Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor901113


gabor901113
tag

Gáz... Kellemetlen helyzet ez számukra és számunkra is!
Reméljük hamar megoldják a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#2) Gery9112


Gery9112
őstag

Remélem örülnek a vásárlók, hogy teljes árat fizettek egy béta tesztért :-). Jöjjenek csak tovább a félkész, teszten soha át nem esett AAA kategóriás játékok tömkelege.... :(((

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Xaels válasza Gery9112 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Én félárat fizettem érte. Origines, nem ruszki olcsó verzió. A multival 1-2 apróbb hiányosságot(amit javítanak majd) leszámítva nagyon jól el vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

PC változatnál inditáskor kb 3x kifagy és sehogy se menti el a kiválasztott fegyóim és karaktereim. Nagyon frusztráló dolgok. Másnak nincsenek hasonlók? :(

(#5) Anfänger válasza WongFeiHong (#4) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!
Nekem sem menti a kiválasztott fegyót. Visszaáll alapfegyóra! :W Ür spawn,tó spawn,mi szem-szájnak ingere minden elöfordult már. Igen,kifagyások is jelentkeznek nálam is. De ha ezek javítva lesznek,akkor egy elég hangulatos game lesz. Addig meg ritkábban gamelom.Tolok mást.

Volt úgy 3x egymás után a nílusba spawnoltam. :DDD Úszkáltam 10 sec-ig,aztán halál.
Hányszor haltál meg,hogy lerontotta a statod? :)

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#6) WongFeiHong válasza Anfänger (#5) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Akkor "örülök" hogy nem csak nálam vannak ezek. :) Ja a spawn bugot eddig én egy mapon láttam,le is rontotta a statom keményen. :N

(#7) pschio


pschio
őstag

A többi temérdek bug-ot is javítani kéne...

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#8) r4z


r4z
nagyúr

Vannak anomáliák bőven. Az első sniperes küldetést például háromszor kellett megcsinálnom, mert nem engedett tovább, nézhettem volna a távcsövön keresztül az épületeket szürkehályogig.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Szafter


Szafter
tag

Ezekszerint jól sikerült a játék... :D

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#10) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

de mi van itt kedves kiadó?? pár napja a borderlands lett vírusos,most ebbe hatalmas bug...tényleg ennyire csak a pénz kell,a többibe már szarunk bele?

(#11) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Az első sniperes küldetés hát ideg ölő egyszerűen nem tudok tovább jutni,célzok lövök semmi,ha csak nem az illető feje tájékát találom el nem hal meg,lőttem a rakéta vetőst mint az álat a teste minden pontján semmi,nehéz egérrel becélozni a fejét,még csak olyan sincs mint más játékban hogy legalább a lélegzetet vissza lehetne tartani,nagy nehezen lelőttem a házakon lévő rakéta vetőst de a tornyon lévőket lehetetlen és kilövik a helikoptert és kezdhetem újból,a tornyos rakétavetőst legalább 5 ször hátba lövöm de nem döglik meg a rohadék.Imádom a medal of honort de ez egy nagy csalódás ez a része.Valaki esetleg már ki tudta lőni a tornyos rakéta vetősöket?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#12) Gery9112


Gery9112
őstag

(#3) Xaels

Akkor tekintsd magad az ár/játszhatóság terén duplán szerencsésnek.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#13) Xaels válasza Gery9112 (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Az ár mindenkinek járt, ha volt BF3 Premium-ja.

Multi Review egy korrekt elemzés a multiról, angol tudás kell.

Saját Gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Logen88 válasza Pityu. (#11) üzenetére


Logen88
aktív tag

Nekem se ment de aztán az 50. alkalommal összejött. Szerintem nagyon gyenge lett a játék. És még itt van a cikkben leírt hiba, hibák is... :(

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) Gery9112 válasza Xaels (#13) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó rendben de vedd azt is számításba kérlek, hogy nem mindenki rendelkezik BF3 Premium fiókkal valamint a tény, hogy te alig találkoztál buggal az rajtam (aki a szingli kampányt akarja először kitolni) nagyon nem segít :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#16) Pityu. válasza Logen88 (#14) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát az összes részhez képest elég gyenge,emlékszem az ezelőtti részt nagyon élveztem mindegyik rész adott valami egyedi élményt,de ez szinte olyan mintha csak szaladj és lőj ez így nem jó.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17) gyuszko8809


gyuszko8809
csendes tag

Az még a jobbik eset, hogy nem adja meg az achi-t. Nekem boxon a FINDING FARAZ nevű pályán az utolsó kör alakú épületben nincs ajtó (csak mintha simán ki tudnék menni) de mégis ottvan valami láthatatlan dolog és emiatt nem tudom folytatni a játékot.

(#18) Anfänger válasza gyuszko8809 (#17) üzenetére


Anfänger
őstag

Vannak érdekes dolgok benne! :)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.