Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nigér


Nigér
őstag

Hát ez tök égő.
Abba a 72%-os profitba már nem fért volna bele egy hangyányit vastagabb, vagy ellenállóbb ház? :U

(#52) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagy telefonokat zsebbe hordani szerintem veszélyes. Mármint a telefonra. Az övtok sokkal kényelmesebb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53) vm93hun válasza Fancy-boy (#49) üzenetére


vm93hun
aktív tag

i5s: pontatlanok a szenzorok

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#54) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

OK, talán kicsit könnyen hajlik. Ettől függetlenül ezt mégis hogy sikerült összehozniuk? Ráültek a kedves user-ek? Egyébként aki ilyen böszme nagy készülékekkel szaladgál, az hordjon hátizsákot vagy deszkás gatyát. :)

(#55) ^Boss válasza vm93hun (#53) üzenetére


^Boss
őstag

semmiképp sem kell, hogy zavarjon a tény, hogy már az első sw frissítés megoldotta ezt a nagy gate-et.

(#56) FіkuszKukіsz válasza <Adamsky> (#54) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem ez az első phablet a piacon. De az első ami a zsebben hajlik. Érdekes a Note-ok nem hajlanak, sőt még a kínai phabletek sem.

Romanes eunt domus

(#57) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Ez tényleg rohadt gáz - mint Apple hívő :) viszont a többiek által felsorolt régebbi szeriakra jellemző hibák egyediek lehetnek, mert egy iPhone eseteben sem találkoztam ilyen hibákkal. Megjegyzem nem 1-1 db volt ilyen telefonokbol, hanem nagyon sok. Az 5s kivétel , abból az elsőt nyuzom. Ennek annyi a baja hogy ios 8 óta merül a facebooktol es imessagetol , de nagyon.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#58) Luck Dragon

Azért ezt az apple hogy magyarázza meg, mert hosszú távon, akár hogy is vigyáz az ember a 350+ telefonjára biztos hogy egy picit meg lesz hajlítva. A videón játszik könnyedséggel hajlik meg ilyent meg apple-nél nem nagyon láttam sem tapasztaltam ettől egy picit meg megilletődtem :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#59) Lambach válasza Kékes525 (#52) üzenetére


Lambach
tag

Frászt. A Matemnek kutyabaja, pedig hajolok vele, meg minden.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#60) Eeshtvaan


Eeshtvaan
tag

Nekem is kapásból az "Epic fail" jutott eszembe. :D Gyerekek, 300 rugó egy olyan telefonért, amit még zsebre sem tehetsz... szerintem az Apple kezd önkritikussá válni. Kíváncsiak, hogy a birkaösztön meddig képes még hajtani feléjük az embereket.

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#61) #03372544


#03372544
törölt tag

Ezek a flame-keltő cikkek már kicsit unalmasak.

Ki hord egy ekkora tepsit nadrágzsebben, meg ki ül rá a telefonjára, most komolyan?
Az én telóm 2 centivel alacsonyabb és 1 centivel keskenyebb, 20 grammal könnyebb mint ze a 6Plus, de már ez is határeset zsebben, hátsó zsebbe meg eleve nem teszem mert nem akarok ráülni.

(#62) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nem baj,majd jön az ios 8.1 és az sw frissítéstől visszahajlik :D :DD

Az oké hogy zsebben nem hordjuk,de bárhol máshol is érheti olyan nyomás,ahol szintén meghajlik pl:táskában,űlésen fejtve, stb...viszont jó pont a kijelzőnek,mert az jól bírta!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#63) AS


AS
félisten

Lg már reagált is :D

LG Electronics UK trolls the bending iPhone on Twitter

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#64) sasa134


sasa134
addikt

Ez nem bug, ez feature. Csak még nem ismerte fel az emberiség.

Avanti Roma

(#65) gabancs válasza FіkuszKukіsz (#56) üzenetére


gabancs
addikt

Mert azok tudatlan parasztoknak készültek terepre. Az alma meg igen fontos embereknek irodába. Még mindig nem érted? PRÉMIUM!

(#66) FіkuszKukіsz válasza alkatraz3000 (#57) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az i4 könnyen törött. Ezt alá tudom én is támasztani.

Romanes eunt domus

(#67) vm93hun válasza ^Boss (#55) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Nem is zavar mert tudtam róla. De akkor is röhögni való, mert az 5s-ben csak az ujjlenyomat olvasó meg a 64bit-es processzor az egyetlen plusz, meg a kamerán javítottak egy kicsit... a többi mind ugyanaz és még így is sikerült elqrni.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#68) kovadika


kovadika
őstag

Vicc lett ez a gyarto. De legalabb retina HD.

(#69) Varszegig


Varszegig
veterán

Nem tudom, mit vagytok kiakadva. Ez nem hiba, hanem az apple fantasztikus újítása, feltalálták az összehajtható phabletet. Win-win: széthajtva elég nagy, összehajtva meg elfér egy kis női táskában is:)

(#70) markusz5 válasza Tigerclaw (#50) üzenetére


markusz5
csendes tag

Én pl a Note 3-at zsebben hordom, és kb észre sem veszem. Adódtak már olyan helyzetek mikor éreztem hogy nyom, de azok is olyan szitukban amiket nem mindennap csinálok. (PL egy platós kocsi hátuljára fellépés). Gondolom a negyed milliós telefonos emberkék nem jógázni vették a telefont. Meg gimnasztikázni. Szerintem a zsebben hordás benne kéne hogy legyen a napi használatban amit kiKELLENE bírnia. Meg ugye ne a hurkaszórító csőnacit vegyék fel akkor. :U

[ Szerkesztve ]

(#71) HKorn


HKorn
addikt

nesze neked 70%-os profit, silány minőség jó drágán. Ez tényleg gáz az Apple-re nézve.

De szerintem ez sem lehet elég nagy baki ahhoz, hogy ne vegyék, mint a cukrot. Ha atomjaira hullana 3 nap után, akkor is megvennék.

Run&Ride

(#72) Kékes525 válasza Lambach (#59) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, de én maradok a övtoknál, esetleg bőrtok és kabát, zakó, dzseki belső zseb. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#73) #03372544


#03372544
törölt tag

Nekem Bender jut róla eszembe.

(#74) judas13


judas13
addikt

Tíz milliós visszahívás azért húsba vágó lenne még egy Appelnek is. :U

Tesztelni kéne a hasonló kialakítású - fémházas - konkurenseket is most vele együtt, hogy tisztább legyen a kép.... vagy rá is írhatnák a doboz aljára, készülék hátuljára, hogy** zsebben nem hordható, csak azért ez komolytalan lenne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#75) jonnyjoker01 válasza Quqesz (#62) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD

Ez gáz.

@AS: hú de nagyon megy a trollkodás/szolgenkopi mostanában a mobilgyártók között :D

("bigger than bigger" by apple "better than bigger" by sony stb... ) :D

@ujjobbagya: :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#76) DemonDani


DemonDani
addikt

Úgy látom ez az a topik, ahol már az Apple fanok már nem is próbálkoznak.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#77) Braddock


Braddock
őstag

Sosem értettem, hogy egy bizonyos méret felett valaki akkor is a zsebében tartja a telefont, amikor pld. leül. :F

(#78) daniel909


daniel909
addikt

Nagyo kamu szaga van ennek...nem hiszem el h el hajlik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#79) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Hát ez nagyon durva. Nem szeretnék sose így járni! :(

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#80) -FreaK- válasza #03372544 (#61) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én a szintén 5.5col-os G3-at hordom szűkebb nadrág zsebében, ugyan néha picit kényelmetlen, de hordható, tehát szerintem vannak egy páran a földön akik így hordják. Még ülni is simán lehet benne.

A hozzászólásokon meg marha jókat röhögök, de tuti törölni fogják őket mert sok a negatív komment..

[ Szerkesztve ]

(#81) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Hogy ti milyen maradiak vagytok. Jönni fog az ájprotézis, amit a combodba kell építeni, lesz benne egy iPhone 6 dokkoló, ott kell majd hordani. Azt hittem hogy ez egyértelmű ;]

(#82) h3lios válasza -FreaK- (#80) üzenetére


h3lios
addikt

Én a G2 -vel vagyok így, és max akkor kényelmetlen, ha lehajolok cipőt kötni. De más szituban nincsen vele semmi gond.
Ja, és még mindig nem ment át G Flexbe. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#83) FіkuszKukіsz válasza daniel909 (#78) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

(#48)

Ott a link a macrumors-ról. Azt sztem nem lehet a hater kategóriába sorolni.

Romanes eunt domus

(#84) Fritz Teufel válasza daniel909 (#78) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Körül kellene nézni külföldi fórumokon, ahol arra panaszkodnak, hogy a készülék felveszi a püspökfalat formáját a farzsebben.
Szerintem csak egy kellően vastag tokot kell rá venni és továbbra is a Apple terméke a legjobb. Anélkül csak a most flexibe... :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#85) Dottore válasza Probber (#32) üzenetére


Dottore
addikt

A fekete iPhone 5s kopás is csak lejáratókampány. Ami annyira jól sikerült, hogy kb. igaz is.

(#86) Zolik


Zolik
senior tag

A legnagyobb probléma, hogy csak a bevételt akarták a 6+-al növelni. Kiforratlan, nem tesztelt. Labor körülmények között nyilván ez elő se jött. Akik meg gondolom kiadták tesztelésre valahogy nem hordák zsebbe vagy nem tudom, de egy ilyen amatőr hibának egy ilyen neves gyártótól nem lett volna szabad soha megtörténnie. Kapkodás, gyorsan kell valamit mutatni a note 4el szembe, elkápráztatni a részvényeseket és új hypot generálni. Jobs most forog a sírjába..
Biztos vagyok benne, ha ezt pl a samsung játszotta volna egy már égne a fél samsung székház..az én s4-emmel már többször ültem rá nagy oda nem figyelésemben farzsebbel, soha semmi baja nem lett. Persze gagyi műanyag, de legalább nem törik ripityára...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#87) gabancs


gabancs
addikt

Majd a Nillkin gyárt hozzá egy prémium acél keretet.

(#88) kpal


kpal
veterán

hajtogathato kijelző létezik: D

(#89) #03372544 válasza judas13 (#74) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az megvan mikor a kiscsaj betette az S5-öt éjszakára a párnája alá, az meg kigyulladt? :)
Mégse írják rá a hátuljára hogy "ne tedd párna alá".

(#90) big-J


big-J
őstag

Elhiszem hogy kevesen hordanak ekkora telefont farzsebben, csak hogy nem farzsebben történtek ezek. Simán első zsebben...

(#91) rosszfiu18 válasza SkyLine3000 (#2) üzenetére


rosszfiu18
tag

Inkább csak Iphone 6 Plus FIX flex... mert lényegében, ha egyszer meghajlik, úgy is marad (persze, gumikalapáccsal kiegyengethető) :)) :DDD

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#92) szetib


szetib
tag

Hát ez kellemetlen...
Azért tegyük hozzá egyes kommentelök hozzászólásaihoz, hogy
1. Attol mert öltönyöd van meg iphone-od, még lehetsz műveletlen,
2. Attól mert öltönyben hordod az iphone-t, függetlenül, hogy művelt vagy vagy sem, el fog hajlani.

A 3GS volt az egyetlen iphone amiben nem csalódtam. Most a Note 2 (5.5" kijelző) szolgál, de vennék iphone-t ettől függetlenül.
Pedig nem is vagyok művelt, bár öltönyeim vannak. :)

(#93) Eagl3


Eagl3
veterán

Mégis, mit várnak egyesek egy 2-3mm széles alumínium laptól? Ugyan így meglehetne hajlítani az iPadeket is. Az meg egyenesen vicc kategória, hogy egy műanyag házas telefonnal van összehasonlítva, hogy mennyire hajlik, nem kell mérnöknek lenni ahhoz, hogy belássuk mindkettő ugyan úgy hajlik de az alu úgy marad.
Hozzáteszem, ha ilyen erővel nekiálnék feszegetni a Sony Z2-őm, lehet szétpattanna az egész.

(#94) Zolik válasza gabancs (#87) üzenetére


Zolik
senior tag

jaja beteszed tokba és kb totál mind1 hogy néz ki a telefon (+5-7000 Ft) :D nem baj lényeg, hogy "prémium" anyaghasználat

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#95) Retekegér válasza HKorn (#71) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hol láttál 70%-os profitot?

<< Heimdal >>

(#96) #03372544 válasza szetib (#92) üzenetére


#03372544
törölt tag

Egész biztos nem vagy művelt? :)
Csak azért kérdezem mert a szomszéd fórumon pont az megy, hogy az átlag iOS user intelligensebb az egyéb oprendszerek használóinál.

(#95) Retekegér: Egy másik cikkben képesek voltak leírni hogy az új szifon anyagköltsége és eladási ára között 70% a különbség. Semmitmondó baromság de a flame-et lehet vele szítani. Meg ugye aki nem olvassa el rendesen csak hüledezve dobálózik ezzel a számmal máshol.

[ Szerkesztve ]

(#97) Zolik válasza Eagl3 (#93) üzenetére


Zolik
senior tag

Itt nem arról van szó hogy ki hogy feszegeti, hanem arról, hogyha bent felejted a zsebedbe és leülsz akkor úgy is marad...egy ipadot nyilván nem a zsebedbe hordsz, vagy igen?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#98) Steve1207


Steve1207
veterán

Egy élmény volt elolvasni a hozzászólásokat! :DDD Elég ciki a helyzet.
Ha már mennek a poénok, a kamera kitüremkedést megoldó, magyarok által készített videót láttátok? [link]

.

(#99) BalanceR


BalanceR
addikt

Troll mode on:
IPhone 3g - szériahiba : reped a töltôcsati mellett
IPhone 4 - szériahiba : elmegy a térerô
IPhone 5 -szériahiba : home, sleep gomb hamar tönkremegy
Iphone 6 plus - szériahiba : meghajlik a hátlap.

Prémium minôség, átgondolt tervezés....

Konklúzió: Az elsô IPhone volt a legjobb.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#100) sys25


sys25
aktív tag

Ezen most nagyot röhögtem! :D
Nesze neked méregdrága telefon...
Úgy néz ki az Apple-nek még meg kell tanulni phabletet tervezni! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.