Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Sk8erPeter válasza M_AND_Ms (#40) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"pl.: a magyarországi utcakép bevezetése körül mekkora hájpolás ment, miközben addigra jó néhány város már rég megvolt a Norc-ban"
Ez tény, valóban ment a hype, de az senkit sem lep meg, hogy a Google-nek mennyi tőkéje és micsoda arcbamászó képessége van, ha reklámozásról van szó (lásd a Chrome rettenet agresszív kampányát, amivel el is érték a céljukat), de ettől még a Street View korszerűbb és naprakészebb volt, mint a Norc, legalábbis a környékünkön rengeteg helyről csak ritkásan voltak fotók, míg a Street View-val majdnem teljesen be lehetett járni, meg asszem sebességben is jobb a Google Maps, hát ez van, nyilván iszonyat komoly erőforrásokkal rendelkeznek. Egyébként a Norc sajnos amúgy is eléggé feledésbe merült az évek alatt (nekem is a Street View magyarországi megjelenésekor jutott eszembe megint, hogy jé, tényleg, ilyen is létezett, nyomkodtam pár éve), mivel nem nagyon volt nyomatva, ezért is kapták fel a fejüket sokan, hogy na, most már ilyen is van.
Egyébként bár többesszámot használtál, hogy miről tettetek említést, nem a Te bármelyik hsz.-edre reagáltam, mint láthattad, semmi baj nincs azzal, amit Te írtál, hanem arra a síró-nyivákoló hsz.-tömegre reagáltam, amiben már egyből pattognak az emberkék, hogy ugyan miért nem tud már mindent magyarul, a rohadékok miért nem rakták bele ezt-azt, ami nekik fontos, micsoda szar ez úgy, ahogy van, miközben nem az, meg talán lehetne minimális türelemmel lenni, hova fut ki az egész, vagy ha nem tetszik valakinek, akkor küldjön róla visszaigazolást a fórumon történő hasztalan nyavalygás helyett - vagy a nyavalygás legalább legyen normálisan alátámasztva. :)

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.