Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) krx21 válasza A`rpi (#37) üzenetére


krx21
nagyúr

A 60fps-től semennyire nem gyorsul be egy játék... :F Mi gyorsulna fel? Egy 60fps-es mozgás, sokkal precízebb mozgáskövetést és jóval kisebb lagot is jelent... A történések gyorsaságához semmi köze.
A dune 2000 időzítési problémája megint csak fps független, nem ide való. Hozzá teszem, hogy nekem a 30fps olyan kevés, hogyha nem lenne a tv-n mozgás interpolláció (még a hátrányával együtt is), nem is játszanék vele. Egyszerűen nem is szaggat hanem folyamatosan rángat a szememben. Az egész videó játék piac, kezdve a vga kártyákig, mind a több fps felé megy. A 30fps a még játszható kategória, nem több... A 60fps egy nagyságrendekkel minőségibb élmény, nem döcögő képregény, hanem egy sikló világ... Én továbbra is étetlenül állok a 30fps-es ragaszkodásodhoz, gondolom nem sok társad van ebben. Olyat már hallottam, hogy neki jó a 30fps is, de hogy szándékosan azt választaná a 60 helyett még nem... :F
És most evvel tényleg nem bátani akarlak, de topicgazdaként a témában, duplán csodálkozok. Ez van nem vagyunk egyformák, nincs evvel semmi baj... :U Nekem ez nem vita téma, csak furi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.