Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Végülis Lostban is majdnem ugyanaz volt a neve egy betű eltéréssel :D
Mass Effect: Commander Shepard
Lost: Jack Shephard

(#2) bigadam94 válasza MaTTeS (#1) üzenetére


bigadam94
tag

Nekem is pont ez jutott eszembe.. :)

Egyébként nem rossz választás (vagy csak azért mondom, mert LOST-fanboy vagyok? :DD ). Pontosabban lehetne rosszabb is.. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

"Matthew Fox imdb-s adatlapján ugyanis ott szerepel a Mass Effect című produktum is."

Bírnám, ha ezek után Wrexet vagy Sarent alakítaná full elmaszkírozva. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#4) bishoplogan válasza bigadam94 (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Gerard Butlerről is keringenek pletykák a neten, de az a biztos, MF lesz állítólag :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Jander


Jander
senior tag

Királyság, én bírom a csókát, és nem mellesleg a Lost minden idők legjobb sorozata számomra. Meg hát a Mass Effect-et is nagyon kedvelem.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Igazán lehetne valami dögös női Shepard a főszereplő... De azt hiszem, ez már nem jöhet szóba.

(#7) GrooveHero válasza ígyvanferi (#6) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hát nem:D

Most hallok róla egyébként először, hogy film készül a Mass Effectből. Gratuláció :C
Egyik kedvenc játékom, nagy álmom válna valóra, ha tényleg elkészülne. Csak ne csesszék el, mint jónéhány más esetben, és akkor lesz majd öröm é bódottááá:D

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#8) woodbear válasza bigadam94 (#2) üzenetére


woodbear
addikt

Meg nekem is :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9) buklee


buklee
csendes tag

Nagyon kemény nem is tudtam, hogy lesz mass effect film. Mostmár viszont várós, mint az állat:D

Minden étkezés előtt és után, között van a evés

(#10) elithun


elithun
őstag

A Lost-ot nem nézem (persze azért láttam néhány részt), de úgy tűnik, hogy a csávó kinézetre van egy Shepard parancsnok. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) HS 2142


HS 2142
őstag

Amikor először játszottam a játékkal és kérdezte milyen Shepard legyen, rögtön rávágtam, hogy Jack, meg amúgy is az alap férfi karakter is eléggé hasonlít rá. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12) mindfreak


mindfreak
őstag

Teljesen jó. Hasonlít is rá.

(#13) h-yle


h-yle
addikt

Az IMDB USER EDITED. Tehát, ha én most odaírom a Hitman II filmet Jason Stathammel akkor az is hír lesz?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) buklee válasza h-yle (#13) üzenetére


buklee
csendes tag

Elvileg ez az imdb pro-n van tehát hivatalos és csak akkor tudsz meg többet róla, hogyha előfizetsz.
[link]
most találtam:
A trusted Screen Rant source gave Game Rant the exclusive tip – Matthew Fox is in the later stages of talks for the role of Commander Shepard in a Mass Effect feature film.
Tehát még nem biztos, de a tárgyalás végső szakaszában tartanak.
[GameRant]

[ Szerkesztve ]

Minden étkezés előtt és után, között van a evés

(#15) Fortissimus


Fortissimus
őstag

.

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Amúgy erről már volt hír azaz hasonló, akiről mintázták a karaktert az is színész.

(#17) L3zl13 válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem színész, hanem modell.

Aki hülye, haljon meg!

(#18) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.