Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Sirandrish válasza #21346560 (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azzal van a baj hogy nem jön meg 2 nap alatt. Hanem azzal hogy a kommunikáció a vevő felé nagybetűs NULLA!
Kedden leadtam a rendelés, majd egyből telefonáltam is mert tudtam hogy a héten meg kéne hogy érkezzen mert hétfőn nem tudom majd átvenni. 5 azaz ÖT teljes percig hallgattam a csilingelő zenéjüket 3szor, mert egy ügyintéző sem volt hajlandó felvenni, de persze azért fizessek mert várok.

Semmi baj...akkor írok egy mailt. Meg is kapták mert az automata egyből válaszolt hogy nemsokára visszaírnak, legyek türelemmel. Ez egyébként azóta sem történt meg.

Szóval nem az a baj hogy 3 vagy akár 4 nap mire megjön a rendelt termék..nem érdekel nem vagyok már gyerek, kitudom várni. De egyszerűen nem lehet tőlük kérdezni semmit. Nem tudsz tájékozódni semmiről mert nem foglalkoznak veled. És ez számomra rettentő irritáló magatartás.

Összehasonlításképpen nemrég rendeltem egy játékot tökmindegy hogy honnan, (nem a reklám helye) és mire végeztem a melóban 3 nem fogadott hívás és egy mail(minden infóval ami kellhet.) fogadott a részükről. Nah ez a nem mindegy. :N

De lényegtelen..én leírtam hogy nem ajánlom és azt is hogy miért. Ettől még bárki rendelhet bármit. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.