Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tolvaj!

    őstag

    válasz tahepa #8754 üzenetére

    Én is beleszólok, de ne vedd sértésnek! Azthiszem eleget foglalkoztam én is ezzel a készülékkel ahhoz, hogy véleményt nyilvánítsak. Bár lehet hihetetlen, de nem romolok és nem vagyok "bitvadász" sem. Két-három hetente frissítem a készülékem V6 beta alapú miuihu rommal. Már egy ideje nem használom ki sok tulajdonságát a készüléknek, csak a következőket: fénykép, rádió, zene, böngésző, facebook, candy crush, sms, telefon. Pont azokat, amikre hivatkozni szokott egy átlag felhasználó. Ezeknek semmi gondja! Ellenben pont tegnap hallottunk panaszt vipviform FT tollából arra, hogy az általad preferált stable jelzővel ellátott rom szépen leépült neki, mint egy demens öregember... Igaz az sem azonnal ment gallyra, de megtette. Ezzel bizonyítva, hogy az a bizonyos "pecsét" semmit nem jelent! A windows xp mellé is ki kellett adni service packeket, pedig az is "stable" volt! Én inkább bevallom, hogy megunok egy készüléket, de nem fogok újjal mutogatni, mikor igenis gőzerővel dolgoznak a cégnél. Egyetlen hibájuk, hogy rossz socot választottak anno, aminek a szoftveres támogatása bajos. Köszönöm, hogy elolvastad eme kis "regényt" és bocs ha túl hosszú lett.

    (#8758) Murphy(O.o)

    Nyugtasson a gondolat, hogy anno a samsung csak 9 hónapig halasztotta az sga2 frissítését és miután megjött el adtam a telefont, mert használhatatlan lett tőle...

    [ Szerkesztve ]

    Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés