Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robertel


robertel
senior tag

Az ocsót már nagyon várom:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ilyet lehet egy csomó helyen venni és úgy van megjelölve, hogy hiphone 5 sciphone 5g ciphone 5 airphone 5 kiphone 5gs kompatibilis, magyarul szerintem megint kacsa hír,
clone-ra jók(igen azokhoz is lehet kiegészítőket vásárolni nem kis számban)

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) Remus389


Remus389
veterán

legyen ilyen [link]

fú akkor nagy lesz a kisértés :C

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4) robertel válasza Remus389 (#3) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem ingyen se kéne ha ilyen lesz, inkább egy zte blade :))

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#5) samgar válasza robertel (#4) üzenetére


samgar
őstag

Nyílván, ha nem telik rá ;]

Oppo Find X5 PRO

(#6) Depression


Depression
veterán

Lassan olyan vékony lesz, hogy csak körömmel lehet felszedni az asztalról.

Vajon mennyien fogják feláldozni az istenített retina display-t a nagyobb kijelzőért?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) Remus389 válasza robertel (#4) üzenetére


Remus389
veterán

nekem se kéne Maserati kabrió ingyen se :N [link]

jó a Skoda elvisz bárhová :K[link]

ez kábé ilyen volt

utóbbinak sokkal jobb az ár/értéke ez tény

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Nemsokára kiderül. Addig meg lesz egy két photoshop verzió,és mindegyikhez egy hír :D

[ Szerkesztve ]

(#9) kutkut


kutkut
addikt

Kizártnak tartom. Az iPhone szimmetrikus, az is marad. :)

Meizu MX3 32GB

(#10) Misály


Misály
addikt

Dante kicsit fejleszthetnél a szókincseden, és egypár rossz szokást is elhagyhatnál. Kezdjük azzal hogy te az internetet egy lyukas vödörnek képzeled amiből minden ˝kiszivárog˝. Egyre jobban süllyed a színvonal. Kár, hogy a főszerkesztő blikken nevelkedett.

(#11) blueMerle válasza Remus389 (#7) üzenetére


blueMerle
veterán

Én már lassan szégyellem magam ezek miatt, hogy egy ZTE Bladem van :U

Egyébként a hír szerintem is kacsa. Kizártnak tartom hogy a dzsunka kínai kiegészítőgyártók rendelkeznének az iphone5 pontos méreteivel és külső specifikációival (gombok elhelyezkedése pl.).

(#12) Totheground


Totheground
addikt

Vagy a drágább verzió kaphatna egy ipad felbontású kijelzőt.
Marad a retina is és egyszerűbb is lenne kicsit app kompatibilitási szempontból.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13) blueMerle válasza Totheground (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát...nem biztos hogy jó ötlet 4"-on a 10"-osra tervezett appokat kezelni :)

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

A következő pár lenkelést megelőzve itt van egy több daraos gyűjtemény :D

(#15) adrianv


adrianv
tag

Mire is halyaz az a nagy tepsi kialakítás...? Na jó ,ez már nem vicces inkább siralmas. :)) :)) :))

Sorry for party rocking!!!

(#16) Blyan válasza Ricardo (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Pocséknál fosabb elképzelések :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Legyen ilyen és akkor lehet megcsalom a SGS2-t :DDD (troll OFF)

(#18) Ricardo válasza adrianv (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

"halyaz "

(#19) zdanee


zdanee
őstag

Nem változhat a szélessége, az elmúlt 5 évben minden kiegészítőt erre a méretre terveztek, csúnya balhét kéne bevállalniuk, ha ezt megpiszkálnák. A kijelző csak akkor tud nőni, ha széltében visszavesznek a kávából. A készülék bármely dimenziója csak kisebb lehet, mert akkor adapterrel belefér a régi eszközökbe, nagyobb nem.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#20) Blyan válasza zdanee (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Hát, majd aszondják új éra van, tessék cserélni.
Anno szinte minden készülék megsínylette a csatlakozóváltást is, azt is túlélték a gyártók - sőt a vásárlók is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) Ricardo válasza zdanee (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Ennek fényében soha nem lesz méretbeli változás. Ezt ugye nem gondolod komolyan?

(#22) zdanee válasza Ricardo (#21) üzenetére


zdanee
őstag

Szerintem nem valószínű, hogy a kezdetek óta belőtt alapméreten nagyon akarnának változtatni. 3.5" képernyő, se túl kicsi, se túl nagy. Egyetlen készülékkel vannak a piacon, tehát középre kell helyezkedni.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#23) Blyan válasza zdanee (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz már a 5-s sem 3,5"-os lesz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Szerintem a külső nem nagyon változik az i4-hez, képest, a kijelző 3,7"-os (vagy 3,8") lesz, jobb kamera lesz benne, A5-ös processzor, és ennyi lesz az új iPhone 4S. i5 majd jövőre, az lesz nagyobb ugrás.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#25) Blyan válasza Ocarina (#24) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem az 4s lesz a bufaájfon4 és az 5 meg most érkezik, hasonló paraméterrel, mint amit említesz. Nehéz elképzelni, hogy 5-snek hívnák a 6-ik generációs iPhonet.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) Ocarina válasza Blyan (#25) üzenetére


Ocarina
aktív tag

A név lehet, hogy i5 lesz, de szerintem nem lesz buta/olcsó iPhone4(s), hanem az olcsóbb az, az i4 lesz 8GB-tal. Majd meglátjuk.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#27) Blyan válasza Ocarina (#26) üzenetére


Blyan
félisten

Kétlem, hogy egy 8GB-os i4-et odaadnának 100-ért feltöltőkártyásan, márpedig ezt a célt szolgálja az a kiadás. A Voda pl a 3gs-t adja 154.000 jó magyar pénzért vitamaxszal (sic!). :C
Szóval. szerintem lesz ócsóájfón, és a touch4g turbózott változata lesz. Annak lenne értelme, és az kb beleférne abba az árkategóriába (és az sem lesz igazán ócsó).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Khmm... bármilyen is lesz, az biztos, hogy szép lesz!:D Nem fognak csalódást okozni ezzel még.. Bár Steve nélkül a 6 vagy esetleg a 7 már biztos nem lesz az igazi....

(#29) GALARDO válasza adrianv (#15) üzenetére


GALARDO
addikt

ez már nem vicces inkább siralmas.

Ugyan ez elmondható a helyesírásodról is. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) Xero


Xero
nagyúr

Szinte biztos, hogy nem fog rosszul kinézni.
Az is biztos, hogy ha eléri a 4"-t a kijelző mérete nekem nem lesz annyira az ínyemre. Viszont az is biztos, hogy úgyis megveszem. :B :U

(#31) Glatius válasza Xero (#30) üzenetére


Glatius
őstag

Soha nem nézett ki rosszul! Két súlyos gond volt vele mindig: a dupla minőséget négyszeres árral párosították, és a stabil rendszert csak szolgáltatások megvonásával voltak hajlandók biztosítani a designerek. Teljesen mindegy hogy "bug vagy feature" ez sokakat el is riaszt. A többi már csak körítés, ha valami jó, akkor kicsivel nehezebb súlyba, vagy leheletnyivel kisebb kijelzőbe is beletörődik a vásárló.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#32) Xero válasza Glatius (#31) üzenetére


Xero
nagyúr

A négyszeres ár azért több mint túlzó. Én kőkemény 30e Ft-ért vettem több mint 3 éve a 3G-met. Idén sem vagyok hajlandó 80e-nél többet adni majd 2 év hosszabbítással az új készülékért. Hasonló kategóriájú Android alapú készüléket, pedig nem kapok 20e Ft-ért sehol ilyen kondíciók mellett. 3 éve meg nem hogy 7500Ft-ért nem kaptam volna, de nem is létezett :P

Azt viszont be kell látni, hogy sok olyan vásárló van, aki több okból is hűséges marad, legyen bármilyen az új készülék:
1. Kiadott egy kalap pénzt App Store-ban, és nem kívánja kikukázni az appokat, hogy ugyan úgy megvásárolja Android Market-ben.
2. Van egy bevált eszköz parkja, amibe a legjobban az iOS alapú eszköz illik bele.

Engem ezek tartanak az iPhone mellett, meg nyilván valamilyen szinten a márkahűség.

(#33) Glatius válasza Xero (#32) üzenetére


Glatius
őstag

Na ja.... egy kicsit megszaladt a cerkám... de csak stilisztikai túlzás volt :)
A többiben igazad van ha az ember elindul valamerre, nagyon kicsi az esélye, hogy visszaforduljon. Az iPhone -nak viszont akkor sem szabad, hogy csalódást okozzon! Androidot - jól/rosszul - ugyanis tucatnyi gyártó csinál, van mozgástér de ha az iOS-ból kiábrándul valaki, akkor a Bada-tól a Symbian-ig sok minden csábítja. Ezért várható, a "nagy durranás".

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#34) llaszlo válasza Glatius (#31) üzenetére


llaszlo
veterán

Pont a hétvégén írta valaki a Viber nevű appról, hogy az mennyire semmit sem tud (csak olyan ismerőssel tudsz rajta beszélni akinek szintén van Viber a telóján EZT VISZONT KIVÁLÓAN TESZI). Felhozta ellenpéldának a Skype-ot meg a Fringet amik bugosak, sokszor nem működnek szívják az akkut stb. Minek a sok funkció ha bugos, nem működik rendesen és csak idegesíti a usert?
Pont az apple jutott eszembe, hogy tudom, hogy kevesebbet tud, de sokkal kevésbé bugos, nincs vele szívás (vagy jóval kevesebb) és működik rendesen.
Pl Androidon a copy-paste elég szarul van megoldva. iOS-en sokkal jobb. Tudom, hogy az Androidos telefonok többet tudnak csak bonyolultabban és bugosabban aztán csak a "fejfájás" van utaán. A legtöbb user meg nem akar olyanokkal szarakodni, hogy másik romot tegyen fel, azzal meg pláne nem, hogy pl terminalban átírjon valamit egy-egy fájlban.
Egyszer Steve Jobs talán a mobileme kapcsán nagyon kiakadt. Megkérdezte, hogy mit kellene annak a programnak tudnia. Elmondták neki. Majd ezt kérdezte: Akkor miért nem tudja azt?

Én simán lemondanék az androidnál pár funkcióról, hogy a többi normálisan és megbízhatóan működjön.

[ Szerkesztve ]

(#35) Glatius válasza llaszlo (#34) üzenetére


Glatius
őstag

Igen, ez így van. De vagy többet tudjon egy prestige-készülék, vagy ugyanazt, de jobban. Ha egy leheletnyivel kevesebbet ad, és még drágább is, már tényleg csak a sznobizmus ami megtarthatja az érdeklődőket.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#36) Blyan válasza Glatius (#35) üzenetére


Blyan
félisten

Vagy csak elég a kevesebb, de az legalább jobb minőségben - cserébe. Ez nem lehet, mindig mindenkor csak a sznobizmus vezérelheti azokat akik almatelót vesznek?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) llaszlo válasza Blyan (#36) üzenetére


llaszlo
veterán

"mindig mindenkor csak a sznobizmus vezérelheti azokat akik almatelót vesznek?"
Ezt mondják az almatrollok. :)

Nekem már a Desire is túl vékony, nem tudom, hogy mire jó ez a céltalan vékonyítás. Már már a használhatatlanság határát feszegetik. Az eslő 3 modell pont jó volt vastagságban és formailag is. Pl abból lehetett volna egy kicsit több éllel - mint pl a régi MacBook és az új Pro-k esetében vagy iPad 1 - 2 - készíteni egy szép design-t.
A sok vékonyítás helyett inkább tehetnének bele nagyobb, erősebb akkut.

[ Szerkesztve ]

(#38) Glatius válasza Blyan (#36) üzenetére


Glatius
őstag

Ahogy llaszlo is mondja: a designerek és hírközlési mérnökök munkaórák ezreit feccölik egy vékonyabb készülékbe, ami miatt az ára az egekben lehet, mert az olyan felvágós... de ezzel nem kap többet a felhasználó. Egy mp3 csengőhang annyira fájna? Vagy legalább MIDI mint a 10 évvel ezelőtti készülékeken... És ezzel a legapróbb szolgáltatásról beszélek. Az akku is elemi dolog, miért ne lehetne az iPhone az első egyhetes okostelefon...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#39) Remus389 válasza Glatius (#38) üzenetére


Remus389
veterán

mi nincs az iphoneban mp3 csengőhang? polifonikus?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#40) Blyan válasza Glatius (#38) üzenetére


Blyan
félisten

Azért beláthatod, hogy nem az mp3 csengőhang beállítás tesz jóvá egy mai okostelefont, de ha tévedek, akkor nyugodtan mondd meg.
Másrészt meg, azt nehezen hiszem el, hogy nem lehet bármit beállítani csengőhangnak, legfeljebb macerás és korlátozva van a mérete, hossza.

Szóval, ha annyi szól az iPhone ellen, hogy vékony és nem tudod a brandenburgi koncertet beállítani hívásjelzés gyanánt, és az akksi is lemerül - mint a többi konkurensnél, akkor az elég sovány. Mert egyéb használhatóságban, sebességben, és - vicces lesz ilyet mondani de - még időtállóságban is bőven a piac egyik legjobb ajánlata.
Rendben, az árát meg az fizeti meg, akinek telik rá. Na bumm, de ez utóbbi ne legyen már sznobizmus.

Na de nem az én tisztem védeni a cuccot, még csak nincs is nekem. :C

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41) llaszlo válasza Blyan (#40) üzenetére


llaszlo
veterán

A sznobizmust azért hozza fel a sok troll, mert van egy rakás ember főleg kis hülye tinik akik csak azért vesznek iPhone-t, mert az menő és drága.
Ettől még egy jelentős réteg azért veszi, mert tényleg ez kell neki és ki is használja. Persze ezt a trollok nem látják.

A vékonyság az tényleg lehet egy komoly ellenérv, mert akár baromi kényelmetlen is lehet a használata. Bár erre Steve csak annyit mondana vegyél hozzá tokot. :) Majd kiderül, hogy ha kijött.

(#42) Blyan válasza llaszlo (#41) üzenetére


Blyan
félisten

Ez igaz, csak sajnos ez a mai irányvonal, mint emlékezhetsz, hogy anno a legkisebb mobilra gyúrt mindenki, most a legvékonyabb tepsi a gyártók netovábbja. Majd talán ez is elmúlik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) Glatius válasza Blyan (#40) üzenetére


Glatius
őstag

Nem figyelsz. Csak te vélted olvasni, hogy szerintem mi tesz jóvá egy készüléket... én csak azt mondtam, hogy a fejlesztés iránya a józan ésszel megy szembe. Hiányoznak azok az apróságok, amiktől igazán sajátnak érezheti a telefont a gazdája, és azok a praktikumok is, amitől megbízható eszközzé válhatna.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#44) Xero válasza Glatius (#43) üzenetére


Xero
nagyúr

Te azt írtad, hogy nem lehet egyedi csengőhang. Ez pedig marhaság.
iTunes-ban lévő bármilyen zenéből 3 lépésben lehet csengőhangot gyártani. :K

(#45) Blyan válasza Glatius (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom Te mit értesz megbízható eszköz alatt... Próbáld már megfogalmazni, lehetőleg objektívan, mert a szerintem és a nekem, meg hasonlóak eléggé ködösek.

A fejlesztés a józan ésszel szemben, nos, mégis sokan (gyártók) ahhoz próbálnak felnőni vagy másolni, vagy inkább túlszárnyalni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) johny dragon válasza Misály (#10) üzenetére


johny dragon
aktív tag

:W Az az információ, ami nem hivatalos forrásból kerül ki a netre, az kiszivárog...

Xperia mini pro 4.0.4

(#47) Glatius válasza Blyan (#45) üzenetére


Glatius
őstag

Mondom hogy nem figyelsz...
-Hatalmas költséggel tovább vékonyítanak egy olyan készüléket, ami gyakorlatilag tökéletesen el van találva.
-A "fejlesztéssel" nyert helyet nem használják fel, hanem kisebbre építik a készüléket. Ez szilárdságtanilag is gáz és az akkuidő növelése helyett a gyártó magának szerez egy címet.

Nem állítottam többet, mint hogy a szűk célközönség nem a felhasználók között van, és nem is az aranyifjak között, hanem a szakfolyóiratok tesztelőit akarják elkápráztatni egy idénnyitás erejéig.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#48) Blyan válasza Glatius (#47) üzenetére


Blyan
félisten

1. Aszittem ez a Samsung... emlékszel mi volt az iPad 2 megjelenése előtt és után?
2. Ez minden gyártóra igaz, a szakmát akarják megnyerni, jelenleg ez az irányvonal, ez van, fentebb említettem, korábban meg a kicsinyítés volt a divatos, egymást érték a kicsi, még kisebb legkönnyebb telefonok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) Ricardo


Ricardo
félisten

Még jó hogy nincs agymosás :D Azt se tudni hogy fog kinézni, de lehet rendelni

Ide a rozsdás bökőt, hogy lesznek így is jópáran, aki fognak rendelni, mert az 2alma csak jó lehet".

(#50) Xero válasza Ricardo (#49) üzenetére


Xero
nagyúr

Agymosás...

Itt van az én érvem az előrendelésre, és vannak ezzel még így jópáran.

Én meg úgy vagyok vele, hogy nem értem azokat az Android huszárokat, akik két havonta cserélik a telefonjukat, mert 50MHz-el lassabb mint egy új modell.

Who cares?

Szerintem teljesen felesleges az előrendelőket szidni, mindaddig amíg nem vagyunk képesek megérteni sokuk indokait. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.