Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gebriel


Gebriel
veterán

Azert egy PS4-es jatek cikk legaljan az Xbox jatek vasarlasara valo buzditas eleg troll. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szuper kis játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Gebriel (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden hírnél ott van jelenleg. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) boost


boost
addikt

Na, már csak ezért is megéri megvenni a PS4-et!!!!!

(NEM)

(#5) Gerr'y válasza boost (#4) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Amikor PS3-ra megjelent, már akkor is nagyon tetszett ez a játék. Személyesen nem tudtam kipróbálni, de a gameplay videók alapján jónak tűnt, kissé rendhagyó, nem a szokásos rush&kill. Te próbáltad, vagy mi alapján mondod hogy nem éri meg ez a program? Komolyan érdekel a véleményed, de mások is írhatnak akik játszottak vele.

(#6) boost válasza Gerr'y (#5) üzenetére


boost
addikt

A játék tényleg szép volt PS3-on, és érdekes élmény volt az a másfél, két óra(!!). De akkoriban ez úgy volt hypeolva, mint platformválasztó játék, az Uncharteddel egyetemben.

Szarkazmusom arra irányult, hogy most a hype megint beindul, és nem tapasztalt Sony gémereknek megint felhypeolják, hogy ez a játékok játéka. :C

Természetesen jobb, mint a mostan szokásos 8bites PSPlus játékok többsége, szóval szerintem ez egy ideális, minőségi PS+ cím lehetne.

(#7) Sirandrish válasza Gerr'y (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

EZ egy csodálatos játék. Ugyan nagyon rövid, de szerencsére néhányszor végigviszi az ember, mert mindig találhat 1-2 felfedezni valót. PS4et csak ezért nem éri meg venni de ha már van az embernek PS4e, és még nem játszott ezzel a programmal PS3on, és még teszem azt vevő is a különlegességekre (ez az) akkor kötelező a beszerzése!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) #08052480 válasza boost (#6) üzenetére


#08052480
törölt tag

De akkoriban ez úgy volt hypeolva, mint platformválasztó játék, az Uncharteddel egyetemben (...) hype megint beindul, és nem tapasztalt Sony gémereknek megint felhypeolják, hogy ez a játékok játéka.

what? En lemaradtam errol a hyperol, mikor reklamoztak system sellernek a Journeyt? A Flowert agyonajnaroztak anno a kritikusok, ughogy a jatek tobb figyelment kapott mint az atlag budget aru par oras szosszenetek, de en semmi komolyabb tulhajpolast nem regisztraltam korulotte.
A hypehadjarat pedig ugy indul be, hogy meg mindig nincs hivatalos idopont annak ellenere hogy elvileg par heten belul kidobjak? :F
Btw cross-buy lesz, szoval meg lehuzasnak is aligha nevezheto.

(#9) Gerr'y válasza boost (#6) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Ertem, tehat a fo gond a jatek rovidsegevel volt. Ertheto ha emiatt csalodtak sokan benne, mert ugyan nemtudom mennyibe kerult ez a cim, de gyanitom megjeleneskor 7-8 ezer forintot legalabb elkertek erte, annyiert meg durvan draga, tulajdonkeppen egy tech demoert. Nincsen PS-em, de ezert az egy cimert nem vennek konzolt. Jol srjtem hogy PC kizart a megjelense?
Koszonom a valaszokat neked es Sirandrishnak is! :R

(#10) fausto válasza Gerr'y (#9) üzenetére


fausto
addikt

Kb. 4000.- Ft volt megjelenéskor. Egyébként meg szerintem ennél a játéknál (illetve az ilyen stílusú játékoknál) nem hátrány a 2-3 órás játékidő, ezeket úgy érdemes játszani, hogy egy szuszra végig kell vinni. Nekem nagy élmény volt elsőre, de nem lett volna hatásos, ha a felénél megszakítottam volna.

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Időközben hivatalosan is bejelentették, hogy a megadott napon jön a játék. Cross-buy lehetőséget kapnak az érdeklődők, szóval akiknek korábban megvolt, most ingyen megkapják.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.