Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fesq


Fesq
tag

jó lesz ez.... Tomb Raider szint. :((
Majd ha lesz 3-dik rész utána meg már teljesen tökéletes lesz... :)

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Tjűűűhahh.

A játék minőségét nem éri majd el, ezt szinte borítékolom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Casting alapján sok embert nem ismertem fel... :U Mint akciófilm oké, de az UC hangulat nyomokban sincs meg számomra.

Sic Parvis Magna

(#4) Gery9112


Gery9112
őstag

Hát ezek alapján kalandfilmnek rémgagyi, Unchartednak meg baromi kevés. Sugárzik róla az ötlettelenség, kiragadtak pár epikus jelenetet, a trailer alapján a 3. és a 4. részből, és kész.

Sully bajusz nélkül.....senki nem szólt a Naughty Dogtól a Sony filmes részlegének?

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) 30z.Samu válasza Gery9112 (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig Mark Wahlberg egy insta posztban mondta is, hogy ne kérdezgessék, hogy lesz-e bajusz, mert lesz. :F

Sic Parvis Magna

(#6) #89309696


#89309696
törölt tag

Ez is olyan tipikus játékból filmet gyártunk minél olcsóbban kategória lesz? Mert eddig megnéztem néhány ilyet, de mind gagyi lett. Talán a Hitman nézhető volt, de már nem tudom melyik része. A Max Payne viszont undorító.

A végén az a repülőgépes jelenet az nagyon kár volt, valamelyik Gyűrűk Urában vagy a Hobbit-ban volt ilyen, mikor Legolas ugrált a levegőben lévő törmelékdarabokon. Hát az valami baromira szétszedte a feelinget, mikor ennyire teherbe ejtik a fizikát. Még egy Halálos Iramban se csinál ilyet legalábbis nem ennyire. :D

Napi köpködés letudva. :D

(#7) 30z.Samu válasza #89309696 (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd lesz egy F&F-UC Crossover :D

Sic Parvis Magna

(#8) #89309696 válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


#89309696
törölt tag

Játék adaptációkkal az a gond, hogy az ember elvárja a játék minőségét és azt nem fogja megütni. Ezért lesz olyan gagyi mind érzetre. De ha valaki nem ismeri a játékot és úgy nézi meg a filmet, valószínű teljesen más véleménye lesz róla, mert nincsenek ilyen elvárásai, nem hasonlítja semmihez. Ezt le kéne tesztelni. :D

(#9) 30z.Samu válasza #89309696 (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, tudom, én is látom hogy ennek köze nincs az UC-hoz. Amikor nagyon nyögvelősen akart indulni a forgatás, már akkor írtam, hogy össze kéne hozni azt a brigádot, akik a játékban adták a karakterek hangját és csinálni egy CGI filmet. Mindenki jobban járt volna, erre speciel nem adnám ki egy mozijegy árát, majd az HBO-n jó lesz egynek. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Mint only pécés fogalmam sincs az Uncharted sztorirol de Tom Hollandia akarna lenni a főszereplő Nathan Drake? Mert oké jó fej, vicces srác de nem egy férfias férfi, koránál sokkal fiatalabbnak fest így 12 évesen kb 6-nak ;] Pókfiunak jó de most komolyan ő lenne a férfi Tomb Raider? :F Kicsit nagyon félre mentek a szereposztások, Antónia is már kvara kivan öregedve IMO..

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#11) smc válasza AsakuraDave (#10) üzenetére


smc
addikt

Youtube kommentekben is írják hogy eredetileg Walhberg lett volna Nathan de állítólag már öreg hozzá és több részt is terveznek..
Nekem is óriási csalódás Holland. Nem játszottam egyik résszel sem de végignéztem az 4-et youtube-on mindenféle kommentár nélkül mert jó sztori meg izgalmas. Ennek köze nem volt hozzá. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#12) hogabesz válasza AsakuraDave (#10) üzenetére


hogabesz
aktív tag

De ha fogalmad sincs az "Uncharted sztoriról", akkor miből gondolod, hogy ND - elvonatkoztatva a korától - nem egy "jó fej, vicces srác"? :)

Most akkor vagy mégis képben vagy valamennyire, vagy nem tudod mit is írtál. Ezzel nem azt mondom, hogy jó választás, de semmiképpen nem fogalmaztad meg jól.

Neked alapvetően TH, mint színész nem szimpatikus, ezt elfogadom, nincs ezzel semmi baj.

(#13) #89309696 válasza hogabesz (#12) üzenetére


#89309696
törölt tag

Sztereotípiákból, egy ilyen kalandozós, macsós, férfias, keményvonalas film, játék esetén életszerű, hogy nem egy babapofi a főszereplő. Bár persze megeshet, de arra van a jóval kisebb esély.

(#14) AsakuraDave válasza hogabesz (#12) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Amerikai játék, amerikai főszereplővel aki tudtommal "házas" egy MILF nővel :F
Néztem belőle 1-2 gameplay-t de ettől a sztorit még nem vágom bár mivel kb Tomb Raider férfi változata valszeg azon kívűl, hogy kincsvadász sok sztorija nem lehet csak a szokásos dráma, hogy jajj inkább a kincsre verte ki mintsem a nőjével legyen...
De ez tök mind1 Holland 12-16éves karakterek eljátszására tökéletes de ne akarják már vele előadni a felnőtt férfi szerepeket... Nem illik hozzá,ennyi.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#15) Felesbandi válasza AsakuraDave (#14) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Noha a trailer engem sem gyozott meg a bajusz nelkuli Sully-val (meg mintha a korszak is modernebb lenne, mint az passzolna a jatekhoz), Holland alapvetoen azert nem lenne gaz ide, mert egyertelmuen fiatal Nathan Drake-et jatszik, ahogy Sully se oreg. Legalabbis szamomra minden azt sugallja, hogy ez egy elozmeny film (meg a direkt hasonlo jelenetekkel is), ezert is nem passzolnak a szememben a modernebb kutyuk meg az a neonos csillar vagy mi.

(#16) 30z.Samu válasza AsakuraDave (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elméleti szinten itt is a "gyerek" Nathan-t alakítja.

Sic Parvis Magna

(#17) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hangulat nincs meg? Pedig tele van játékból merített jelenettel.

(#18) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#17) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, vannak benne játékbeli elemek, csak személy szerint Nekem nem adja vissza úgy, mint a játékban. Nathan Fillion féle kis film sokkal jobb volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#19) AsakuraDave válasza 30z.Samu (#16) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Értem, ezért mondtam hogy nem ismerem a sztorit és ez lehet egy előzmény a kicsi Drake-kel. Meglátjuk :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#20) 30z.Samu válasza AsakuraDave (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Több játékbeli jelenet van benne, amikor Drake már nem volt gyerek, szóval kb semmilyen szempontból nem volt jó a casting.

Sic Parvis Magna

(#21) rdt89


rdt89
addikt

Nathan Drake pesszimizmusa és szarkazmusa remélem erőteljesebben lesz jelen a filmben, mint a trailer-ben. :R

(#22) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ennek mi köze az Unchartedhoz azon kívül, hogy csináltak valami random kincskereső bullshit filmet?

(#23) vg válasza Jhonny06 (#22) üzenetére


vg
addikt

Az előzetesben volt két jó poén, az tetszett (valószínű ennyi is volt). Lehet ha nem veszik komolyan még jó is lehet hülyeségekkel.

(#24) 30z.Samu válasza vg (#23) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én megvárom az HBO-s megjelenést. :D

Sic Parvis Magna

(#25) Hopkins95 válasza smc (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pont azt akartam kérdezni, hogy Mark Wahlberg Sully szerepében miért néz ki sokkal inkább Nathan Drakenek, mint Tom Holland Nathan Drake szerepében? :F

Én játszottam az összes Uncharted játékkal, de nem tudom megbékélni a szereplőgárdával. A castingot nagyon elrontották, sajnálatos pedig, mert ebből jó film lehetett volna akár.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#26) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#25) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van benne bőven olyan jelenet, amit megismersz, ha játszottál a játékokkal. Csak a szereplők miatt valahogy mégsincs meg az az érzés. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#27) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen az emlékezetes jelenetek benne vannak, de a szereplők végett összeomlik az illúziód és nem tudod beleélni magad Nathan szerepébe ill. nem tudsz azonosulni vele. :(

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) Dr.Byte


Dr.Byte
csendes tag

Klasszisokkal jobb "fun make", és nem is mai darab:

[link]

(#29) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gondolom a játék is a filmmel egyszerre jön pc-re. A film viszont továbbra is hulladék.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#30) vg válasza GodGamer5 (#29) üzenetére


vg
addikt

Biztos "kevesen" lájkolták, "keveseknek" tetszett: tehát az Amerikai film és játék iparra jellemző dolog történt: teljesen mást csinálnak végül amit mindenki egyformán utál

szerk: #28-ra akartam válaszolni, így sikerült

[ Szerkesztve ]

(#31) Hopkins95 válasza Dr.Byte (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így így! :C Ez a fan made rövidfilm sokkal értékesebb számomra, mint ez a 120 dollárból készülő blockbuster lesz.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.