Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Meggyi001

(#17) marositech:

"Vegre van egy masik harcos aki ezzel foglalkozik! 10 eve csinalom. Csak igy tovabb!"

Én még csak 3 éve. De remélem lesz több is. Köszi, neked is minden jót! :R

"32GB SSD eleg lenne a Win 10-nek?"

Jellemzően igen, elég. Miután mindet szükséges segédporgramot feltettem a windowsra, kb. marad még 3-5 GB. Mindig elmagyarázom az adományozottaknak, hogy a C-re nem telepítünk semmit a netről, csak a D-re. Mert teszek bele még egy sata vagy pata lemezt is általában. És megmutatom nekik, hogy a windows hogyan kell takarítani hetente, hogy ne nőjön a mérete.

"Amit en tapasztaltam, hogy legtobben notebookot akarnak adomanykent. "

Itt csak elvétve. Ritkán. Három ilyen esetem volt csak asszem.

"A masik ami megszomorubb, ha nincs benne Win, (marpedig adomanyozni ugy legalis, ha van benne Win azaz legalisan) akkor kukazzak a gepet."

Hát ezért vagy magyarból vagy külföldről, de mindig megoldjuk a windowst. Sztem sose fizettem érte többet, mint 3.000. Vagy windows 10 vagy windows 8.1, amelyik épp akciós. Aztán mivel a Microsoftnak jó a kód, nekünk akkor meg pláne jó :D .

(#16) Doky586:

"Szia! Szeretném megkérdezni hogy ezen gépeket kiknek adományozzátok? Óvodások v kisiskolások v középiskolások v nyugdíjasok, nagymamák vagy...?"

Jellemzően olyan családoknak, ahol 14 év alatti iskolások van/vannak. Van olyan család hat gyerekkel, ahová 3 gépet is vittem. De kirívó esetek is vannak. Egyedül álló felnőttek vagy 20 éves életkezdő fiatalok. Nekik a hátterük miatt, mert vagy szociális munkások vagy magámemberek, de például sokat tettek a közösségért, vagy a szegényekért.

""És ők mire használják jellemzően? Internetezés, játékok (GTA5, halflife), iskolai feladatok, diplomamunka írás, faszbukozás, skype, stb..?"

Nagyrészt iskolai feladatokra, skype, teamwiever, M. teams, netezés, face,. Kisrészt filmek, játékok.

"Illetve windowst írtál. win10? Miért nem valami Linuxot teszel rá? Lehet kevésbé állítgatnák el, stabilabb lenne."

Szerencsére inkább hardveres garanciás gondjaink vannak. Táp elszáll, vinyó elszáll, alaplap
elszáll, stb. Ha jól emlékszem a windows elállítása miatt még nem hívtak ki.

(#19) PSti:

Hát a videókártya egyértelműen fasza. A lap: hát ilyen kicsi lapokkal még sosem dolgoztam. :Y . Passzív cpu hűtés, és hol a cpu áram hely? Meg milyen memória megy bele? Négy magos proci van benne? Laptop memória? :Y :) Durva. Természetesen ha jól működik, nagyon szívesen fogadunk minden adományt!

De egyvalamit tudnia kell mindenkinek. Az Alapítványunknak nincs pénze. Mindent szinte saját zsebből állunk. Egyszerűen nem tehetem meg, nem tehetjük meg, hogy havi mondjuk 100 "távoli/más városi" felajánlás postai költségét mi fizessük. Az havi 100 ezer ugye. Tehát aki adományozni szeretne sajnos a saját költségén kell feladja az adományt. Szekszárdon és környékén ki tudok, és ki is szoktam menni autóval érte. Ezeket csak mint általános információt, le kellett írjam. Aki tud nekünk adni, bármilyen használható adományt, természetesen nagyon örülünk neki, és nagyon szépen köszönjük!!!

(#20) andor80:

Köszönöm szépen a magam és mások nevében is. :R Sokszor volt azért olyan érzésem, olyan szituáció az életemben, hogy feladom, nem csinálom tovább. De szerencsére eddig mindig sikerült tovább csinálni.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.