Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) St3ven


St3ven
addikt

OMG

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Akkor legyen a neve iPhone 6 Plus Flex. ;]

(#4) Lecs@


Lecs@
addikt

Videóval

512 GB

(#5) Menslee


Menslee
tag

Jöhet perelni az LG, lopják az ötletük :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#6) AS


AS
félisten

Hát ez lol.
Kipróbálták a hogy Galaxy Note 3 is hajlik de nem :C

Ki bírja jobban a hajlítást a Note 3 vagy Iphone 6 plusz?:)
Iphone 6 p
Note 3

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) FіkuszKukіsz válasza Menslee (#5) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ez az új apple ficsőr. Ha akarom flexet csinálok belőle. :)

Romanes eunt domus

(#8) sanyijedi


sanyijedi
őstag

hát érdekes, majd valami új tokot adnak hozzá ami ellenállóbbá teszi. :D

amúgy nem tudom elhinni, hogy meghajlik max farzsebbe ha ráül a 300 kilós amerikai, akkor meg mit csodálkoznak?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9) Freiherr


Freiherr
őstag

Majd a fanok megmagyarázzák,hogy ez azért jó,mert így pont a fókuszpontból látsz mindent,tehát ez innováció.:)

XXX

(#10) h3lios


h3lios
addikt

Csak hogy az Apple-t idézzem: "Nem az iPhone-al van a baj, az emberek hordják rosszul."

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#11) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Most mivan?
Ja kérem...rosszul rakod a zsebedbe :)

(#12) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Meg mondjuk, ha lassan nem fél milliméter vékonyak lennének a telók, nem lenne ilyen gond.

(#13) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Nesze neked, "PRÉMIUM" !

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#14) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez nagyon juj.

valami

(#15) eventus


eventus
veterán

iFlex :) Vajon szoftver frissitessel orvosolható? Mint a vízállóság az os7 esetén :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#16) Lecs@


Lecs@
addikt

Várom a fórumon lévő megrögzött Ápple Fánok védelmi szempontjait ide is. Fognak jönni érvekkel vajon ?

512 GB

(#17) markusz5


markusz5
csendes tag

Ha ezt strapabíróra csinálták volna , akkor az a 70%-os haszonkulcsba nem fért volna bele. :DDD

(#18) culas25


culas25
tag

Az LG milliókat költött fejlesztésre, hogy megalkossa a flex-et, a Apple meg véletlenül csinált egyet. Tudnak valamit a srácok :D

(#19) kcsa


kcsa
veterán

Rosszul fogják ahogy nézem a videókat :D

(#20) maross


maross
veterán

Majd jon a hivatalos segitseg: rosszul teszitek be a zsebetekbe, ezt forditva kell es kicsit mas szogben ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21) wozzy


wozzy
tag

tiszta szégyen

(#22) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Iphone meghibásodási kronológia:

i4: zsebmagasságból ripityára törik
i5: karcolódik, mint atom
i6: elgörbül az egész telefon

Mi lesz az Iphone 7-tel? Elolvad a kezedben? :D

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#23) Injun


Injun
aktív tag

Remélem jó drága lesz ;]

(#24) Robertoq válasza AS (#6) üzenetére


Robertoq
őstag

Látszik, hogy a phablet nem az Apple terepe ;]

(#25) #76500480


#76500480
törölt tag

Valami vastelepi alumíniumot használhattak fel, sebaj. Kijelző legalább OLED mert jól bírja a hajlítgatást. :D

(#26) s4tch válasza Lecs@ (#4) üzenetére


s4tch
veterán

Utolsó mondat:

"Ez a kecses kialakítás átka."

Fixed for ya:

"Ez az átgondolatlan tervezés ill. gyártástechnológia átka." Más vékony, nagy méretű telefonok nem hajlanak.

[ Szerkesztve ]

(#27) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

uff!

a: csinálnak majd egy strapabíró iCase-t, 50K.
b: kijavítják, de az már innováció, így a 6 plus ára már 500K
c: no comment... :))

#?*@&!

(#28) sanyijedi válasza AS (#6) üzenetére


sanyijedi
őstag

na majd a fémkeretes note4, azért az egyértelmű hogy a műanyag flexibilisebb..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#29) aprokaroka87 válasza wozzy (#21) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha strapabirő lenne ilyen nem történt volna meg
Persze a teszt során mindenféle fizikai erőbehatást vizsgálni kellene.

(#30) gabancs


gabancs
addikt

Ennyi pénzért még ne is hajoljon?

Egyébként meg ettől lesz prémium. Ne, hogy már paraszt módon farzsebben hordják. Ehhez öltöny illik. A zakó zsebében nem hajlik. Az alsóbb rendűek meg hordják farzsebben a droidot.

[ Szerkesztve ]

(#31) DeathAdder


DeathAdder
veterán

300 ezres telefon, az oszt igen :C

(#32) Probber


Probber
őstag

Felfújt, gyerekes, lejáratós baromság ez az egész. A videóban is látni, hogy nem olyan egyszerű azt meggörbíteni, emberünk keze is beleremeg. Egy ugyanilyen vastag, de tömör alumíniumlapot is meghajlítasz ilyen alapon.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#33) vicze


vicze
félisten

Amúgy vicces amikor azt mondja, hogy a "alumínium a teló tehát meg lehet hajlítani". Akkor fogjon egy One-t vagy One Max-ot és kezdjen el gyúrni. :D (nem horpadást mondom, hanem hajlítást.)

@Probber: Tömöret? :D Na muti, milyen erős vagy. Legalább gondold végig miről beszélsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) zsuha válasza vm93hun (#22) üzenetére


zsuha
aktív tag

LOL :DD

(#35) zsigus válasza Probber (#32) üzenetére


zsigus
őstag

"Egy ugyanilyen vastag, de tömör alumíniumlapot is meghajlítasz ilyen alapon."

Na azt megnézném...

(#36) devast


devast
addikt

Csak mert vicces kedvemben vagyok....

(#37) Márko88


Márko88
aktív tag

Ilyen hibával is eladnak további 10 milliót. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#38) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Majd a fanok úgy is megmagyarázzák, hogy ez egy szélsőséges használat (biztos fake), mert amúgy "normál" használat esetén nem tekergeted a készülékházat ;] (....és persze olyan elő sem fordulhat, hogy a zsebedben hordod,és ez történik).

Mondjuk arra leszek kíváncsi, hogy az Apple-nek mi lesz a válaszreakciója erre :U

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#39) Lambach válasza culas25 (#18) üzenetére


Lambach
tag

:D :D

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#40) randras


randras
veterán

Lehet még ezt a szánalmat hova fokozni? :DD

(#41) pakriksz


pakriksz
őstag

"prémium minőség"

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#42) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Bend different. Gondolom akkora hatása lesz az eladásokra, mint anno az "antennagate" botránynak. Egy kis plusz marketing.

<< Heimdal >>

(#43) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Na most itt az történik hogy a zsebedbe rakod,és nagyon szorosan van benne,akkor elhajlik
Mert ez csak szerintem úgy történhet meg ha pl egy ilyen hatalmas phablettel lehajolunk és az megynyomja a telefon valamely oldalát

(#44) #95590400


#95590400
törölt tag

egy samu hírnél meg jönnek már megint az igénytelen műanyag postok... :DDD
amúgy megnéztem a Jiayu G5S -emet, de nem tudom meghajlítani sem. :D
igaz 2 mm-el vastagabb meg nehezebb.
kíváncsi lennék egy s2-re, az kb. olyan vékony, mint az ájfón.

[ Szerkesztve ]

(#45) batai15


batai15
félisten

Epik fail

(#46) opr


opr
veterán

Hmmm. Lehet Tim Cook túlfőzte? :DDD
Egyébként meg: You flex it wrong.

Btw, a megoldás, amolyan apple módra egyszerű. A lekerekített sarkú téglalap mellé pont befér a hosszába hajlítás, mint szabadalom, és kész. Innentől kezdve bárki meghajlítja a telefont, azt be lehet perelni, mert ellopta a szellemi tulajdonukat. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47) Ádám16


Ádám16
addikt

Akinek van egy kis esze türelme, az tudja, hogy nem igazán érdemes első szériás készülékeket vásárolni.
Ez az iPhone legalább annyira prémium, mint egy kínai nonamephone, ha ez tényleg nem 1-2 készülékre vonatkozik (bár akkor is gáz), és most nem flémelni akarok. Kiábrándított.

(#48) FіkuszKukіsz válasza Probber (#32) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

aha persze.

Itt a fórum. Macrumors ha mond neked valamit.

iPhone 6 Plus slightly bent after 2 days

Romanes eunt domus

(#49) Fancy-boy válasza vm93hun (#22) üzenetére


Fancy-boy
addikt

i4: térerő elmegy :)

(#50) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Elsőre nekem is a - You use/wear it in a wrong way - jutott eszembe, más részről viszont én a Lumia 800-amat se hordom/tartom szívesen a nadrágzsebemben, se elől, se hátul a farzsebben, mert már kicsit kényelmetlen, pedig az jóval kisebb. El nem tudom képzelni, hogy miért akarnak bárki is egy olyan phablet szerű telefont zsebben hordani, mint az iPhone 6 plus, vagy a Samsung Note.

Szóval míg szerintem is visszaütött a szokásos vékonyságot és súlyt mindenek elé helyező Apple designelv, a hülye felhasználó is hibás, akinek nem esett le, hogy az iPhone 6 plus, már nem hordható, nem használható úgy, mint a korábbi iPhone-ok.

Szerintem sokakat elcsábított az iPhone 6 plusban lévő néhány extra feature a normál iPhone 6-hoz képest és megvették anélkül hogy belegondoltak volna a hátrányaiba (és itt nem erre a hibára gondolok)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.