Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Kenéz Árpád


Kenéz Árpád
csendes tag

Közben kipróbáltam a Google új térképét, amit most toltak, ha akarta ha nem az ember orra alá, de nem vagyok elájulva tőle: nem elérhetőek, avagy el vannak dugva a beállítások a forgalom, címkék és egyebek kapcsán, egyedül a térkép és műhold nézet között lehet választani, a Street Wiew-es emberke sincs ott, azt sem lehet tudni hogyan lehet így előhívni a funkciót. :(

Én nem sírtam műholdképek miatt, mivel ilyen nem volt otthon, de szerintem másnak sem, legfeljebb csak annak, akinek CIA-s volt az apukája, hanem volt jó nyomtatott térkép, amit minden egy-két évben frissítettek. Én elvárnám, hogy az M3-as ne egy erdősáv legyen, szerintem 3-4 év alatt ezt illett volna már frissíteni, de ha most az elején nem is sikerült, mert ez "új dolog", akkor ezután, hogy ne ringassák magukat abba a hitbe, hogy ez így jó lesz még öt vagy tíz évig. Engem amúgy sem a nagy nevek érdekelnek, hanem hogy mennyire tudják megkönnyíteni az életemet a termékeikkel vagy fejlesztéseikkel, de sokszor úgy látom, hogy csak azért, hogy csináljanak valamit, inkább rontanak a korábban már bevált, jól működő dolgokon. Eddig az új Google térkép is ennek az esete. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.