Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BPFeri


BPFeri
senior tag

de bitang jól néz ki... :DD

....

(#2) drkbl


drkbl
őstag

" A sörétbeli zajmentes "

Ez a kettő üti egymást, -> sörétzaj :DDD

(#3) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Szép lett.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) h3lios


h3lios
addikt

Csak nekem nem tetszik, hogy majdnem a telefon közepére került a kamera ?

B-tag: H3lios#2825

(#5) adamssss


adamssss
veterán

Nekem volt 920-am, de komolyan az az innováció, hogy lecserélték az egyébként tökéletes ips-t, amoled-re?
Így nem sok értelme van a 920 mellett.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) papaty22


papaty22
csendes tag

szep lett de a 16gb tarhely nevetseges es nem bovitheto,

(#7) pit stop


pit stop
addikt

Korrekt készülék lett, benne van ami kellhet. Várjuk a tesztet :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#8) papaty22


papaty22
csendes tag

a kijelzo nekem is feltunt es furin neztem, az ips-t jobban szeretem mint az Amoledet

(#9) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Valaki mondja meg nekem, hogy mennyi idő még az MS-nek új SoC-ok és az FHD kijelző (+2GB RAM) implementálása a WP8-ba? Nem mintha valami nagy értelme lenne az FHD-nak, de rengeteg új vásárlót tudnának megnyerni egy csúcs-Android HW-s WP8-as mobillal.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#10) Воланд válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


Воланд
titán

osz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Sztif


Sztif
aktív tag

Vajon Jo utolsó elkotyogott mondata az EOS-ra utalt, hogy nyáron újabb nagyszabású bejelentésre lehet számítani - ami őszre válik elérhetővé??

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#13) Dare2Live válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mondjuk van értelme? Ahogy multkor néztem egy 2magossal, 1gb rammal gyorsabb/lagmentesebb a WP8 mint Android 4magossal 2gb rammal.

Persze értem én kell a 2gb ram, meg 4magos proci mert vki emiatt vesz mobilt. :)) :W

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14) Krisz0728


Krisz0728
csendes tag

Csak nekem nem tetszik? A 928 szerintem sokkal elegánsabb. :D

(#15) margithid


margithid
veterán

Nem rossz, de sok újdonság nincs a 920hoz képest.
Aksi gyenge lesz szerintem.
Arról nem volt szó, hogy az 520nál is lesz kedvezőbb árú készülék?
Mintha régebben erről olvastam volna..
Vagy majd ősszel?

(#16) Воланд válasza Sztif (#11) üzenetére


Воланд
titán

valoszinuleg. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát. :U Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Úgy kinézetre tetszik. Viszont nem tetszik az AMOLED kijelző, nem tetszik a 16GB tárhely. Most komolyan miért nem férhet bele 32 de tényleg? Ne mondják azt, hogy ilyen ár mellett nem tudnak 32GB-ot belerakni, mert menten megeszem a 920-am ;]

=WiNTeR=: gondolkodj el azon mit írsz, én csak ezt tudom tanácsolni, és akkor nem néznek hülyének.;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Воланд válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Воланд
titán

nem akarjak kinyirni a 920 eladasait.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) csab2


csab2
veterán

Ez nagyon szép lett. Igaz, hogy csak ráncfelvarrás, de ezt a számozasból is sejteni lehetett. A 920 legnagyobb hibáját - a nagy súlyt - végülis orvosolták.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#20) Straw válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


Straw
senior tag

Ma már nem feltétlen a új SOC adja el a telefont hanem a sebesség és a használhatóság, és a WP alá nem kell irgalmatlan erős vas. Nekem egy 710-esem is van (céges) és gyors, sehol egy akadás, el tudom képzelni két maggal a WP8 milyen lehet, felesleges a 4mag ha 2 is bő elég, nézd meg a szifont ott is 2 mag van ha jól tudom.
Viszont a Ram mennyiségéből sosem elég. Abban is igazat adok hogy a FullHD tényleg egy olyan varázs szó ami el tud adni egy telót, az hogy sok értelme nem nagyon van szerintem egy dolog, de mégis hat az emberekre.

42

(#21) Cyberpunk válasza Воланд (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja igaz, valamiben meg kell vágni a csúcsmodellhez képest.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) satz18


satz18
őstag

Ezzel a 139g-al már rendkívül versenyképes a dolog sztem. Annó le eltt kisé húzva a 920 a tömege miatt, ebbe a telefonba már nehezebb belekötni. Na jó bele lehet:16 GB... Ugyan az a szindróma, mint a nexus 4 esetében.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#23) trufa12


trufa12
addikt

Reméljük az aksi tovább fogja bírni mint félnap :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#24) pit stop válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


pit stop
addikt

Nyáron az lesz majd a nagy újítás, jön 32-es és 64-es változat ;]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25) arden


arden
csendes tag

(#26) Sofian válasza Dare2Live (#13) üzenetére


Sofian
őstag

Van értelme.. tovább lesz frissíthető..

(#27) Tomcat válasza Krisz0728 (#14) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem is a 928 tetszene ha itthon is forgalmaznák. Ez egyáltalán nem tetszik. Nameg hol marad a xenon vaku? LED villanó van csak? Akkor ez a 928-al ellentétben abszolút nem fotós telefon. :(
Az EOS meg gondolom olyasmi lesz mint a 808, azaz jókora dudorral a hátán ami nem volt igazán "zsebbarát" megoldás. Kipróbálás után csakis azért adtam vissza anno, bár a képe az fenomenális volt.
Talán soha sem lesz már igazi N8 utód a Nokia WP8 kínálatában? :U

Tomcat

(#28) #06658560


#06658560
törölt tag

Ezt hogy kell tartani? ;]

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Öhm, erre kellett összehívni egy külön eventet? :F
Hol van a farkas elásva??? :F

All→M8

(#30) RaveForce


RaveForce
veterán

Omnia7 reborn. ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) Integrale


Integrale
veterán

Mar csak egy 4,7-5" koruli tepsi kene es mehetne nyugdijba a Titan.

"Bad reklám is reklám too"

(#32) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Ez tényleg szép lett, nagyon szép. Nem túlzott az Elop mikor azt híresztelték, hogy gyönyörű Lumiák jönnek.
Ez a design még a HTC One-t is alázza szvsz.

(#33) BenHans


BenHans
addikt

Ultrapixel a'la Nokia? Van egy olyan érzésem ők jobban csinálják majd...

OIS, 6lencse, f/2, 8,7Megapixel normál fényviszonyok közt, és csak üzemmódot kell váltani ahhoz hogy sötétben is jó minőségű képeket lőjünk bár azok "csak" 5 Mpx-esek lesznek... Ezt kéne követni! A One pont ott cseszi el a dolgot hogy minden fényviszony mellett állandó az a 4Mpx. Meg persze a szoftver.... :U

Remélem észhez térnek, és így nem lesz 180Mpx 0-5% képminőség javulással, és felbontás korlátozás sem! Grat Nokia! :C :R

ui. +1 piros pacni a fémért! Csinos.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#34) hansolo1106


hansolo1106
csendes tag

Szerintem vmi kib...ott szép lett ez a teló.

(#35) rizso


rizso
addikt

16GB? Ejnye-bejnye...Kíváncsi vagyok, lesz-e javulás fotózás terén a 920-hoz képest.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#36) Воланд válasza rizso (#35) üzenetére


Воланд
titán

attol csak jobb lehet. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) =WiNTeR= válasza Dare2Live (#13) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Itt nem az a kérdés, hogy van-e értelme, hanem hogy a vásárlóközönség nagyja csak a számok bűvöletében vásárol. A gyártási költsége az új HW-eknek aprópénz a mostaniakhoz képest, de amíg azt látják a nem-hozzáértő vásárlók, hogy a WP8 most tart ott, ahol az Android tartott egy-két éve, az nem fog sokat segíteni az eladásokon (persze az, hogy néhány eladó úgy beszéli le a vásárlókat a WP8-ról, hogy az "laggos és állandóan lefagyó instabil OS" se javítja a helyzetet).

#17: Cyberpunk: miért, ebben mi volt a hülyeség? :)

Persze kíváncsi lennék, hogy ha megcsinálná a Nokia a 41mpx-es Lumiát (vagy 21mpx-est, ahogy rebesgették anno), azzal milyen sikert érnének el.
btw nekem inkább egy ATIV S-kéne, főleg hogy nemrég zuhant le az ára 95k környékére Expansys-nál. :)

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#38) satz18 válasza =WiNTeR= (#37) üzenetére


satz18
őstag

Az iphone is le van maradva vassal, mégis veszik mint a cukrot, és a wphez hasonlóan gyorsabb is a 2X olyan gyors soc-os adroidoknál.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#39) Cyberpunk válasza =WiNTeR= (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A hardver része. Ez a rendszer nem igényel 4 magot 2GB RAM-al. A kijelző az más, ha lesz 5"+ akkor nyilván lesz FHD is, majd ha a rendszer támogatja.;)

Akinek ez fontos, az nem veszi meg. Nos szerintem fontosabb a simább működés, mint az hogy 8-10 vagy akár hány mag van a telefonban. És ezt el lehet érni optimalizációval is, nem csak erőből.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) MarQs


MarQs
senior tag

Remek dizájn, elég szép lett!
Remélhetőleg tényleg lesz 32GB-os verzió...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#41) prolad


prolad
őstag

Szép lett.

(#42) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Nem lett ez rossz. Majd a Ma teszt megmutatja. Viszont, èn még mindig nem barátkoztam össze ezzel a Wp8-cal.
Kamera körüli rész tetszik, szebb mint a One S.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#43) janos68


janos68
aktív tag

Ezt a hardver 175 000 Ft-ért árulni erősen vicc kategória. Persze lesz vásárlóközönsége a két cég kedvelői közül, de egy átlagvásárlónak ez messzire kerülendő ajánlat ennyi pénzért. 100 000 környékén már elgondolkodtató, de ez nem egy-két nap múlva fog bekövetkezni, és addigra a konkurencia is jóval olcsóbb lesz.

(#44) boeing


boeing
senior tag

Csodálatos lett,pasis telefon ez a javából Kell....... :K

(#45) embe


embe
nagyúr

Tetszetős! :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46) Sztif


Sztif
aktív tag

Most ennek mivel jobb a kamerája, mint a 920-nak?
Vártam erre a telefonra, de nekem a hátlapja nem annyira tetszik. Lehet élőben látva változik a véleményem, remélem. Már nagyon váltanék 800ról...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#47) Dilikutya válasza Sztif (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hátlap... hányszor nézegeted a hátlapot? Azt hittem, a kijelzőn történnek az érdekes dolgok...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) embe


embe
nagyúr

Május 15.-ei dátum a telón? :U Ez az új londoni idő? :Y

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#49) callmeakos válasza Dilikutya (#47) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Miért a hátlap nem része a telefonnak? Ha nem tetszik a telefon bizonyos része, mért kell erőltetni a dolgot? :U

All→M8

(#50) oceanrush


oceanrush
senior tag

Na, ez egy eleg szep telefon lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.