Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az iPad OS és az új iPad mikor jön? Nem úgy volt, hogy az októberre csúszik? Vagy nem lesz külön keynote, csak szép csendben piacra dobják? :F

B.Cs.

(#2) McNamara


McNamara
Ármester

Ezt a billentyűzet laggolást is orvosolhatnák.

(#3) Gubu0101 válasza McNamara (#2) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha 2 ev alatt nem sikerult..... :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4) McNamara válasza Gubu0101 (#3) üzenetére


McNamara
Ármester

Eddig semmi problémát nem tapasztaltam, iOS 16-nál jelent meg nálam.

(#5) Gubu0101 válasza McNamara (#4) üzenetére


Gubu0101
veterán

12 Pro-t vettem 2 eve,mar akkor elkezdte :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6) szaszyka válasza McNamara (#4) üzenetére


szaszyka
senior tag

SE2020-on az ios15 megjelenésekor csinálta egy ideig, talán a 15.1-ig, aztán minden jó volt. Most a 16 telepítésével ismét előjött nálam is a laggolás. Remélem hamar orcosolják.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#7) Fecó 11 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Fecó 11
csendes tag

Szia! Október végére ígérik! Szifon.hu szerint

(#8) gyonyoruwok válasza McNamara (#4) üzenetére


gyonyoruwok
tag

nekem is a 16 egyik jó újítása volt ez. túrtam miatta a netet lehetséges megoldások után, egy bizonyos reset keyboard dictionary oldotta meg a dolgot. hátha neked/nektek is beválik :R

és örömmel olvasom, hogy szerencsére továbbra sem áll szándékukban visszahozni a hangerőcsúszkát lock screen-re. nagyon helyes, azért vannak a gombok, nem törik le az ujjunk :K

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#9) Luck Dragon

Billentyűzet hiba úgy látom nem csak nálam ütötte fel a fejét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) koxx válasza McNamara (#2) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ráadásul teljesen random jön elő, kva idegesítő.

(#11) g4mer válasza Gubu0101 (#5) üzenetére


g4mer
senior tag

nekem a 11-em csinálta 15ös iOS alatt, de megszűnt 15.1- valamennyin.

Sic Parvis Magna

(#12) Gubu0101 válasza g4mer (#11) üzenetére


Gubu0101
veterán

Lecsereltem a 12 pro-t 14 pro max-ra,kivancsi vagyok azon elojon e a lag..
Messenger,gyari bongeszonel jott ez nalam elo.Lehet csak ezzel a 2 alkalmazassal van ilyen gond.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13) Damos válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Damos
tag

Az iPad 10 csak jövő tavasszal érkezik.

(#14) g4mer válasza Gubu0101 (#12) üzenetére


g4mer
senior tag

nálam anno mindenhol csinálta.

Sic Parvis Magna

(#15) s_zoltan válasza Damos (#13) üzenetére


s_zoltan
csendes tag

Csodálkoznék már megírták rengeteg helyen, hogy október vége fele lesz egy bemutató akkor jelentik be illetve agusztus vége óta gyártásban van.

(#16) Damos válasza s_zoltan (#15) üzenetére


Damos
tag

Ahogy azt is megírta több portál, hogy tavaszra csúszik a bemutató. Meglátjuk.

(#17) Luck Dragon válasza Damos (#16) üzenetére

Bár ezen nem lepődnék meg , de sajnálnám . Már nagyon kiváncsi vagyok az új alap iPadre.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Damos válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


Damos
tag

Én is várom már. Mondjuk nagyon viszketett a tenyerem, úgyhogy vettem egy iPad 9-et.

(#19) bollokcs80 válasza Damos (#16) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Jönnek. [link]

Kíváncsi vagyok, ezen a téren mekkora árkorrekció lesz.

B.Cs.

(#20) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#19) üzenetére

Szerintem nyugodtan felkészülhetünk , hogy hasonló százalékban mint az iPhoneok esetében .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Damos válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


Damos
tag

Én 170-180 ezer Ft-ra tippelek.

(#22) Luck Dragon válasza Damos (#21) üzenetére

Hasonlóan gondolom én is .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Damos válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


Damos
tag

Ráadásul ezt az árat a WiFi only, kisebbik tárhelyes modellre saccolom.

(#24) Luck Dragon válasza Damos (#23) üzenetére

Gondoltam , mert az általad említett ár az a mostani alap (64GB) Wi-fi-LTE kivitelé. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Damos válasza Luck Dragon (#24) üzenetére


Damos
tag

Nekem az iPhone 11 és az iPad 9 is 64 GB-os, de szerintem, az iPhone 13-hoz hasonlóan itt is meglépik azt, hogy 128 GB-os lesz a legkisebb tárhelyes modell.

(#26) Luck Dragon válasza Damos (#25) üzenetére

Mondjuk azt nem is bánnám , SE-t mikor vettem már akkor is 128-ast választottam . Persze ez egyén függő .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) bollokcs80 válasza Damos (#21) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Simán lehet. Az árfolyamkockázat miatt vastagon fog a ceruza. Mondjuk én nem vagyok célközönség, csak szakmai kíváncsiságból figyelem a bemutatókat.

B.Cs.

(#28) Damos válasza bollokcs80 (#27) üzenetére


Damos
tag

Igen, azt tudom, hogy te a droidot (S21 FE, ha jól emlékszem) preferálod. Én jól elvagyok mindkét platformon. Most épp almáim vannak, meg egy céges Samsung.

(#29) bollokcs80 válasza Damos (#28) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen, az iOS nekem nem állt kézre. Mac-et épp mostanában nyomkodtam, az tetszene, csak nem ilyen áron. :(

B.Cs.

(#30) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#29) üzenetére

Ha már Mac , gondolom most októberben , ha tényleg bemutatkozik az új Pro család ? Akkor gondolom ott is lesz árkorrekció ami váljunk be az amúgy sem olcsó géppark eposzi árcímkékkel lesznek ellátva .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) bollokcs80 válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mac-eknèl már volt tavasszal, elég szépen kilőttek az árak. :(( Most valószínűleg csak iPad-ek jönnek.

B.Cs.

(#32) McNamara


McNamara
Ármester

Én úgy tapasztalom mintha megszűnt volna a billentyűzet lagg probléma iOS 16.0.3-nál (11 Pro Max).

Nálatok?

(#33) McNamara


McNamara
Ármester

Mégse.... random újra előjön :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.