Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) marcee válasza vally (#43) üzenetére


marcee
addikt

Köszönöm kedves szavaidat! Én csak azt írtam le, hogy mi volt az első gondolatom, ezt jeleztem is, nem tényként közöltem, ítéletet sem hirdettem.

Kicsit utána nézve a hírnek ezt találtam. Nem 94-es 500e-es példánynak tűnik, de ez nem fontos, ami viszont igen, hogy ez a baleset Sokkal súlyosabbnak tűnik, mint ahogy azt a témaindító írásból gondoltam volna. Ez az autó nem kicsit ment gyorsan! :(

[ Szerkesztve ]

\m/

(#52) vally válasza dredbiro (#49) üzenetére


vally
tag

Most biztos kést fognál a nyakamhoz,ha tehetnéd e sorokat olvasva.

He??? Viccelsz? Véleményeket írunk be, és kész.

Biztos igazad van abban amit írsz, mindenki, még egy bíró is hibázhat, csak azt akartam mondani (amit már más is írt), hogy alaposabban fel kell készülni, főleg egy ilyen ügyben, minthogy egy újságcikk elolvasása után leírjuk a frankót.

Egy autó,pláne egy A6-os csak úgy magátol nem repül el :(

Könnyen lehet, hogy nem így van, de nem lehet ez az autó egy 1994-es, nagyon rossz műszaki állapotban lévő rom? Vagy nem lehet akár egy 0km-es új autó, amin egy autószerelő tanonc nem húzta meg jól a kerékcsavarokat?

Látod, megint egy apró részletinformációból kijelented, hogy "magától nem repül el", holott lehet, hogy mégis.
Csak illusztrálni szeretném, hogy egy rövid újságcikk alapján nem mondhatunk ki semmit, mert még van ezer dolog, amit majd jól kivizsgálnak az erre szakosodott szervek.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#53) vally válasza marcee (#51) üzenetére


vally
tag

Egyszerűen csak zavar, hogy egy egy lefutott presztízsű prémiumautó nevének említése mindenkinek jól menő vállalkozót jelent, aki megszokta, hogy mindent megtehet.

A képen látható autó a 96 októbertől gyártott darab, kb 1 millióért lehet ilyeneket venni, a legöregebb példány 12 éves.

Tényleg sokkal keményebben össze van törve a vas mint gondolná az ember.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#54) dredbiro válasza vally (#52) üzenetére


dredbiro
senior tag

Tudom,sok kis apró részletet kell még a döntés előtt megvizsgálni az erre kiélezett hatóságoknak.
Valami(vagy valaki),akkor is hibázott.

Good hunting,STALKER !

(#55) sviba


sviba
tag

Azért tegyük hozzá azt is, hogy nem feltétlen kell ittasan vezetni ahhoz hogy elszálljon az autó.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#56) ABE válasza vally (#53) üzenetére


ABE
őstag

Ez az A6 széria 97-ben jelent meg, és 98-tól létezett kombi karosszériával (mint a képen is látható). Kötözködés OFF.

Ami viszont a linkelt oldalt elolvasva feltűnt, hogy 5 ember utazott benne, tehát a kisgyerek valószínűleg hátul ült. A karosszéria sérüléseit nézve az utastér hátsó része számomra viszonylag "sértetlennek" tűnik, de legalábbis a túlélőtér láthatóan megmaradt. Felmerül tehát a gondolat, hogy miért pont a kisgyerek halt meg. Talán a gyerekülés hiányzott... :(

(#57) vally válasza ABE (#56) üzenetére


vally
tag

Igazad van, megnéztem, és tényleg csak 98-tól van kombi.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#58) Bengio


Bengio
tag

szerintem fölösleges bármin is vitatkozni ezt a témát illetően, ítélkezni meg főleg.
Egy dolog viszont biztos, és ez a lényeg: aki iszik (akár egy kortyot is) az ne vezessen!
ezt már leírták előttem páran, tudom, de ha a fickó nem ül volán mögé aznap este, vagy ami mégjobb; nem iszik, akkor legalább nagy arányban csökkenti a baleset veszélyét.

gondoljátok csak végig, ha már egyszer muszáj volt inni, akkor a feleségeddel, és a 3 gyerekeddel beülsz a volán mögé? kétlem. szerintem akár ha megcsúszol egy jégfolton, vagy elédugrik egy kutya, igenis sokat számít az a pár ezred/század másodperc, amikor az adott pillanatban dönteni kell. Ezzel arra utalok, hogy lehet h más okozta a balesetet, de tegyük fel nem iszik, akkor akár el is kerülhette volna a szomorú végkimenetelét a dolognak.

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#59) edward2 válasza Nunder (#39) üzenetére


edward2
addikt

Érdekes, szerintetek ha valakinek jol menő üzlete van és sok sok millio figyel a bankszámláján az már boldog is? Nagyon el vagytok tévedve.

(#60) Grigorisz válasza edward2 (#33) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Köszönöm, hogy itt vagy nekem, és meg tudod mondani mi a hülyeség és mi nem....Szánombánom bűnöm, hogy meggondolatlanul írtam. Kérek engedélyt apró pontá zsugorodni. az már más kérdés, hogy az írásban egy kicsit sem a lényege van a balesetnek tehát pl, hogy az egész család a kocsiben volt de mindegy. a első hsz-em lényege nem változik csak az adott szitu miatt nem helytálló.

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#61) Nunder válasza edward2 (#59) üzenetére


Nunder
őstag

Ezt te hol olvastad?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#62) ollie válasza Crystalheart (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, a vezető biztos véletlenűl ivott alkoholt.

***

(#63) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Már nem lepődök meg milyen emberek vannak.... Az a rossz ebben a mai világban hogy ez az eset sem érdekel igazából. Persze lehet mondani hogy nem a világ lett rosszabb hanem a hírszolgáltatás jobb, de akkor is. :(

(#64) Crystalheart válasza ollie (#62) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ha itt büntetni fognak, akkor nem is azt fogják, hogy ivott. A gyerekét biztosan nem direkt nyírta ki. :)

(#65) PazsitZ válasza Crystalheart (#64) üzenetére


PazsitZ
addikt

Akkor mit? Hogy átlépte a záróvonalat? :))

Most amúgy lehet sose tudjuk meg pontosan, de ugyanúgy nem tudjuk,
hogy az alkohol miatt hibázott-e
vagy hogy alkoholos befolyás nélkül épp elkerülhette volna az esetet.

A célja bizonyára nem ez volt, de attól még ő itta meg azt a piát, majd döntött úgy, hogy kocsiba száll...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#66) Crystalheart válasza PazsitZ (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ollie nem erre reagált, ahogy én sem. Egyszerű ez, felelőtlenség, de semmiképp sem szándékos emberölés. Az én álláspontom pedig, hogy függetlenül attól, hogy ki az okozó, önmagában a nem szándékos dolgok még nem jelentenek megbocsáthatatlan bűnt. A pontos körülményeket persze mi nem ismerjük...

(#67) Kantorpe


Kantorpe
tag

Hallottam errol.

Mindenki szornyulkodott.

Szerintem meg termeszetes szelekcio volt, hulyeseg igenis kiirtja magat.

Bar itt voltak tulelok, tul jok a biztonsagi szerkezetek az autokban.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#68) ABE válasza Kantorpe (#67) üzenetére


ABE
őstag

Egy kisgyerek meghalt más hibájából. Valóban, ez tényleg természetes szelekció... Büszke lehetsz magadra. :(((

(#69) kaik_holi


kaik_holi
tag

Nagyon jó ki cikk... :K :K
Grat.. :R

....mAximum mInimal....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.