Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

Sírok ezeken a neveken. Várom mikor lesz E=mc² márkanév, vagy valami hasonló.

Keelah Se'lai!

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Egész jók ezek az új BBK-s (vagy bkk?? :DDD :DDD ) telefonok. Ezeken lehet BL-t nyitni és feldobni vmi jóféle béta rommal? :)

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó tisztázzuk a képen punch hole van ami nem szelfi csepp szerencsére mert azt ki nem állom. Az ár remek csak kár, h Kínában annyi. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) andor80


andor80
senior tag

ok ,hogy mindent belepakolénak majd ezt számszerüsitik de myieln minőséget képviselnek az alkatrészek.?Kamerák szoftver?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) Graphics válasza forgonati (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt már olyan :) EMC2 a Dell-nél.

Nem igazán lényeges a márkanév, amikor kijött kisírhatta mindenki magát... Azóta meg már sok víz lefolyt.

Lehet rugózni a márkaneveken, de kicsit nekem gyerekes dolognak tűnik, mint amikor csúfolják a gyereket az óvodában...

Név helyett egy szakmai oldalon a speckókat kéne boncolgatni...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) 01 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


01
tag

Nem igazán, de a Google szolgáltatások teljesen jól működnek, Launcher csere is megoldható.

(#7) Lami66


Lami66
őstag

Egyszer (már) volt Budán kutyavásár: Poco F1, csúcshardver minimál áron. Kérdés, hogy lesz-e mégegyszer Budán? (b20+globál verzió)

(#8) RoBos


RoBos
senior tag

A Vivo-tól én inkább az X50 Pro-ra leszek kíváncsi! ;)
Természetesen ebből is lesz sima X50 és X50 Lite is, ahogy az lenni szokott!

Hogy ebből mi lesz:
"...The smartphone will also have a stable micro gimbal, similar to what we’ve seen on the Vivo APEX 2020 concept phone. It will allow the X50 to offer better stabilisation while shooting photos and videos than regular OIS systems..."

(#9) roli543 válasza Graphics (#5) üzenetére


roli543
őstag

Szerintem azért az emberek jobban bíznak egy egyszerűbb, vagy ismert márkanévben... mint a Samsung, vagy Lg, mert a tv meg a hűtő is az. A Vivo és Oppo nevek szerintem nagyon jók, de ez ... zavaros az egész.

a telefon: kíváncsi lennèk erre az uj lapjara, ha valoban jó minőségű, letarolhatja a piacot. Csak ezt az egy kaptafa designt felejthetnék mar el...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) Graphics válasza roli543 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ízlések és mobilok. Nekem Pocophone van... Kaptam már rá hideget-meleget... De, és ez a legfontosabb, nem igazán érdekel mások olyan véleménye, hogy jajj de izé neve van.. Meg miez... Működik, teszi a dolgát, innentől a márkanév nem érdekel..

Lehet ezen ugribugrizni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Juhaszatti válasza andor80 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A szoftverrel egyetlen BBK terméknél sem volt gond, úgyhogy valószínűleg ebben sem lesz. Kamerában meg általában hozzák az átlagot, nem lógnak ki sem felfelé, sem lefelé.

(#12) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélem nem ő lesz az egyetlen teló ezzel a chipsettel :R. Vajon itt is lottó, hogy az adott típus kap-e vulkan-képes drivert/meddig vesződnek a supporttal?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13) rdt89


rdt89
addikt

Egy tesztet nagyon szívesen elolvasnék. :)

(#14) INGJOKE válasza RoBos (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

A Realme X50 pro 5G tesztet várom már nagyon, ő simán lehet nyerő nálam...bár anno már egyszer a xiaomi jött ki győztesnek egy O+-al szemben, de ki tudja, lehet most a BBK győz... :D

#6

ez kevésbé jó hír... :(((

[ Szerkesztve ]

(#15) RoBos válasza INGJOKE (#14) üzenetére


RoBos
senior tag

Csak aztán nehogy a Vivo X50 Pro legyen mégiscsak nálad a befutó a Realme X50 Pro 5G helyett! ;)
Azért arra a micro gimbal technológiára kíváncsi leszek!

[ Szerkesztve ]

(#16) INGJOKE válasza RoBos (#15) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nincs előítéletem egyik márkával szemben sem, ha azt mondtad volna, csak aztán nehogy szamszung legyen belőle, arra tudtam volna mondani, hogy soha. :D

És ha valami extrát durrant a mi mix 4 akkor lehet összegyűjtöm inkább arra a pénzt :D

[ Szerkesztve ]

(#17) 01 válasza roli543 (#9) üzenetére


01
tag

A Vivo-t meg Oppo-t se nagyon ismerik itt. Nekem a Vivo telóra jött egy visszakérdezés, hogy "az mi????"

(#18) Graphics válasza 01 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig aki focit néz , az találkozott vele.

Biztos tud mindenki olyat mondani, amit nem ismer a másik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) 01 válasza Graphics (#18) üzenetére


01
tag

Aki visszakérdezett, az néz focit. De sok ember akkor is leragad azoknál a telóknál, amit láthat pl MM-ben, a többi egyik fülén be, másikon ki.
Egyébként ez is érthető, ezeknél be kell vállalni, hogy olyat rendelsz külföldről, amit nem is láthattál csak youtube-on.

(#20) Noukoum válasza 01 (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért nem ismerik mert az itthoni reklámok nem ezzel vannak tele, szolgáltatónál nem kaphatóak, mm-be nincs kint.
Xiaomi-t sem tudta kutya se 4 éve hogy mi az, ma majdnem mindenki ismeri és vagy hallott róla. Egyszerű user meg olyat vesz amiről már hallott :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) INGJOKE válasza Noukoum (#20) üzenetére


INGJOKE
veterán

Akit érdekel és szeretne jó árarányértékűt kapni a pénzéért az körülnéz, vagy legalább megkérdez vkit az ismerősei közül aki ért hozzá kicsit, a többinek meg ott a szamszung és az apple. Ez ilyen egyszerű. :D :DDD :DDD

(#22) 01 válasza Noukoum (#20) üzenetére


01
tag

Így van. A legegyszerűbb usereknek nem is valók ezek a telók, mert még többnyire kínai rom van hozzájuk, jelenleg. Azzal meg el kel szórakozni picit, hogy használatban ugyanazt adja,mint egy eu-ba szánt teló.

(#23) joey04


joey04
titán

Ezzel a névvel tuti siker. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) RoBos válasza joey04 (#23) üzenetére


RoBos
senior tag

iQOO – i Quest On and On
A Vivo ezzel az almárkával kimondottan a gamereket akarja megcélozni, így elsősorban olyan telefonokat akar a piacra dobni, amik a játékokra vannak kihegyezve.

(#25) joey04 válasza RoBos (#24) üzenetére


joey04
titán

attól még idióta név.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) RoBos válasza joey04 (#25) üzenetére


RoBos
senior tag

Egy sima rövidítés, olyan mint az ISZOM :DDD

(#27) Lami66 válasza RoBos (#26) üzenetére


Lami66
őstag

Te tudod mit jelent. Egy elmebajnok meg ikúnullanulla-nak óvassa

(#28) Graphics válasza Lami66 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C van belőlük pár.

A legjobb érv: " szarezanév,azéme'csak...."

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Noukoum válasza Graphics (#28) üzenetére


Noukoum
veterán

A legszebb mikor “nem tetszik a neve, nem kell” :D
szakmai fórum

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#30) Graphics válasza Noukoum (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja igen, ez még komoly érv...

Sajna szakmaiság eltűnik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Postas99 válasza 01 (#22) üzenetére


Postas99
senior tag

Azt azért vegyük számításba hogy az emberek nagyobb része out of the box szereti használni a telefonját vagy egyéb termékét.
Csak azért megvenni valamit hogy azzal kezdd hogy szívj vele hogy jó legyen..ami akár lutri is lehet.. b@lgaság. de különbözőek vagyunk elismerem..

(#32) 01 válasza Postas99 (#31) üzenetére


01
tag

Persze, én is ezt írtam. Nem is nézem le az egyszerű usereket, eddig én is az voltam:). Most próbáltam először kínai romot, és rendesen utána kellett kutatni a neten, míg tökéletes lett. De talán majd elkezdenek nyitni, a global-al is foglalkozni rom-ban, akkor könnyebb lesz.

(#33) RoBos válasza RoBos (#15) üzenetére


RoBos
senior tag

Úgy néz ki a Vivo X50 Pro-ba debütál a Samsung új, Isocell GN1 nevű 50 MP-es szenzora :K

[ Szerkesztve ]

(#34) forgonati válasza Graphics (#5) üzenetére


forgonati
őstag

Boncolgasd a speckókat akkor. Nekem személy szerint a név is számít. Az ilyen idióta nevek a gyerekesek inkább, nem pedig azok akik ezt szóvá teszik... Egy termék neve is számít. Egy normális név igenis számít, ha jól el van találva akkor megragad az emberekben, ezáltal a köztudatban is. Az ilyen IQOO meg hasonló random generált baromságok kiben maradnak meg? Nem ilyen névvel kellene megpróbálniuk hatni az emberre... Ettől én is jobbat tudok, csak azzal hogy rátenyerelek random gombokra a billentyűzeten. Pfff. De ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#35) Graphics válasza forgonati (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát benned már megmaradt ez a név . A foglalkozás elérte a célját.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Noukoum válasza forgonati (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy számít, mit szólnak majd az emberek ha valami kínai csodával járkálsz az utcán miközben ők csak az iphone-t nézik valamibe.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) INGJOKE válasza Noukoum (#36) üzenetére


INGJOKE
veterán

looool azt hittem ebből már kinőttünk? :D

(#38) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A redmi vagy a realme elég jó nevek itt az eu-ban mondhatni jól cseng, ez egy kicsit fura lett meg a poco is... Ezért vesznek fel a színészek is művésznevet mert hülyén hangzana az hogy Káposztás Gerbera müvésznő... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) RoBos válasza Noukoum (#36) üzenetére


RoBos
senior tag

De hisz az iPhone is made in China!
Ezt mki tudja, h a Foxconn kínai gyárába rakják össze, max tagadja!

[ Szerkesztve ]

(#40) Noukoum válasza RoBos (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem az embereknek fogalmuk sincs arról hogy a telefonjaikat Kínában gyártják le. Csak azt tudják hogy aminek a neve hülyén hangzik az biztos kínai :)
Gondolom Usában különösen nem népszerű gondolat hogy az iphone made in china..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) Graphics válasza Noukoum (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a névfetisizmus más kultúrkörökben is létező problémája az embereknek?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Noukoum válasza Graphics (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Máshol is persze, ez nem matyar jelenség.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Lami66 válasza Graphics (#41) üzenetére


Lami66
őstag

Amíg a telefon márkája ott virított nagy fehér betűkkel a fekete előlapon, addig volt valamicske rációja ennek a "dehülyenevevan" dolognak. Most az előlapból már a kockák sem tudják megmondani milyen telefonod van. A hátlapot 95%-ban tok takarja, szóval a legszarabb hangzású márkanév már a hátlapon sem hoz szégyent a gazdájára. Ha senki nem látja, akkor kb mindegy, hogy LordWellington vagy Fosch márka van ráírva.

(#44) Juhaszatti válasza Lami66 (#43) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem is van egy Kulaa márkájú powerbankom. :))
Elmosolyodtam mielőtt megrendeltem, és kb ennyit foglalkoztam a nevével, nem érdekel ha maga a termék jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.