Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #22743424


#22743424
törölt tag

6,5 colon HD+ kijelző. Remek Ezekszerint van még piac ahol a kijelző mérete az elsődleges szempont.

[ Szerkesztve ]

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Remélhetőleg pwm mentes lesz a kijelzője. Amúgy elmegy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) doooo válasza janeszgol (#2) üzenetére


doooo
veterán

Ez az A20e tesztjéből:
"The display backlight flickers at 349.7 Hz (Likely utilizing PWM) Flickering detected at a brightness setting of 50 % and below. There should be no flickering or PWM above this brightness setting.
The frequency of 349.7 Hz is relatively high, so most users sensitive to PWM should not notice any flickering."

Tehát nem kell itt sem másra számítani.

(#4) doooo válasza #22743424 (#1) üzenetére


doooo
veterán

Xiaomi A3-nál, i11-nél mindenki azt mondta, hogy elég, főleg ha nem AMOLED, szóval itt sem kell hisztizni miatta. Az ottani logikák alapján...
Szerintem kevés, de ehhez az SoC-hez nem igazán mehet erősebb, ha fluid működés a cél. Mondjuk 6" alatt még talán elfogadhatóbb lenne.

(#5) #22743424 válasza doooo (#4) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én nem hisztizek csak leírtam amit gondolok . Nem tudtam, hogy nálad ez már hisztinek számít.Nem kellene egyből személyeskedni. A lányomnak Redmi 7 telefont vettem pedig azt is sokan lehurrogták. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol válasza doooo (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Az A10 pedig PWM mentes, igaz IPS van mellé írva.
Az A20e PLS és PWMes.
A J3 2017 szintén PLS és PWM mentes.
Szóval nincs logika ebben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) doooo válasza #22743424 (#5) üzenetére


doooo
veterán

Ironikusan mondtam. Teljesen jogos hisztizni miatta, csak az említett 2 mobil esetében meg lett magyarázva a fanok által, hogy alaptalan a hiszti, ezért írtam, hogy "az ottaniak logikája alapján".
Persze azok esetében nem akadály például az SoC ereje mint itt. Ezért bár itt is jobb lenne nagyobb felbontás, nem hiszem, hogy jó vége lenne. :)

(#8) -Faceless- válasza doooo (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

Köszönöm, akkor ilyenem sem lesz. Pedig pont ilyen telefont kerestem...
Mióta számít a ~350 magasnak, és nehezen észrevehetőnek :(((

(#9) #22743424 válasza doooo (#7) üzenetére


#22743424
törölt tag

Na úgy látom meg kell néznem egy részt az Árva angyalból mert a mai nap nem az én napom. Egész nap valahogy félreértelmeztem a dolgokat. :W :R :D

(#10) doooo válasza -Faceless- (#8) üzenetére


doooo
veterán

"Mióta számít a ~350 magasnak, és nehezen észrevehetőnek :((("

Azt nem tudom, engem nem érint a dolog (hogy lekopogjam).
Nyilván egy spektrumon helyezkednek el az érzékenyek is, biztosra veszem, hogy a 350 van akinek még megfelel.

(#11) -Faceless- válasza doooo (#10) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én speciel nem találkoztam még olyannal, akit csak kicsit érintene. Vagy olyan aki teljesen érzéketlen rá, vagy olyan aki semmilyen mértékben nem bírja.
Sajnos az utóbbiak táborát erősítem, és borzasztó nehéz így vásárolni. A media-marktos fél perces próba alatt semmit nem veszel észre majd hazaviszed, és egy hét múlva már inkább nem kapcsolod be a gépet csak ne kelljen ránézni.

(#12) GSP


GSP
aktív tag

Nem rossz, de ha ideér az M30s, abból még vennék is egyet :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.