Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Akciós a 49"-os, amúgy 1499 lenne. Illetve mindhárom akciós, csak a 49-es a legakciósabb.

(#2) idegen lény


idegen lény
őstag

"Így válik háztartási eszközzé az eszméd"

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3) Ispy


Ispy
veterán

És akkor 0-24-ben megy a tévé :F

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#4) #45185024


#45185024
törölt tag

és akkor mikor ég bele az a szarvas ?

(#5) idegen lény válasza #45185024 (#4) üzenetére


idegen lény
őstag

No OLED, no burn.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Pete55555


Pete55555
addikt

Továbbra is azt mondom, hogy ez szvsz marha jó ötlet. Persze, b*szottdrága, de ha gazdag lennék, minden szobába ilyet vennék.

...Szeretem leracsniztatni...

(#7) idegen lény válasza Pete55555 (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

Mi a jó ebben? Ennyi pénzért még csak nem is QLED! Ha gazdag lennék, OLED-et vennék minden szobába, nem egy sznoboknak való képtartót.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) idegen lény


idegen lény
őstag

Szerintem ez a TV nagyobb bukás lesz, mint a QLED. Gazdagéknál állandóan megy a TV (szegényéknél is), ha otthon vannak. Ha meg nincsenek otthon, akkor meg minek. Gazdagék inkább eredeti műalkotásokkal veszik körbe magukat, amiknek valódi értéke van, és OLED tévét vesznek. Nem fognak belefutni a Samsung újabb zsákutcájába.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#9) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Rembrand a szobában? Ki hiszi el, hogy valódi?
.
Hasonlóban viszont gondolkodom egy ideje: egy régebbi, használaton kívüli monitort keretbe tenni és futtatni rajta a családi fotókat. Fényképalbumot úgysem lapozhatunk, ha a legjobb pillanatainkat viszont random viszontlátnánk (nappaliban, reggelizőasztalnál stb.), jó poén lenne.
Annyin múlik, hogy még nem kerestem olyan megoldást, amellyel HDMI-n, Common Interface sloton vagy Component bemeneten keresztül USB stickről tudna lejátszani. Ha tudok ilyenről és megosztjátok, előre is köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Juhaszatti válasza idegen lény (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem mindenhol megy állandóan. Ahol meg nem, ott baromi rosszul mutat egy 1, 5-2m átmérőjű fekete téglalap a nappali falán. Ezt kiküszöbölni jött létre ez a megoldás, szerintem emiatt van is létjogosultsága. Egyedül az ára, ami keresztbetehet neki.

(#11) idegen lény válasza Juhaszatti (#10) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem lehet letakarni egy szép matyóhímzéssel? Isten, haza, család. Tényleg muszáj annak a rohadt tévének állandóan bekapcsolva lennie? Baromira nem tesz neki jót. Főleg, ha majd be fognak égni. Persze gazdagéknál ez sem probléma. Vesznek egy újat.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12) Duree


Duree
veterán

Na ez az értelmetlen konstrukció, jó drágán. A Samsung lehúz még egy bört, de meg is kérik az árát.

duree54

(#13) Atyus


Atyus
tag

Gondolom a 100 festmény jogdíja is benne van az árban.

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#14) Pete55555 válasza idegen lény (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

#10 és #11-ben meg is lett válaszolva.

Nem vagy gazdag, (én sem) de te nem is tudsz elvonatkoztatni.

Van lé, hát ne csúnyáskodjon már ott az a fekete téglalap. Ha jönnek az üzlettársak, akkor most Rembrandt lógjon a falon. Jövő héten meg mondjuk egy Monet.

Tv-nézésre OLED? Minek, ha tényleg komolyan tolom, leugrok a moziszobába.

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.