ugyanaz az arány a nagyobb pro modell viszont 100% feletti a difi :]
szóval (PowerVR GXA6850 -> air 2 ) ~ ( PowerVR GT7600 -> ipad 9.7 ) < 30-45% ( PowerVR Series 7XT -> ipad Pro 9.7 ) < 40% (Ipad pro 12.9)

(#43) johnyblaze válasza ceripapa (#42) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Köszi az infót ,konkrétan a processzor teljesítményével nem voltam tisztába :R
Azt sejtettem hogy leveri,de így már körvonalazódott.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#44) ceripapa válasza johnyblaze (#43) üzenetére


ceripapa
aktív tag

ezek a gpu adatok :] , mert gpu-ból játszól, cpu terén nem sokat számít sztem 20% difi .

(#45) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én még azért várok egy keveset, hátha befut a korábban emlegetett 10,5 inches új pro is.

Amúgy nem csoda, hogy csak minimálisan változott, mert tartani kell a távolságot a specifikációban a "pro" szériától és már eleve elmentek a falig az ipad fejlesztésében, így kvázi nincs hova fejleszteni. Csak azért meg nem fognak berakni egy 4k-s kijelzőt vagy több RAM-ot, hogy legyen látható "fejlődés".

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#46) johnyblaze válasza ceripapa (#44) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Ja értem,való igaz.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#47) mackoman


mackoman
tag

Tok mikor lesz hozzá?mert nem láttam a honlapon....

(#48) -Ben-


-Ben-
veterán

Vártam, hogy jön esetleg egy kisebb (vékonyabb) kávás megoldás... :U Hát nem jött.

(#49) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy mitől lett vastagabb. Nagyobb akkut kapott, vagy beijedtek a note akkus story-tól a cégek és inkább vastagabb akkut rendelnek ugyanolyan kapacitással? Esetleg a kijelzőtechnikában léptek vissza egy lépést és az lett vastagabb? (egy olcsóbb kijelző megmagyarázná, hogy engedtek az árán)

Amúgy nem csoda hogy ilyen sunyi módon adták ki. Minden pozitív változásra jut egy negatív is. Ez lenne az iPhone SE iPados megfelelője?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#50) Totheground válasza Tigerclaw (#49) üzenetére


Totheground
addikt

Mi a negatív az észrevehetetlen vastagságon kívül?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.