Hirdetés

2021. május 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Picco

Picco
addikt
LOGOUT blog

kb 5k darabbol amit elhasznaltunk fel ev alatt abszolut minimalis darabszamot kellett csak visszakuldenunk. jol birjak a DPDvel torteno szallitast is, nalam ez az igazi strapa teszt :D

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#2) MaxxDamage válasza Picco (#1) üzenetére

MaxxDamage
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ezt a (tesztben szereplő példányt) FámaFutár szállította (reggel 7:30 -kor hívtak mobilon, hogy 2 perc és itt vannak) és a csomag sértetlen állapotban lett átvéve. KonzolokSzervize korrektül csomagolta be (3x bubis borítékba, légmentesen lezárva kb. - sérülés kizárt)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►LG® V50 ThinQ 5G Dual Screen 6/128GB "Black"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3) Picco válasza MaxxDamage (#2) üzenetére

Picco
addikt
LOGOUT blog

ezt a sugo gepbol olvastad ki? mert ahhoz koze sincs amirol en beszeltem :)

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#4) MaxxDamage válasza Picco (#3) üzenetére

MaxxDamage
nagyúr
LOGOUT blog

"jol birjak a DPDvel torteno szallitast is"

Csak erre reagáltam...

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►LG® V50 ThinQ 5G Dual Screen 6/128GB "Black"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5) NorbertoEco

NorbertoEco
tag

Sziasztok!
Cégünk pár hónapja vásárolt egy ilyen HDD-t és csak most jutottam el addig, hogy kipróbáljam.
A jelenség az, hogy mikor rádugom a gépemre hatszor ad egy enyhe búgó hangot és több életjelet nem ad magáról. Mi lehet a gond? Próbáltam USB külső táppról indítani, de ott is ugyan ez a jelenség. Én csinálok valamit rosszul vagy pont egy hibás eszközbe futottunk bele?
Előre köszönöm a segítségeteket.

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#6) MaxxDamage válasza NorbertoEco (#5) üzenetére

MaxxDamage
nagyúr
LOGOUT blog

Szia!

"hatszor ad egy enyhe búgó hangot és több életjelet nem ad magáról" ---> Lemezkezelőben nézted? Vagy HDS-el? A búgó hang még nem lehet probléma...

(#7) A-hole válasza Picco (#1) üzenetére

A-hole
csendes tag

5 darabból minimális darabszámot kellett visszaküldeni???? Már maga az 5 darab minimális darabszám, statisztikailag így meg aztán pont értékelhető. Reprezentatív minta, mint olyan nem ismerős? Költői kérdés. Lehet, hogy én élek valami fura magánzárkában, hogy nem tudom értelmezni.

(#8) Lauda válasza A-hole (#7) üzenetére

Lauda
félisten

5k

Lehet, hogy én élek valami fura magánzárkában, hogy nem tudom értelmezni.

Lehet.

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.