Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryoo


Ryoo
senior tag

Az U20 5G egész vállalhatónak tűnik, bár a 2 MP makro-mélységérzékelő teljesen felesleges rá. A Desire 20 Pro viszont gáz 665-el 2020-ban.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#2) bollokcs80 válasza Ryoo (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De azért elmennének értelmes áron.

Én tippelnék egyet 150k (sima), 220k (pro). Ne legyen igazam: :)

B.Cs.

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Jó proci ez a 765G, a 8GB RAM is elég, de ezzel a 2db 2mpx lencsével, a hátlapi ujjlenyomatolvasóval (oké, ez van akinek pozitívum), 18W töltéssel, batár Full HD LCD (IPS?) kijelzővel, nem fogják tudni elég olcsón adni, hogy megérje. Tartok tőle hogy az árazása a korábbi csúcs U szériás telefonokét fogja karcolni.

[ Szerkesztve ]

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

LCD Kijelző meg hátlapi ujjlenyomat? Ez most komoly? Vagy valami MÁV-val érkezett árpilisi tréfa?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) joey04


joey04
titán

The HTC U20 5G comes with dimensions of 171.2 x 78.1 x 9.4 mm and a weight of 215.5 grams. It runs on an Android 10-based operating system, and includes two colors: ‘Ink Crystal Green’ and ‘Crystal White’. The price is 18990 NTD, about $640.

Desire 20 Pro: The smartphone costs 8990 NTD, about $303.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

”171,2 x 78,1 x 9,4 milliméteres dimenzióihoz 215 grammos tömeg tartozik”
Nem pici az biztos :) Jó árcímkével jöhetne, de ismerve hogyan szoktak árazni..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Huaweitől licenceltek valami 2-3 éves tervet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) dutrás válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


dutrás
őstag

Ezt miből gondolod?

P50 pro/P40 Lite

(#9) Plazmacucci válasza dutrás (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát hogy néz ez a valami ki :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) dagonya


dagonya
aktív tag

mi az a HTC?

(#11) elfelejtette válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


elfelejtette
veterán

Csak lemásolták a Redmi 8T-t... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12) batai15


batai15
félisten

Snapdragon (pl mia3) 665. , Ez meg lesz vagy 150k .

(#13) Ryoo válasza joey04 (#5) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez alapján tuti 200e felett lesz az U20 5G, a desire 20 pro meg vagy 120e. Így már annyira nem jó ajánlat.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#14) lolal


lolal
senior tag

Itt Érdekes Cikk a HTC "életpályájáról" A mostni modellekre reflektálva... ezt minek... vagy... mi ez?! Mondjuk szvsz kis hazánkba nem hiszem, hogy elfog jutni, de semmilyen ész érv vagy indok nincs amellett, hogy az ember megvegye bármelyiket is. Az U20 5G modellben talán lehetne...ismétlem "lehetne"némi fantáziát felfedezgetni... de... a hátlapi szenzorok...hátlapi leolvasó... mikor samu vagy más gyártó már mid range alján kínál kijelzőbe építettet... LCD kijelzőt még el is lehetne neki nézni... nem szeretheti mindenki az Amoled-et... de hát na pls... ez így eléggé gyengsuka.

Árról 600$+ nyitó körülit hallottam...
Ami annyit jelent számunkra, hogy mire ide elér/ elérne egyszer... lesz vagy 200K HUF felett. Ennyiért meg...brrhh... kinek kellene ez a raktárból megmaradt, porosodó alkatrészekből összelegózott, talán 1-2 modernebbnek mondható komponenseket tartalmazó technikai szemét. A Desire-t már nem kommentálom, múltkor az ezzel foglalkozó cikk alatt megtettem...
Szégyen ilyen "valamire" ráragasztani a HTC logót, de úgy látom a Tajvani srácok már rég elvesztették az önbecsülésüket. Az U12+ 2018 ból legalább egy értelmes próbálkozás volt...de ez... :U
Áhh hagyjuk is... R.I.P HTC

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#15) atikó


atikó
őstag

Nekem tetszenek, mindig is szerettem a HTC-t, a támogatással van aggodalmam, én meg utáltam a képernyős ujjlenyomatot, jobb a hátsó, az U20 valyon üveg hátlapos, mert a videókból nem egyértelmű nekem!

(#16) ClioRS válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


ClioRS
őstag

Pont ez jutott nekem is eszembe :DDD A HTC is jó iskolapélda hogyan kell elásni magad egyre mélyebbre a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#17) #16820480 válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

A korábbi csúcs U szériás telók még ilyen 200 ezer körül voltak, mert akkor annyi volt a csúcskategória, szóval nem irreális, hogy oda árazzák :) Más kérdés, hogy manapság az már középkategóriás ársáv.

(#18) Bog válasza lolal (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egész jól összeszedett anyag, de pár dolog azért hiányzik belőle. A sok-sok év OEM, a formatervi konzervativizmus (mint a bukás egyik oka) és a magasan tartott árazás (másik ok). De ez a bezárkózás és a kommunikáció hiánya elég béna filozófia volt valóban, tajvani cégként nem ott lenni a Computexen elég gáz, noha azért interjúkat össze lehetett velük hozni, de azokban sem volt sok köszönet. És a korszakos termékeiket nem tudták megismételni és fejleszteni, a Rhyme óriási kedvencem volt anno, a Re kamerát a mai napig használom és nem kapott utódot, pedig...

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) enginev3.0 válasza lolal (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én ezt az írást fejből vágtam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) Kampó


Kampó
senior tag

valamikor kirúgják a dizájnereket végre az összes mobil gyártó cégtől?? Értem hogy trend stb... de az össze MONDOM AZ ÖSSZES retkes mobil ugyan ugy néz ki..... 1-2évig a NOCCCSS most meg ez a buzi homloklövés kameralyuk... kerekített szappantartó forma... az 122333-ik is .. ezekért a formatervekért fizetnek vicc...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#21) enginev3.0 válasza Kampó (#20) üzenetére


enginev3.0
félisten

Amikor én írtam ezt, akkor azt mondták egy csomóan a fórumon, hogy nagy különbségek nem lehetnek, meg hogy a kamera ezt kívánja meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) Kampó válasza enginev3.0 (#21) üzenetére


Kampó
senior tag

ha megerőltetnék magukat lehetnének azért bőven ...
miért nincs pl Iparibb kinézetű szögletesebb nem szappantartó kinézetű telo vékony kávákkal fém kerettel stereo hangszórókkal az alsó és fölsö élen.. Esetleg előlapra nyúló szálcsiszolt rozsdamentes vagy aluminium keret körbefuttatva a kijelző körül. lennének ötleteim... Régen megimerted a NOKIA telokat, DE A HTC-t is megkülönböztethetted a többitől... Jelenleg ott tartunk hogy a A70em tesom redmi 7ese, és muter k40 e egymás mellé téve ugyan ugy néz ki :D kajak... ez csak 3 példa d kb linkelhetnék 30 telefont amiről nem mondod meg mi ha nem kapcsolod be vagy a hátlapi logót nem látod

AMD volt AMD van AMD lesz

(#23) lolal válasza Bog (#18) üzenetére


lolal
senior tag

Hát igen... szebb napokat is megélt már a gyártó. Sajnálom, hogy ennyire vakon repültek évekig és nem vették egyszerűen figyelembe a piaci trendeket és árban sem sikerült ehhez igazodniuk. Volt szerencsém szinte az összes valamire való modelljüket nyomkodni, még 2 éve egy U12+-t is használgattam kicsit. Nem volt alapvetően baj vele. Édesanyámnak egy M8- volt, teljes megelégedéssel használta. Kár, hogy idáig jutottak, de sajnos tisztában kell lenni vele, gáncsot maguknak vetettek. :(((

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#24) radírfej


radírfej
senior tag

Hasonlóan az u19e-hez, nem hiszem, hogy európába hoznák. De az u20 reális ára sajnos valahol a 200 körül alakulna, ami terméktámogatás és marketing nélkül a totálisan esélytelen kategória. Ezért nem is fogják hozni.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#25) rdt89


rdt89
addikt

Egész jó specifikációk, remélem nem HTC árazást kap, hanem olyat, amivel jeleznék, hogy vissza akarnak jönni a piacra.

(#26) tozo86


tozo86
tag

Számomra csalódás. A 3 éves U11-em Snapdragon 835-öse erősebb a 765G-nel... + egy zoom optika elfért volna...

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#27) Noukoum válasza tozo86 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Az végülis jó hír, processzor terén még a 3 éves telefonod is bőven jó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) twollah1976


twollah1976
őstag

A szokasos HTC-s mocskosul draga arakra szamithatunk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) Ádám16


Ádám16
addikt

A dizájn egészen elmaradott, "Láttam már '17-ben" kategória nálam. Ráadásul semmi egyedi, HTC-s beütés. Nekem ez nem jön be.

(#30) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Mivel sem 60hz+ nincs , sem OLED , sem SD865 , sem 10-12+ gb RAM , sem vízállóság , így szerintem simán megáll majd 300 - nagyon max 350k-nál a HTC-t ismerve. :U

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#31) eliterob


eliterob
tag

Kár értük pedig reméltem hogy egyszer visszatérnek egy full full mindent is tudó teloval de ez nem most lesz. Így marad a samu vonal.

(#32) gusthy


gusthy
veterán

Kár érte. Kiváló ügynök volt.

(#33) forgonati


forgonati
őstag

A zöld színe szép... Ennyit tudok elmondani, kérem kaccsojja ki.

Keelah Se'lai!

(#34) vilmose33


vilmose33
őstag

Remélem lassan magukhoz térnek,nagyon drukkolok. Volt pár HTC telefonom,kedveltem őket.

A jövő most van

(#35) wlandroid


wlandroid
tag

Az U12+ még meglepően jól sikerült, a kamerarendszere szerintem az év legjobbja volt. Igaz a formaterv már akkor is elavultnak számított és az árazás sem volt valami baráti, viszont ezeknél a telefonoknál sokkal jobban sikerült. 1080p-t erőltetni a megjósolt árakkal és lehozni az ezredik unalmas Xiaominak a másolatát hatalmas szégyen a HTC-től. A 2 megapixeles kameráktól nem várhatunk sokat és a sima LCD képernyő is hihetetlenül rossz választás volt. Nagyon reméltem, hogy a kihagyott időt arra fordítják, hogy jobb PR-t építsenek és egy U12+-hoz méltó utódot gyártsanak, azonban sajnos mindkét reményem kudarcba fulladt.

[ Szerkesztve ]

(#36) Yeffy


Yeffy
veterán

"kezdetnek" nem rosszak, nem akarnak egy aktualis, frissitett zaszloshajot kihozni, hatlapi ujjlenyomatolvasoval, jo kameraval, Dual SIM-mel, lyuk/noccs/egyeb kepernyobe ketelenkedo ocsmanysag nelkul, mint az U11+-nal, h megint naluk vasaroljak?
nem, mi? :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37) Szena67


Szena67
csendes tag

Sajna a pletykak alapjan azt vartam, hogy jon egy htc m8 2020 remake, de igy meg maradok az u11+-nal egy darbig. M8-am is meg mindig huzza ilyen minosegu telokat varnek a htc-tol. Vagy gondolkodom a Moto razr-en is annak is van egy v3 retro erzete.

(#38) vkristof01


vkristof01
csendes tag

Hát asszem ez az a pont ahol nem tudom tovább követni a HTC-t... ez így ránézésre egy nulla. HD2 óta rajongok értük (valljuk be volt miért akkoriban, meg kicsit később is) Még a U ultra amit most használok is legalább kicsit ki tudott tűni pár, a maga idejében egyedi megoldással. Előtte a 10 is baromi unalmas volt már, 2 évet lehúztam vele de sose szerettem bele igazán. Ez viszont itt már egész elszomorítóan közönségesen néz ki. Szerintem ha meguntam az Ultrát akkor veszek ebay-en megint új One X-et vagy M8at, imádtam azokat, tényleg.

(#39) Koris


Koris
aktív tag

Na megrendeltem...👀😎

(#40) gusthy válasza Koris (#39) üzenetére


gusthy
veterán

Honnan, mennyiért, melyiket?

(#41) Koris válasza gusthy (#40) üzenetére


Koris
aktív tag

Ebay Desire 20 Pro.4 nap alatt ideért csak itt szarakodtak vele még 4 napot.109 volt szállítással + 35 az Áfa+dhl

(#42) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szomorú hogy a HTC is beállt a tucattelefont gyártók sorába.
Pedig ha okosan csinálták volna akkor az A, M, és U szériával fennmaradhattak volna.
A iphone copy okosan.
M fém hátlapos, front sztereó speaker-es átlag méretű flagship.
U üveg hátlapú tucat phablet mint a mostani összes csúcsgép.
TLC vagy Pixel vásárlás lesz számomra jövőre.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#43) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A Deisre 20 Pro már rendelhető, akit érdekel. Angliában, Franciaországban, Spanyolországban, Olaszországban és Hollandiában kezdik el a forgalmazását €279/£269 a 6/128-sa verzió: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.