Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Benetnes válasza LeadZeppelin (#43) üzenetére


Benetnes
tag

Pontosan erre gondoltam én is! Ami azt is jelenti, hogy a Nexus 4 még sokáig támogatott marad!
Vagyis remélem....

(#52) Graphics válasza Johnny194 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vegyél Padfone-t vagy Fonepad-ot :D , vagy egy tabot ,meg egy telefont,

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) oceanrush válasza tdk.112 (#50) üzenetére


oceanrush
senior tag

En headset-tel szivesen telefonalnek vele.

(#54) Ixion77 válasza oceanrush (#53) üzenetére


Ixion77
őstag

Dettó. Mégiscsak jobb egy készüléket hordozni mint kettőt.
A cikkből számomra nem egyértelmű: a GSM modulos változattal lehet majd telefonálni is? Vagy az csak mobilinternethez lesz használható?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#55) killerbee0


killerbee0
csendes tag

Notification led-et végül kapott vagy nem? Az tényleg hasznos lenne.

(#56) csaszi72


csaszi72
aktív tag

hmmmm
Csodálkoznék ha 100 alatt adnák.
Adatkommunikációs szempontból kétsávos WiFi-egységre (802.11a/b/g/n, 2,4 és 5 GHz), Bluetooth 4.0-ra és NFC-re számíthatunk.....
Akkor még nem biztos?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#57) Drachoo válasza bel6 (#49) üzenetére


Drachoo
senior tag

Réginél nem is kell hozzá root.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#58) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez bizony sikerre született.

(#59) BDave


BDave
őstag

Ide vele! Google megint alkotott, az Alma nem fogja tudni utolérni ilyen árak mellett. Csak lenne itthon is kapható Google Playen jóárasítva!

(#60) pepe091 válasza killerbee0 (#55) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kapott. Ott van a képen is. Lent van ugyan úgy, mint a Nexus 4-en.

(#61) csaszi72 válasza killerbee0 (#55) üzenetére


csaszi72
aktív tag

?
Az emberek általában fedeles tokot vesznek hozzá, így nem sok értelme van neki.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#62) Mantin


Mantin
aktív tag

Az android 4.3 kábé olyan frissítés mint iOS-nél a 6.1...
#56 de biztos csak így változatosabb a cikk ;)

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#63) optimus123


optimus123
csendes tag

A cikkből: "A készülék megfelel a Qi szabványnak, azaz egy megfelelő eszközzel vezeték nélkül is feltölthetjü az akkumulátort."
Ezt nem értem, vezeték nélkül?

(#64) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Jó kis gép lett. Nagy sikerre számíthat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#65) Xero


Xero
nagyúr

Teljesen jó. :K Az árazás is nagyon korrekt.

(#66) Johnny194 válasza optimus123 (#63) üzenetére


Johnny194
aktív tag

igen,vezeték nélkül indukciós elven lehet tölteni, ha rárakod egy töltölapra. már tudja pár készülék (pl Nexus 4, Lumia 920)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#67) Mantin válasza Xero (#65) üzenetére


Mantin
aktív tag

Nyugodtan adj hozzá minden modell árához ~30k-t és akkor megkapod a valós árát

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#68) csaszi72 válasza optimus123 (#63) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nem újdonság öt éves Sony fülesem is tudja.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#69) Xero válasza Mantin (#67) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezzel semmi gond nincsen. Nem is az itthoni árazást vettem figyelembe, hanem az azonos kiépítésű iPad mini-vel szembeni 100$-os árelőnyt.

Részemről csak kíváncsiságból vásárolnék Android alapú tabletet, de ami jól ki van találva azt el kell ismerni. Márpedig az árazást nagyon jól belőtték. :K

(#68) csaszi72: Az elektromos fogkefék is jó pár éve... ;)

[ Szerkesztve ]

(#70) Injun


Injun
aktív tag

Ez valami bitang ocsmány gép.Klasszikus digitális képkeret.Persze ha 50.000 ft lesz,akkor sokan megveszik majd.És örvendeznek vala.

(#71) aglaca


aglaca
csendes tag

Azon gondolkodom, mennyibe kerülhet egy kurva ledes vagy xenon vaku, hogy minden tableten ezen spórolnak. :W

(#72) Nigér


Nigér
őstag

Épp mostanában akartam venni egy 7"-os tabletet, hát asszem érdemes lesz erre várnom... :U
:B

(#73) z0d1AK válasza optimus123 (#63) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Qi szabványú töltéshez két dolog kell, egy töltő egység, valamint a készülék hátlapja alatt egy szép kis tekercs.
A Qi a mágneses indukció módszerét alkalmazza, amely jelenleg 5 wattos vagy annál kisebb energiafelhasználású készülékekhez van tervezve – ilyen eszközök a mobiltelefonok is. A Qi-töltők és -készülékek ugyanazt a frekvenciát használják, így – gyártótól vagy márkától függetlenül – valamennyi Qi-termék kompatibilis, amennyiben aktív területük érintkezik egymással.

Ez beépítve megvolt már a Nexus 4-ben, a Lumia 920-ban, kiegészítő hátlappal pedig megoldható a Note II-n, Galaxy S4-en, iPhone 5-ön és még sorolhatnám. Nem újdonság tehát ez. Adott a töltőállvány és csak ráteszed a készüléket, tölt azonnal, kábeles csatlakoztatás nélkül.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#74) fateless válasza Injun (#70) üzenetére


fateless
veterán

Az biztos, hogy pl az iPad mini sokkal szebb formát kapott, de engem nagyon zavart azon, hogy hosszú távon nem tudtam kényelmesen egy kézben fogni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#75) zazahoho


zazahoho
őstag

Szerintem nem nyúltak mellé, a kinézet picit fura, de legalább nem tucat termék :N (a jogászok sem keresnek majd vele sokat ;] ). A kinti árazása is jónak mondható.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#76) BeryBp válasza aglaca (#71) üzenetére


BeryBp
csendes tag

Injun: vegyük figyelembe, hogy ezt nem csak nézegetni akarjuk majd, hanem kézbe fogni és használni is :) Ja, és nem csak gyerekek. Tehát olyan káva kellett, aminél egy felnőtt férfikéz sem lóg bele a kijelzőbe. A hardver is teljesen rendben van, az bizony 70-80 ezerért sem lesz rossz vétel, vagy ki kell várni a jövő tavaszt és megvenni a 2-3 hónapos, megunt karácsonyi ajándékokat használtan. :) Persze ki-ki válasszon ízlése szerint.

(#77) Mantin


Mantin
aktív tag

A videó alapján a maguktól semmire sem képes 12 éves gyerekek alkotják a célcsoportot, de nekik nem lesz szempont a kijelző vagy az Android verziószáma... :D

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#78) eventus


eventus
veterán

UI még mindig nem alkalmas igazi táblagép vezérlésére.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#79) marceeh


marceeh
tag

Teljesen korrekt gép lett,a kinti ára is jól hangzik :))

(#80) Drachoo


Drachoo
senior tag

Jó kis gép! :))

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#81) vimes


vimes
senior tag

De hogy a két szélén a káva még mindig olyan széles.
Lehet, h jobban járnak, ha a memo pad fhd 10-et összezsugorítják... :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#82) vlevi


vlevi
nagyúr

Gyorsan raneztem egy masik tabletre, wayteq xtab 70qci tenyleg valamivel kisebb. 187*113mm.
De nem ez alapjan fogok tabletet valasztani :-)

Az ipad minivel valo osszehasonlitas azert santit egy kicsit, mert az 1"-el nagyobb, masreszt 4:3 keparanyu, ezert szelesebbnek os kell lennie.
Viszont azert van ennyifele ,erte a tabletbol, mi t cipobol, hogy mindenki a labara (kezebe) valo meretet valaszthassa :-)
7" nagyon jo egykezben ez igaz, de egy pdf olvasasahoz, vagy akar netezehshez is jobb a 10. En pl fektetve hasznalom netezesre a tabletemet, es ugy nagyon jo. Viszont egy kezben tenykeg nem lehet megtartani. Erre azonban van megoldas.

Lehet, hogy a nagyobb akksinak kell nehany mm hely, mert az atlag kinaiak csak feleennyi uzemidot birnak.

[ Szerkesztve ]

(#83) tjb007


tjb007
nagyúr

Biztosan jó munkát végzett az ASUS, de az hangszórót nem igaz, hogy nem tudták volna olyan helyre rakni, amit biztosan nem fog le az ember a kezével. Mondjuk szerencsére nem egy pici rés az egész, szóval annyira nem lesz vészes.
Most lesz érdemes majd amúgy régi Nexus 7-et venni, persze (sajnos) nem nálunk.

(#84) vlevi válasza vlevi (#82) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jajj, most latom a mobil nezetbe szerkesztes jol osszekavarta a hozzaszolasomat :-)
Szerkesztesi idom meg mar lejart.

Nagy tabletert viszont igy kell egy kezben tartani

(#85) tjb007


tjb007
nagyúr

Állítólag már készül a Nexus 10 is: [link]

(#86) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Eléggé bejön, és az ára se sok.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#87) Ádám16 válasza tjb007 (#85) üzenetére


Ádám16
addikt

Ott a dizájnon remélem változtatni fognak.

(#88) uki válasza tjb007 (#85) üzenetére


uki
aktív tag

Na ott vajon mit fog fejleszteni a Google? Nagyobb felbontású kijelző nem igazán kell. Az akksi 9000mAh-ás van első hátsó kamera is, 2GB RAM.

Prociból menne bele valami 4x A15, mondjuk Tegra4? Jó az?

Esetleg dobnak bele vezeték nélküli töltést, bár az egy 10" tablet esetén már furcsa, könnyen lecsúszhat egy sima méretű töltőről. Mondjuk a káva méreten lehetne ott is csökkenteni.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#89) tjb007 válasza uki (#88) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én szinte biztosnak veszem, hogy az új Nexus 10-be (amit ugye megint a Samsung fog gyártani, szóval nem meglepetés) a frissített, 5420-as Exynos 5 Octa fog kerülni. Visszalépni nem fognak, tehát marad a WQXGA felbontás, esetleg kap még plusz 1GB RAM-ot, és kb. ennyi.

(#90) uki válasza tjb007 (#89) üzenetére


uki
aktív tag

erre gondolsz?

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#91) tjb007 válasza uki (#90) üzenetére


tjb007
nagyúr

:K

(#92) vlevi válasza uki (#88) üzenetére


vlevi
nagyúr

Procin biztosan, mert a Nexus10-ben (én is meglepődtem) kétmagos Exynos 5250 van. Viszont valamit nagyon tudhat az a proci, és a grafikus kártya, mert a benchmarkokban elég szép számokat kapott.

(#93) szponzor


szponzor
senior tag

Gyönyörű gép, biztos, hogy be fogok szerezni egyet belőle. Remélhetőleg nem ismétli meg az Asus az előd korai hibáit, pl. a backlight bleeding-et.

(#94) tamás98


tamás98
tag

ez a 4.3 mar szerintem elképesztoen korldulékeny.
Tudom hogy nem de jó lenne ha olyan hamar odaérna a mobilarenához mint az ascend p6

(#95) optimus123


optimus123
csendes tag

Kössz az infókat :)

(#96) szponzor


szponzor
senior tag

Tartozékok jöhetnének még ki hozzá. Nem vagyok oda a Samsung-ért, de azt jól csinálták, hogy pl. az S4 megjelenésekor lehetett vásárolni a hozzá tartozó kiegészítőket.
Az előző Nexus 7-hez is volt tok, csak jóval a gép megjelenése után. Remélem kiadnak ehhez is egy igényes vezeték nélküli töltőt és azon tudom tölteni az N4-et is, a mostani töltőmet meg eladhatom.

(#97) szaszimi


szaszimi
tag

ebben mekkora lesz az aksi?

(#98) tjb007 válasza szaszimi (#97) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A hátlap alatt egy 3950 mAh kapacitású akkumulátor kapott helyet, mely egy feltöltéssel 9 órányi aktív használatot biztosít."

(#99) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Bővíthető?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#100) pepe091 válasza ZS3NI (#99) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, korlátlan számú cloud fiókkal. :D MicroSD-vel nem. :DDD
De nincs is rá szükség. A 16 GB mindenre elég, 32 meg főleg..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.