Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nice

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

nah majd meglátjuk...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Lehet ez lesz az első ilyen játék ahol a single jobb lesz, mint a multi.

(#4) Gomez86


Gomez86
őstag

"Vagyis ha ezt az értéket nem érik el az eladások..." -> Akkor szar lett a játék...

BalaNce87: Nincs kizárva, de az amit most itt látsz az a multi ;)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) BalaNce87 válasza Gomez86 (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tudom, csak beta alapján bátran kijelenthetem az előbbi állítást, ami szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#6) Nova96


Nova96
őstag

Én szemem rossz vagy a fegyó nem rug vissza?

(#7) keIdor


keIdor
titán

Tetszik, bár tiszta BC2 és MW2 copy. Megveszem, ha legalább egy 50 órát bele rakok már megérte.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) HANDO88


HANDO88
senior tag

Hali mindenkinek.Részemről nagyon váróóós. Bár majdnem mindenki fikázta , de nekem az Airborne is tetszett,a multi résztől eltekintve.Az csapnivaló.Remélem ez jobb lesz,a COD4 óta nincs normális multi. Az MW2-őt is csak túlszárnyalni lehet.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#9) BalaNce87 válasza Nova96 (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen ezt általába kifelejtik a játékokból, legalábbis én már hozzá szoktam mondhatni alap ahogy a visszanövő élet, így mondjuk akkora kihívás nincs benne, lehet inkább a csapaton fog múlni hogy nyersz vagy vesztesz, mint bc2-be, bár azt a játékot ugyanez a cég csinálta és ott mégis szórnak valamennyire a fegyók, érthetetlen. Viszont csak így tudják felvenni a versenyt a call of duty-val.

[ Szerkesztve ]

(#10) keIdor válasza HANDO88 (#8) üzenetére


keIdor
titán

Majd a Black Ops.:) Bár EZ komolyabbnak tűnik. Nincs távirányítós autó... :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) Daczy válasza Nova96 (#6) üzenetére


Daczy
aktív tag

Ez a bug már a BFBC2-ben is benne volt. Nem elég, hogy "egy tárat" kell beletolni az ellenbe, még viszsa se rúg a stukker. Nevetséges.

(#12) Ant@


Ant@
senior tag

Akkor szurkoljunk, hogy meglegyen a 3 millió különben a következő részt bad company 3-nak fogják hívni vagy valami másnak. :C

(#13) Chosen


Chosen
addikt

Heh, még cheat se kell a No Recoilhoz.

(#14) jegenye77 válasza Ant@ (#12) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem teljesen mindegy hogy hívják?Ugyan az mind a kettő. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Inkább ez mint a black ops bár még mindig nem értem miért nem az UE3 használták a multiplayer-hez az epic ugy gondolom bizonyitott tizenpár év alatt hogy a motorjaik szinte a legjobbak a multihoz

PSN:BiZzare_0 ️

(#16) Gude


Gude
senior tag

Pénzt biztosan nem adok érte,főleg,hogy a bc2 megvan! ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Szerintem király játék lesz :K

PS4

(#18) Dano58 válasza Daczy (#11) üzenetére


Dano58
tag

Az a nevetséges, hogy te nem jársz komolyabb hardcore szerverekre, ott elég 2-3 golyó az ellenfélbe...

(#19) Xaels válasza @rglaaf (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nemtom de a Frostbite engine sem rossz. BC2-ben egész jól vizsgázott. Rombolhatóság terén meg nemhiszem, hogy UE3 ilyen baráti gépigényt tudna produkálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Xaels válasza Dano58 (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mindenki szereti a HC szervereket. Például én sem vagyok oda érte. Az igazság csak annyi, hogy el kell fogadni, hogy a BC2 nem COD ahol lerusholsz egy fél hadsereget 1 tár uzival. Sokkal taktikusabban kell játszani és sokszor a leleményesség dönt, nem pedig az fps.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) HANDO88


HANDO88
senior tag

Ajánlom figyelmetekbe ezt a HÍRT,röhej de nem is várhat mást az ember.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#22) menalcas válasza @rglaaf (#15) üzenetére


menalcas
őstag

Hát nem tudom, nekem valahogy a CoD-hoz húz inkább a szívem még az MW2 után is, nem volt rossz pedig a MoH béta, na de majd meglátjuk, engem a single egyikben sem érdekel csak a multi legyen jó :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#23) zH.


zH.
senior tag

MW2 és BC2 összekeverve. De tetszik. A kettő között egy game. Pont ilyen tetszene nekem. Úgysem veszem meg ,de igen jónak tűnik.

just be

(#24) Fortissimus válasza HANDO88 (#21) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez vicces, sosem ertem azokat akik nem tudjak felfogni, hogy ez csak egy jatek:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#25) aram01


aram01
nagyúr

ez is jön a gyűjteménybe :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) feka007 válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát sztem sok ilyen game volt már, ahol a single jobb volt mint a multi. Airborne, Stalker, FC stb.

A bétából nekem elég volt fél h, szar volt. Kíváncsi vok, hogy mennyivel lesz jobb végül

[ Szerkesztve ]

(#27) BalaNce87 válasza feka007 (#26) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk ezekből egyiket se ismerem multiba, de ezekhez szerintem pont nem is illik annyira. Pl crysis totál hidegen hagy multiba, nem is tetszene. Mondjuk moh-al is keveset multiztam talán allied assaultal játszottunk anno, mondjuk az jó volt, de ez az új szerintem tök felesleges semmi moh hangulat csak egy gyorsan legyártott játék moh névvel, hogy legyen valamelyik játéknak riválisa. Úgy ahogy van baromságnak találom ezt a részt, aki nemtudja mire költeni a pénzét az ne erre költse szerintem, ennél van jobban összerakott játék. BC2-ből kiindulva ez se fogja support szinten sokáig húzni.

[ Szerkesztve ]

(#28) feka007 válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysisnak jó multija volt, sokat toltam. Eléggé feldobta a nanoruha

Annyira nekem se jön be, nagyon koppintás.. Gondolom nem hiába nyomják ki egy hónnapal a CoD előtt

(#29) simi762


simi762
tag

Lehet hogy Én vagyok egy kicsit maradi, de az hogy futás köben nemlehet oldalra nézni, az egy kicsit kiboritó.
Lehet hogy ez a mostani trendi, de eddig nem sok játékkal játszottam, ahol ez kimaradt. :O

(#30) menalcas válasza simi762 (#29) üzenetére


menalcas
őstag

Miért BC2 -b en még feküdni sem lehetett ;]
Ez ilyen Dice abnormalitás :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#31) csaabz


csaabz
őstag

"Majd meglátjuk" kategória...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#32) Archer


Archer
őstag

Nagyon komoly, úgy lő a fegyverrel, mint valami lézerrel, se visszarúgás se szórás, ez így elég gáz... BC2-ben legalább valami ilyesmikre hasonlító jelenségek vannak azért.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#33) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

hááát... Ez tényleg a "Majd meglátjuk kategória.."

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#34) Ice!?


Ice!?
őstag

hátezritkafoslesz.

(#35) daru


daru
tag

elég gyengének tünik,,majd meglátjuk,nemfűzök hozzá nagy reményeket.

06 30/366-57 90

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.