Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jófélék és strababírónak tűnnek:)Nem mintha arról lennék híres hogy gyilkolom az SD-ket:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#2) peter9228


peter9228
aktív tag

Jónak tűnnek, csak a színük miatt nem vennék ilyet. Szerintem sokkal jobb, ha az SD kártya valami rikító színű (pl. rózsaszín), hogy ha valahol a természetben véletlen leejtem cserénél könnyebben megtaláljam. Vagy beleesik a vízbe, akkor is hamarabb észreveszem a rózsaszínt mint a feketét.

(#3) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

de jóé néznek ki :Y hát nálam kopik az sd :DD ide be,oda be...hamar karcolódik,de csak esztétikailag kifogáolhatóak,van sok éves 512mb-s micro sd-m,tökéletesen végzi a dolgát :DDD

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#4) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Most vettem egy Samsung 16GB, Class 6, micro SDHC kártyát a telefonomba.
Ezt a sebességet tudja a 24 MB/s helyett: [link]

(#5) Watchdog válasza peter9228 (#2) üzenetére


Watchdog
aktív tag

Csak nem elsüllyed, aztán az iszapban kell kotorászni utána? Úszóképes SD-t ide, villogó funkcióval!!! :DDD

(#6) Sub-ZeRo válasza VINIKOR (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem ez usb függő is. Nekem is van egy 16 gigás silicon power penem, itthon hozza az usb 2 teljesítményt, munkahelyi gépen meg nyöszörg. Én ezt vettem észre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) blueMerle


blueMerle
veterán

Na ez végre egy értelmes fejlesztés. :R

(#8) rudi válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Pontosan! Nagyon sok múlik az olvasón, sajnos ki lehet fogni különösen vacakot is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) gorgo


gorgo
őstag

Khm, immár sokadszor kapom k** nagy hazugságon a Samsungot. SD kártyájukból a 8Gb-os modellt választottam, mert class10-es, és azt ígérik, hogy 'akár' 21Mb írás és 24Mb olvasási sebességet tud.
Egy nagy túrósat tud ez. Átlagosan 16Mb/sec volt az olvasási és 14Mb/sec írási sebesség. Átlag, mert ingadozott rendesen, ami azt jelenti, hogy ez alá is esett. Nem elhagyagolható, hogy 350Mb-os tesztfile volt. 2 Mb-os sok közepessel, vagy sok apróval egy k nagy nulla lehet a Samu.
Igazából nekem FullHD-ben történő videorögzítéshez kellett, ahhoz szerencsére még elegendő, viszont nem ez az első pofátlanul nagy hazugság amin fogom eme neves koreai gyártót.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#10) Silentfrog válasza gorgo (#9) üzenetére


Silentfrog
veterán

Vidd vissza neten vásároltat 8, boltba vásároltat 3 napon belül szo nélkül kötelesek visszaadni az árát ha visszaviszed.

(#11) Devid_81


Devid_81
nagyúr

A robusztus felépítés miatt akár 24 órányi tengervízben fürdést, 50 G-s gyorsulást, 10 000 gauss mágneses behatást is kibírnak, illetve nem árt nekik a -40 vagy +85 °C-os hőmérséklet sem.

Bear Grylls Edition :)

...

(#12) Wazza válasza gorgo (#9) üzenetére


Wazza
csendes tag

Ezeket is úgy árulják mint az internet hozzáférést ennyi meg annyi mbit a garantált meg kisbetüvel van . A "Class 10" azt jelenti, hogy a kártya írási sebessége garantáltan 10 MB/s, végül is a szabvány megvan

(#13) Raucher válasza gorgo (#9) üzenetére


Raucher
tag

"viszont nem ez az első pofátlanul nagy hazugság amin fogom eme neves koreai gyártót."

Ez így nagyon durva.
A memória kártyák sebessége nagyon függ a hardverkörnyezettől. Hiába tudna a kártya nagyobb sebességet, ha a hardverkörnyezete nem tudja kiszolgálni.

Van CF kártyám, ami 40-42MB/s sebességet tud, SATA kártyaolvasóban. USB2 kártyaolvasóban sohasem lehet elérni ezt a tempót.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#14) Illusion1010 válasza VINIKOR (#4) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Elnéztem vmit :B

[ Szerkesztve ]

(#15) CoDWaW07 válasza Watchdog (#5) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:DDDbeépített nyomkövetővel ?:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16) Entryy válasza gorgo (#9) üzenetére


Entryy
aktív tag

Az "akár" kifejezés a legideálisabb körülmények között elérhető legeslegnagyobb értékre utal.
Az, hogy ennek a 2/3át hozza szép teljesítmény és hőbörgésre nem ad okot.

Sokak nincsenek tisztában azzal, hogy mit jelent az akár...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#17) rumkola válasza Silentfrog (#10) üzenetére


rumkola
veterán

3 nap már réges rég nem létezik, újra eladhatatlan sérült csomagolásban pedig semmit nem köteles senki visszavenni
itt pedig ugye feltéped a papírt...

(#18) kerelo


kerelo
senior tag

Jó dolog a ellenálló képesség növelése. Hatalmas ötlet.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#19) Cs_Laci válasza gorgo (#9) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Tipikus user error :W

(#20) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem értem miért jövő időben írnak róluk amikor már lehet őket kapni,
én is nézegettem őket, de ha valóban 16/13-ra képes átlagban akkor marad a mostani clas 6-os nikon az is ue-tudja a gyakorlatban

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21) pilsner


pilsner
aktív tag

Nem tudom, én vagy 2 hónapja vettem egy 8Gb-os Samsung Plus-t, az gondolom nem ez, de arra is rá volt írva, hogy víz és fizikai behatásokat tűrő.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#22) Fire/SOUL/CD válasza kisza25 (#20) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Plus modellek 24/21-re képesek, szóval elsősorban írás szempontjából az a 21MB/s nem rossz, figyelembe véve az árakat is, illetve azokat a szélsőséges körülményeket, mi nem élnénk túl. :DDD (kíváncsi lennék, hogy hol tesztelték az 50G-s gyorsulást. :)) )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#23) bdlackoo


bdlackoo
tag

van nemvizallo sd kartya is? :DDD

dinosaurs are jesus ponies

(#24) V.Dave válasza Fire/SOUL/CD (#22) üzenetére


V.Dave
senior tag

"kíváncsi lennék, hogy hol tesztelték az 50G-s gyorsulást"
én meg arra hogy hogyan? :DDD nasa-nál kilőtték az űrbe?

Egyébként ez a -40fokos szöveg csak nekem tűnik kicsit hihetetlennek?

Xiaomi mi 8 6/128

(#25) khron78


khron78
őstag

Már kaphatóak!
:)

A 16GB sdhc c10 17mb/sec írás és 35mb/sec olvasási sebességre képes nekem.
A micro változatot nem teszteltem.
Az meg hogy nem mágneseződik és vízálló, az kifejezetten jó pont.

[ Szerkesztve ]

(#26) ch003067


ch003067
addikt

Ahhoz képes hogy új fejlesztés nem is kerül sokba szerintem

(#27) kisza25 válasza Fire/SOUL/CD (#22) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azt tudom, hogy papíron 24/21, de az előzőekben páran írták, hogy nem tud annyit a valóságban, amúgy az ár/érték még így is tuti,
az az 50G gyorsulást elbírja, meg nem mágneseződik és vízálló, már csak azért is veszek egyet, jól jön, majd időutazáskor :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28) qantum


qantum
senior tag

én is vettem, jól néz ki :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#29) kisza25 válasza qantum (#28) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pontosan melyiket és milyen sebességeket produkál neked? :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#30) Allien


Allien
veterán

Mi ez a hőbörgés??? Wazze, SEMMI újat NEM hozott a Samu, csak magához képest! A Sandisk már RÉGES régen hozza ezeket! Az Ultra II változat is asszem class4-re írják, de ott is figyel, hogy 15-re IS képes. Az Extreme sorozat meg 30-ra (jééé, ez meg class6-os elvileg), és már réges rég időjárás álló. Ja, és a köv. lépés az Extreme PRO, ahol: max. 45MB/sec. írás és olvasás!
Ezen kívül, már más gyártók IS meglépték azt, amit MOST a Samu. Lásd pl Kingmax! Waterproof kártyájuk hozza azt amit a Sandisk Extreme, vagy a Samsung PRO. Már, elvileg, de ez is class 10-s.
Ami pedig a hőmérsékleti adatokat illeti, legalábbis Kingmax oldalon úgy van írva, hogy "ˇEOperation temp:-25ºC~85ºC, Storage temp:-40ºC~85ºC". De azért a -25C használhatóság se rossz, bár egy átlag user tuti elő se veszi a gépét olyan hidegben már, szerintem, és valszeg a gépe se bírja azt a hőfokot, azaz valszeg be se kapcsol a gép. Legalábbis a legtöbb belépő szintű valszeg. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#31) Fire/SOUL/CD válasza Allien (#30) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem egy "apróságon" átsiklottál, nevezetesen az árakon... ;] Az a Sandisk, ami tudja a 30Mb/sec-et, abból a 8G kapacitású az ~16k, Samsung meg ~4k, 16G-s esetén a Sandisk kb ~25k, Samsung meg ~9k... Szóval azért ez nem elhanyagolható szempont...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32) macilaci78 válasza Allien (#30) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te abból indulsz ki, hogy valaki előveszi azt a gépet.
Én olyat is el tudok képzelni, hogy azt a masinát állványon otthagyják mondjuk 3 órás exponálási idővel a csillagos eget fényképezni. Hogy hol? Hát mondjuk a sarkkörön, ahol különösen izgalmas lehet az éjszakai égbolt.

A dolog másik része a kabátzseb, vagy a nyakba akasztott fényképezőgép. Nem kell bekapcsolni ahhoz, hogy a kemény mínuszokban a nyakamban lógjon, vagy ne adj Isten az ugyancsak fűtetlen táskában egy fűtetlen csomagtérben... Egy fényképezőgép fényképezésre való, de az oda vezető út is fontos. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#33) kisza25 válasza macilaci78 (#32) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egyetértek(mondjuk az eget 3 órás exponálási idővel nincs sok értelme mivel a föld forog és ezért folyamatosan elmozdul a kép), pont ezeket akartam írni, bár még az északi sarkra sem kell elmenni hozzá, itt Ausztriában a hegyekben még nappal sem ritka a -20 fok télen, volt olyan, hogy a kocsiban felejtettem egy műanyag palackos 2l-es cola-t és másnapra felrobbant, mert szétfagyott,
a fényképezőt is simán bent felejtheted a kocsiban és így a képek nem vesznek el, nekem a fényképezőnek sem lett baja, de rendesen lelassul -20- -30 fokban :K
na meg az ár érték is ott van :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34) Allien válasza macilaci78 (#32) üzenetére


Allien
veterán

Bocsi, (számomra) hülyeség! Ha én el akarnék menni oda (akár pl a sarkkörre, -20C- fok körül vagy hidegebbe), akkor KÉSZÜLÖK rá. NEM strandpapucsba, bermudába vág neki az ember, ergo a felszerelését is megválogatja az ember. Ugyan ez jellemző a FOTÓS felszerelésre IS! Mindegy, hogy az Alpokba megy, és ott is lesz -20C fok, az ELV a lényeg! Ha fotózni akarok, és van elképzelésem, mit is, tehát nem csak kattintgatni akarok, akkor MEGFELELŐ gépet veszek, és ami qrva fontos, NEM olyan szarságon fogok spórolni, hogy memkártya, vagy akkumulátor! ;] Mint ahogyan esküvőt sem fotóznak egy vázzal, egy vakuval HIVATÁSOS, és felkészült fotósok. Ergo, Samut se fog venni profi fotós.
Aki meg nem profi, én sem, akkor is megválogatja, és egyfelől megy tutira IS, azaz, van tarcsiba Sandisk kártyám, ultra II, és extreme is. Persze ezek kisebb kapacitásúak. Azért, mert ha mégis úgy alakúl, ne szívjak más kártyám lassusága maitt (vagy a szélsőséges körülmények miatt). Igaz, gépem sem profi, hanem belépő szintű, és ráadásul finnyás a memkártyára IS, meg az akksira is, de ez is külön téma. Ja, és ha kinn hagyod a szabadba 3 órára, álványon, az se kis pénz, ott se 5000 forintos állványra fogod fellrakni. Ha igen, az a TE hülyeséged. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#35) kisza25 válasza Allien (#34) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk nem kell ennyire szélsőséges eset, mert pl csak elmész síelni és egy sima kompakt géppel szeretnél fotózni ez az árkategória pont megfelel és legalább a képekért nem kell izgulnod, bár a legtöbb embernek még csak meg sem fordul az agyában, hogy hidegben nem ugyanúgy műkszik egy fényképező, vagy egy memóriakártya, de mondjuk aki rendszeresen jár túrázni és szeret fotózni akár csak egy kompakt géppel annak ez tökéletesen megfelelhet...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#36) Allien válasza Fire/SOUL/CD (#31) üzenetére


Allien
veterán

Nem feltétlenűl az extremedigital árai a mérvadóak. ;) Ár? Ja, ha "felejthetetlen" pillanatot kellene elkapni, de azért nem fog össze jönni, mert rosszul választottál? Másfelől meg KELL tanulni fotózni! Ahhoz meg nem KELL 600 terrás kártya. Aki alap szinten utána olvas, vagy van gógyija, tudja, nem kell folyamatosan nyomni azt a szar expo gombot. Inkább kisebb, de TUTI legyen. Lehet mellé venni nagyobbat is, de legyen EGY TUTI kártyád, még ha CSAK 2 gigás is.
Másfelől qrvára benéztél valamit, még ha extreme digitalt is nézem. Pl Samu 8GB PLUS (!!!) class 10 is 7490 HUF. :P :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#37) Allien válasza kisza25 (#35) üzenetére


Allien
veterán

Ha az a kompakt "normálisan" is müxik 0 C fok alatt, az már fél siker. ;] Jó választás LEHET ez a memkártya féle is, ez nem vitás. De csodákat ne várjunk, ha csak a lutrira bízzuk, mi sikerűl, mi nem. Mint pl ugye a specifikációi is, kérdés, milyen körülmények kellenek ahhoz, hogy elérd a max olvasás/írási sebességét. Megfelelő mem kártya olvasó is kell(het), hogy ki tudd használni, de ez is mellékes. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#38) qantum válasza kisza25 (#29) üzenetére


qantum
senior tag

a 8GB class 10 -et vettem, a sebességet még nem mértem, de full videót simán rögzíti, és csak 3200,. ft volt, kell ennél jobb :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39) Fire/SOUL/CD válasza Allien (#36) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Egyrészt nem áll szándékomba venni (eddig sem állt), másrészt meg fotózással nem foglalkozom (sosem foglalkoztam), nem is írtam, szerintem valakivel összekeversz

2. Te hasonlítottad össze a Sandisk Ultra II/Extreme/Extreme PRO-t a Samsung-al, ezért a középső Extreme Sandisk áraival hasonlítottam össze, persze itt néztem őket:
Samsung | Sandisk

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40) Allien válasza Fire/SOUL/CD (#39) üzenetére


Allien
veterán

1, nem, nem keverlek össze senkivel se. Csak feltételeztem, hogy van valami tapasztalatod, de nincs. Messziről jött ember azt mond amit akar. :B
2. rossz Sandisk link, az CF kárya link. De mindegy. Drágább? MI? Ja, a kártya. Ez IGAZ! Ezzel az erővel mindig mindenből a legolcsóbbat KELl venni, és akkor minek legyen víz-, és időjárás álló kártya, ha úgy se használod. ;) Nagyobb sebesség is CSAK a kártyáról gépre másolásnál lenne értelme. De nincs, mert Te egyiket se használod. :K Akkor felesleges is beszélni erről. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#41) Fire/SOUL/CD válasza Allien (#40) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Csak feltételeztem, hogy van valami tapasztalatod, de nincs."
Érdekes logika leképzésed van hallod-e... :DDD Szerinted akinek nincs Samsung SD Plus kártyája és nem foglalkozik fotózással, annak lövése sincs a memóriakártyákhoz... Érdekes megközelítés... :N

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#42) Entryy


Entryy
aktív tag

Nem csak a fotózás létezik és pláne nem csak a hidegben fotózás.
Sztem sokkal felhasználó közelibb lehet a PDA navigációs felhasználása autóban.
Egyrészt mivel sziv. töltőről használod melegszik az akku nem is kicsit.
Másrészt "véletlen nincs klíma" vagy csak áll az autó a kütyü pedig a szélvédő mögött van nyáron. Az enyém ilyenkor hihetetlenül fel tud melegedni, természetesen fekete is.
Én buktam már így memkarit, szerencsére csak azt.
Ilyen termékekkel ez kiküszöbölhető.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#43) kisza25 válasza Allien (#37) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy nikon coolpix s3100, nem a csúcsok csúcsa,de nekem még ez is sok, nem lehet mindenki profi fotós:) na ehhez szerintem simán vállalható ez a kártya ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#44) qantum


qantum
senior tag

azt olvastam egy könyvben , hogy minden mentés után érdemes a kártyát formázni, szerintetek ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#45) Balage76 válasza Allien (#40) üzenetére


Balage76
senior tag

Kicsit fura az összehasonlításod....
1, Te most akkor miről is beszélsz? Kár mást fikázni csak mert különbözik a véleményetek, ez nem vezet kultúr vitához.. :)
2, [Sandisk árak] [Samsung árak]
Namármost ha mindkettő ütésálló, vízálló és mágnesezésellenálló, a sebesség (class besorolás) pedig szabványok alapján, tesztekkel bizonyíthatóan adható csak, akkor magyarázd már meg kérlek hogy miért rosszabb a Samsung, ha ugyanazt a sebességű kártyát olcsóbban, illetve ugyanannyiért gyorsabb kártyát tudsz vásárolni.

Amúgy ha csak a gépre másolásnál fontos a kártya írási sebessége, akkor sok sikert kívánok neked például a sorozatkép készítéshez, amikor az egekig magasztalt Class2-es Sandisk kártyád már nem tud lépést tartani a szükséges írási sebességgel... Ja hogy akkor vegyek drágább Sandisk kártyát? Minek amikor van más, jobb, olcsóbban. :)

A te véleményed szubjektív, az én összehasonlításom tényeken alapul. További kellemes fotózást! :)

[ Szerkesztve ]

(#46) kisza25 válasza Balage76 (#45) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pont ezen agyaltam én is
plusz 1

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47) Allien


Allien
veterán

Én se látok át mindent, TÉNY. Természetesen, a sorozat kép készitésnél IS fontos a kártya sebessége (sőt)! Vannak más helyzetek is, ahol fontos lehet. Mégis, mennyi ember fog venni ilyen kártyát a jelen lévők közül? ;) De mindegy. Aki akart hasonló kártyát venni, simán eddig is megvehette, csak nem samsung felirattal! Lásd Kingmax pl. :DDD
Aki személyeskedésnek veszi, sorry. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.