Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Hiába a leggyorsabb SSD meghajtó ha a tesztek alapján a mindennapi életben alig lehet érezni az eltérést az egyes meghajtók között.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) lee56


lee56
őstag

Fura hogy a nagyobbak a lassabbak, eddigi SSD-knél pont fordítva volt mindíg.
Amúgy nagyon helyes hogy nem aprózzák el, már csak az árnak kéne feleződnie :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#3) Destructo


Destructo
aktív tag

Legelső szavam: ,,Úristen " ....:D Ilyenből vagy 2-ő és minden gond megoldva..:D

(#4) .mf válasza lee56 (#2) üzenetére


.mf
veterán

Akkor gyorsabbak a nagyobbak, ha a kisebbeknél nincs minden csatorna kihasználva (ld. legutóbbi SSD tesztet, a 8 csatornából csak 4-en volt modul).
Hogy miért lassabb a legnagyobb, két tippem van: bizonyos kapacitás felett nincs akkora kínálat chipekben, nem kaphatóak olyan teljesítményűek vagy nincs mondjuk ONFI támogatás. A másik az lehet, hogy itt már csatornánként is több chip van, így a vezérlőnél a címzés miatt bonyolódik a dolog, jön egy kis extra késleltetés.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) kgbsvagyok


kgbsvagyok
csendes tag

Hát szerintem semmivel nem lesz gyorsabb mint a régi Force GT-k! Sőt talán ugyanazok az adatok...

(#6) Normi™


Normi™
őstag

Ez azért már rendben van,elbírnám a Gt-m mellé másodlagos tárolónak valamelyiket.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) boeing


boeing
senior tag

Na majd egyszer,ha a samuk ki döglenek. :DDD

(#8) lujó55


lujó55
őstag

jó teljesítmény!
a kisebbikre pályáznék. több mint elég rendszernek, olcsóbb és gyorsabb is (bár szerintem valami elírás lehet a dologban)

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

190$-ért 180GB? :))

(#10) XharX válasza banhammer (#1) üzenetére


XharX
aktív tag

Osztom a véleményed, hirtelen a Kingston HyperX.SSD-k jutottak erről eszembe, és az, hogy mekkora árban a difi egy Samsung 830-hoz, vagy a V+ 200-hoz képest, és hogy sebességben azért nem nagyon térül meg.

Azért jöhetnének kisebb példányok is...

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy pontosan milyen chipek vannak benne. Remélhetőleg ki tudjuk majd deríteni. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

"Does it come in black?" :)
Én a "sima" Corsair Force 3-at néztem ki magamnak, mert fekete gépbe menne és a fekete jobban mutat benne, sebességben nem sokkal lassabb, mint ezek, és van belőle 120-as is (bár erősen vacilálni fogok a 120 és a 180GB között, hogy melyik legyen)
A Force 3 550/510 míg ez 555/530 mindennapi használatban szerintem a kutya se venné észre a különbséget... Főleg, hogy ez lesz nekem az első SSD-m, tuti óriási lesz sebességérzetre a különbség (még lassabb modellnél is nem hogy ezeknél)

A gyártó linkje egyébként hibás, a www.corsairmemory.com nem jó a www.corsair.com a jó cím , légyszi javítsátok ;)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó kis SSD- k, talán majd egy 180 Gb szóbajöhet háttértárnak. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) yknarf


yknarf
tag

szép darab

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#15) Apika


Apika
Közösségépítő

Szívesen látnék nálam egy 480GB-os modellt, de az ára elérhetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Az arazas tok jol koveti a GB / USD elvet! :)

(#17) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Egyáltalán nem rossz! Ráadásul a legkisebb (180GB) ára úgy 55K környékén lehet, ami egész elfogadható (kivéve, ha nálunk euroban számolják az árakat)!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Jól hangzik a hír, de általában az árak itthoni alakulása mindig elrontja az összképet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.