Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Nesze neked Forza Killer :) És hol az ingyenes PS+ verzió? :U

(#2) pFEFErohni válasza gianni85 (#1) üzenetére


pFEFErohni
tag

Ma kellene jönnie!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#3) gianni85 válasza pFEFErohni (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Majd nemsokára ide is felkerül a hír, hogy bizonytalan időre elhalasztották.

[ Szerkesztve ]

(#4) pFEFErohni válasza gianni85 (#3) üzenetére


pFEFErohni
tag

Az úgy gyönyörű... Mondjuk ezzel is fognak pár vásárlót, van aki nem győzi kivárni a 'demot' és inkább megveszi! :U

ps4 Id: pFEFErohnii

(#5) gianni85 válasza pFEFErohni (#4) üzenetére


gianni85
veterán

Kíváncsi vagyok mennyi ember marad most hoppon aki csak a DC miatt vett az elmúlt napokban előfizetést. Korrekt megoldás lett volna, ha le lehetne tölteni és max deaktiválják benne az online részt. Bár hozzáteszem elképzelésem sincs, hogy működnek a dolgok, hogy egyáltalán ez kivitelezhető lenne, és ha igen, akkor mekkora ráfordítással.

(#6) ldave


ldave
félisten

Hát az egyértelmű ez alapján, hogy mint játék, egy erős közepes, viszont mint technikai demonstráció a PS4 képességeiről, első rangú. Legalábbis nekem ez jön le pár teszt elolvasása után.

A Slime draws near! Command?

(#7) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#1) üzenetére

Azt a "forza killer-t" mint kiderült az idióta cég aki a videót csinálta, ő írta bele. Pedig tudták nagyon jól hogy nincs benne tuning, ergo köze sincs a két játéknak egymáshoz. Ez egy PGR szerű játék és pont. Kár is ezen vitázni. Az ingyenes ps+ verzió meg állítólag késik, bár ez engem nem érdekel mert most hozta meg a futár. Mellesleg, jelenleg one tulajként miért érdekel hogy hol van a ps+ verzió? ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#7) üzenetére


gianni85
veterán

Nincs most One-om se, baromi nagy elánnal ugrottam bele a nextgen mókába, kipróbáltam mindkét gépet, de idővel leszerepeltek. Inkább vettem egy erős VGA-t a PC-be az árából, és maradt is költőpénz :)

(#9) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Majd jön pénteken, mikor az angoloknál. Arra szerintem minden jó lesz, bár nem értem miért nem lehet offline-ban kipróbálni. :N

(#10) huszar90


huszar90
aktív tag

Elég vegyesek a vélemények, én azért kíváncsi vagyok már rá :)

(#11) viktorhmv válasza huszar90 (#10) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Szerintem ugy van, hogy aki "Forza killert" vart az csalodott. Aki pedig a helyen kezelte a jatekot ( a Forza 5 es az NFS kozott) annak jo szorakozast jelentett.

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#12) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Tegnap este óta toltam úgy 4órát.
Először is, nincs köze a Forzákohoz, teljesen más kategória! Előre vetítem, hogy egy nagyon jó játékoz van szerencsém. Kategóriában az igazi régi klasszikus NFS-re hasonlít, mikor az autó vezetése megadott pályán, nagyon szép környezetben egy nyomvonalon, csodálatos autókkal vezethetünk! És itt a vezetésen a lényeg, amihez a fizika nagyon valóságérzetet kölcsönöz! Egyik legjobb árkád fizika amivel találkoztam régóta!
Kezdetben nagyon furcsa volt, hogy "csak" vezetni kell és mégse zárt körpályás szimulátor, de pont ez a lényege! Minden adott a vezetési élmény vissza adásához: Grafika elképesztő, sehol hasonlót nem láttam. Környezetre és autókra egyaránt. (DE sok helyen bugos a begvilágítás, így némely napszakban, naplementében főleg nagyon gagyinakhat szinte minden, hiányzik pár effekt legfőképp a HDR és a HBAO, de ezt remélem javítják) Az autók viselkedése pedig, nagyon életszerű, a rugózás, a gumik tapadásvesztése, a sebesség minden nagyon valósnak hat, az autók súlypont változása és az út felülete is. Mindeközben egy jól megszokott kontrollerrel is odafigyelve (finom analóg gáz/fék adás és precíz kanyarodással) szépen és hatékonyan lehet terelgetni a járművet.
Kontrolleres irányításkor a "speed sensivity" nevű segítség dolgozik, ami elengedhetetlen sokaknak, de néha érezni hátrányát, így kormány hozhat előnyt hozhat/lehet érzelme, mert a fizikája használható :)

Hosszabb revjú, majd később ;)

(#13) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#8) üzenetére

Hát csak pc-n se Destiny, se forza, se driveclub, se semmi értelmes cím. De te tudod ;) Nekem is itt a pc, de nem nagyon játszok rajta, 1-2 játékot kipróbálok de nagyon gagyik. Mordor, Alien, stb.stb. egy forintot nem érnek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Ma kaptam meg a DC-t, elö volt rendelve, de ki se bontottam, már visszaküldtem. A legföbb ok a Project: Cars. Én személy szerint azt várom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#15) gabber01 válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


gabber01
addikt

Már ne is haragudj, de ekkora orbitális blődségeket... Destiny? Egy rakás guano. Forza? Driveclub? Középszerű árkád versenyautós játékok. Legalább hoznál fel jobb példákat, mert azért akadna, vannak nagyon jó konzolos játékok is.
DE ugyanúgy PC-n is van rengeteg kiváló cím. Ha PC-n nem talál valaki a szájízének megfelelőt, akkor javaslom húzza ki a s******l a fejét és nézzen körül!

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#16) gyuribácsi88 válasza gabber01 (#15) üzenetére

A haveromnak ment az üzenet, utólag is elnézésedet kérem uram, legközelebb privátban üzenek neki, vagy megkérdezem tőled hogy milyen címekkel példálózhatok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17) gabber01 válasza gyuribácsi88 (#16) üzenetére


gabber01
addikt

Örülök, hogy sikerült felfogni a lényeget...Ja nem.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#18) WongFeiHong válasza Gilberto (#14) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Akkor ezt minek rendelted meg? xDD

(#19) redXIII válasza gabber01 (#15) üzenetére


redXIII
senior tag

Miért, annyit játszottál már a forzákkal vagy a driveclubbal hogy ennyire vágod hogy milyen?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20) Gilberto válasza WongFeiHong (#18) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Tavaly júliusban rendeltem meg. Azóta meg el is felejtettem, hogy elö volt rendelve. Ilyen egyszerü.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#21) WongFeiHong válasza Gilberto (#20) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

:DD

(#22) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


gianni85
veterán

Destiny-től elment a kedvem Beta alatt. Forza Horizon 2-t sajnálom, Forza 5 helyett ott egy Assetto :)
Szerencsére a legtöbb játék jön PC-re, én nyomom EA, UBI cuccokkal is. Ott lesz jövőre a Witcher, de az MGS5 is jön. Nem fogok unatkozni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.