Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Másfél millás laposon torrentezel? Nem pazarlás ez?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) MaxxDamage válasza Somatom (#1) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Miért lenne az? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3) Somatom válasza MaxxDamage (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Zabál, porosodik és avul. A torrent tipikus NAS feladat. Az 0-24 -es üzemre van kitalálva. A lapos nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) MaxxDamage válasza Somatom (#3) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nyugalmi állapotban IDLE miért ne mehetne(?) ugyan már....semmit nem eszik úgy és nincs gond vele. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5) Somatom válasza MaxxDamage (#4) üzenetére


Somatom
veterán

A Te pénzed, nekem mindegy.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) RM007 válasza Somatom (#5) üzenetére


RM007
addikt

Nekem is azon megy 4 éve, pedig én még nála is jobban féltem a cuccost szerintem. Idle semmi rosszat nem csinál, ha olyan van kikapcsolom.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#7) vakablak93 válasza Somatom (#3) üzenetére


vakablak93
őstag

Én évek óta kb csak akkor kapcsolom ki a gépet ha a win épp meghülyül.... :D

Nem kell ezeket a dögöket félteni szerintem...
Ilyenkor ezek kb passzívan elvannak, akkor meg nem szívnak ne port, ezek nem a weblapmegnyitásra is felpörgő ventis vékony vackok amiknél a körmöd rágod mert félsz hogy Office közben túlmelegszik... :U

Avul? Akkor is avul ha rendeltetésszerűen használod és akkor is ha hímestojásként a vitrinbe tartod és be sem kapcsolod :))

Zabál? Asztali procis gép ráadásul G-synces szóval még az igp sem játtszik igen ez tény, itt az energiatakarékos mód csak annyit jelent hogy filmezés közben nem olvasztja ki a biztosítékot :DDD

Tipikus NAS feladat? Lehet így is nézni, meg úgy is hogy emellé minek NAS? Van 4 ssd foglalata, minek szórakozna még egy plusz eszközzel? Hogy kényelmetlenebb legyen? :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8) Somatom válasza vakablak93 (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Én sem szoktam kikapcsolni a gépeimet. Fölösleges is lenne, mert mind ARM. A Windows -tól szerencsére már régen megszabadultam. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) vakablak93 válasza Somatom (#8) üzenetére


vakablak93
őstag

Felhasználás kérdése a választás, és személy szerint hibái ellenére is szeretem a jó öreg ablakost :)
Nekem eggyenlőre az ARM alternatívák túl kompromisszumosak még. A jövő arrafelé megy, de még nagyon messze van az a pont szerintem hogy egy DTR-t ilyenekre váltsak.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10) Somatom válasza vakablak93 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen. Felhasználási módtól függ. Nekem egy laptop lenne nagyon kompromisszumos. Nehéz, nagy, merül, hiányzó hardverkomponensek, stb, stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) vakablak93 válasza Somatom (#10) üzenetére


vakablak93
őstag

Meg szabad kérdezni mit használsz illetve mire? :) Illetve mit értesz hiányzó hardverkomponensek alatt?
Csak puszta kíváncsiságból kérdezem :)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#12) Somatom válasza vakablak93 (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Egy része ott van az aláírásomban. Kamionban kell a GPS, mobilnet, fényszenzor és jobb az álló, tapis kezelőfelület. Ezen kívül otthon van egy Syno DS220j NAS.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) vakablak93 válasza Somatom (#12) üzenetére


vakablak93
őstag

Ja, így már értem, kamionban tényleg problémás lenne :K
De ez azt is jelenti hogy semmi hardverigényeset nem csinálsz, akkor tényleg elég a mobil már mindenre. :)
Csak amikor azt írtad minden géped ARM már, meg amikor mondtad hogy laptop lenne kompromisszumos akkor hirtelen M1 Mac-re tippeltem, nem esett le hogy valszeg a mobilodra gondolsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#14) Somatom válasza vakablak93 (#13) üzenetére


Somatom
veterán

Nem vagyok PC -s gamer. Szeretek játszani, de a darts, a biliárd, vagy a flipper számítógépen nem az igazi. Egyszer betévedtem egy kamionszimulátoros topikba. Abból is a lényeg hiányzik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) #90088192 válasza Somatom (#14) üzenetére


#90088192
törölt tag

Áh, nem is az igazi, ha csak 30t amivel játszol, az gyerekeknek való, az igazi sofőrök 120t és 4 potkocsival közlekednek. ;]

(#16) Somatom válasza #90088192 (#15) üzenetére


Somatom
veterán

A súly sztem csak annyiban számít, hogy több kereket jelent, ami meg több defekt lehetőséget. A semmi közepén nem nagy kihívás egy road train -t terelgetni. Kétlem, hogy sűrűn tolatnának. Du. öt után befűzni a kamiont egy parkolóhelyre a német A3 -on, vagy A8 -on az sztem nagyobb kihívás. Vagy, egy ilyen szerelvényt terelgetni Budapest belvárosában.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) #90088192 válasza Somatom (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

Emlékszel amikor írtad, hogy megmozditod a kormányt jobbra balra és máris fél méter jobbra és balra a kilengés?
Szerinted mennyi egy 60m hosszú szerelvény esetén?

Különben mindegyik másik típusú kihívás. :R

Most tanulok tolatni iker tengelyes utánfutóval, úgy hogy addig nem látom a tükörben, amíg nem mozdult ki már annyira, hogy komolyan kompenzálni kellene. :DDD
A hülyék akkora felépítményt raktak a Hiluxra, hogy a tükör hasztalan, kacsaznom kell, hogy lássam ki van mögöttem. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.